register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 2011 Ford F-150 SVT Raptor   1 2 3 4  
Poster Message
TTUUL
2011 Ford F-150 SVT Raptor
quote:
Vanaisa: Peaksid talvel minu koduteed sõitma D: Ei Tahoe ega ka M1009 püsi klotsiga...
Isegi traktor ei taha talvel sinna sõita ... :D

____________________________
XJ ´91, 136KW AMC242, AW4, NP 242, ..... EX
ZJ ´95, 135KW AMC242+LPG II, 42RE, NP 242, .....
Tahoe ´98, 190KW Vortec 5700 L31,4L60-E , NVG246, ..... small block ja suurem ratas.
ZJ ´96, 131KW AMC242, 42RE, NP 242, ..... teatri seades.
22.10.2019 at 12:30
Vanaisa
  
Moderator
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Excursion on muidugi ka tonni raskem...
22.10.2019 at 12:36
Vince
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Aga teemasse ka - mis mõõdus rehvi teemaalgatajal vaja oleks üldse?
22.10.2019 at 13:00
Penaiiter
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Raptor-il on originaalis 315/70R17, naastrehve pakub sellise mõõduga vist ainult Nokian.
Alternatiiv on AT või MT rehvid ära lamellida ja/või naelutada, siis kannatab talvel kasutada, kuid parim on ikkagi päris talverehv.
22.10.2019 at 15:18 1 edit. Last edited 22.10.2019 at 15:19 by Penaiiter
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Jah olen seni vaid originaal mõõtu vaadanud mida eelnev postitaja mainis.
22.10.2019 at 15:19
ERAK
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Huvipärast vaatasin, et Rootsis ka seda mõõtu naastrehvina saadaval vaid:
Nokian Hakkapeliitta LT3 315/70 R17 121Q C
Hind: 5 550:- SEK/tk.
ja
Nokian Hakkapeliitta LT2 LT315/70 R17 121/118S
Hind: 5 668 SEK/tk

Panin Rootsi hinnad võrdlusmomendi tekkeks
Reklaampildil see rehv ka just Raptori all :)






____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
22.10.2019 at 21:06
max
2011 Ford F-150 SVT Raptor
M1028 sai Cooper Discover STT-d, et klotsi oleks ja talvel saaks kah sõita. Lappasin testide tulemusi ja nii nad valitud sai. Kui enne seda oli BF Goodrich AT, mis ei toiminud ei mudas ei talvel, siis nüüd läks igal pool paremaks. Naela vastu ei saa kindlasti, aga kui mõistusega sõidad, siis püsib ka kiilasjääl normaalselt tänu suurele lamellile.
22.10.2019 at 21:55 1 edit. Last edited 22.10.2019 at 21:55 by max
BENBEN
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Mul isiklik kogemus `92 aasta Wrangleriga. A/T rehv talvetingimustes tänaval ei pidanud temperatuurist 0 kuni miinus 7 .Kõige hullem oli paksu sulalume sajuga(max kiirus 50km/h - vahet polnud kas ainult tagaveoga või neliveoga). Külmema tembiga pidas normaalselt. Sai ka metsa all paksus lumes sõidetud. Ostsin siis Hakkapeliitad, sama mõõt mis klotsmustriga. Sõiduteel pidamine väga hea - metsa alt lumest sai ka nibin-nabin tulema aga 3meetrist metsakuiva notti enam kaasa ei võtnud...muster lund täis ja korras. A/T rehvidega sai neid notte veetud eelneval talvel küll.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
23.10.2019 at 13:04
desiderii
 
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Rehvide teemal. Minu Expedition on alates 2017 algusest sõitnud aastaläbi 32.8" Hankooki M+S mudarehviga, millele lasin täiendavalt lamellid sisse lõigata (servadest kinni ja ca 5mm samm). Kõval lumel ja jääl oli pidamine võrreldav või natuke viletsam Goodyear UltraGrip IceArctic naelrehvidest, mis enne all olid. Sain/saan hakkama nii linnas kui linnast väljas. Sain isegi kinnijäänud autosid välja tõmmata. Värske lumi ja vesine sulalumi pole ka probleem. (sisselõigatud) lamell on võtmesõna, kuna millalgi 2016 lõpus sõitsin ühe rehvi katki ja mõnda aega pidin läbi ajama nõnda, et esisillal mõlemal pool lamellitud rehvid, kuid tagasillal ühel pool lamellitud ja teisel pool lamellimata rehv. Loomulikult polnud lamellimata rehvil jääl ja kõval lumel mitte mingit pidamist ja hädast aitas välja ainult nelivedu ja/või ärakulunud lsd.


____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII
06.11.2019 at 13:06
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere taas

Kuna talv ja 200000 km läbisõit lähenesid suure hooga sai ette võetud suurem hooldus. Vahetati kõik vedelikud ja õlid(mootor, käigukast, vahekast, sillad). Lisaks ka uus aku kuna peal olnud vana aku vanust ei teadnud siis ei julenud talveks seda jätta.
Lisaks on autot hakanud kummitama mingi fantoomkolin. Kostub kuskilt tagapoolt ja juskui mingi plekk käiks kuhugi vastu. Autot uuritud siit ja sealt, ülevalt ja alt. Aru ei saa keegi. Ise auto all roomanud katsunud ja logistanud kuid ei saa aru. Välja lööb ka täitsa suva hetkel. Enamasti kui peale pikemat sõitu jääd kuskile parklasse seisma ja alustad uuesti sõitu siis oleks nagu need "Just Married" plekkpurgid nööriga taga. Ise täitsa nõutu ja no nagu ikka kui remondifirmasse lähed siis jumala vaikus ja kõik omal kohal. Alguses öeldi sõprade poolt, et sul luulud, kuid nüüd ka teised kuulnud ja parklas inimesi pannud päid pöörama oma kolinaga. Loodan sellele ikka jälile saada ja eks siis annan ka siin teada. Kel mõtteid võib vabalt pakkuda midagi mida kontrollida.
Muus osas kõik jätkuvalt hea. Külmemate ilmadega boonus see, et väga kiirelt läheb soojaks. Vähe tunneb puudust Jeep-il olnud roolisoendusest aga, elab üle.
Mis puudutab teiste inimeste ütlusi/emotsioone siis päris tihti kuulen , et kle nägin samasugust linnas sõitmas võit , et sõbral samasugune. Kui natuke uurid milline oli ja , et kas tõesti Raptor tuleb pärast ikka välja et sarnasus piirdus musta värvi ja kastiga. Parim kommentaar mis mulle naabermajas elav tuttav ütles, kui seda parklas nägi et" Kle jube lahe RAM sul" :D. Päris palju peab seletama inimestele, et miks see auto vähe erilisem on, kui tänavatel ringi vuravad "Sierra" staatuses Ramid või ecoboost mootoriga F-150-ned. Tänavaääres seisvad väiksed poisid viskavad tihti pöidla püsti, kui mööda sõidan. Sõbrad küsisid, et kas selle autoga naisterahvaid ka "lantida" võiks siis see on kindel ei. Seda vaatavad vaid väiksed poisid ja vanamehed(tuletavad vist nooruspõlve ZiL aega meelde). Naised ronivad enne universaal diisel BMW-sse kui mu farmeri autosse :D
29.11.2019 at 10:54
Penaiiter
2011 Ford F-150 SVT Raptor
quote:
raksmees:
Lisaks on autot hakanud kummitama mingi fantoomkolin. Kostub kuskilt tagapoolt ja juskui mingi plekk käiks kuhugi vastu. Autot uuritud siit ja sealt, ülevalt ja alt. Aru ei saa keegi. Ise auto all roomanud katsunud ja logistanud kuid ei saa aru. Välja lööb ka täitsa suva hetkel. Enamasti kui peale pikemat sõitu jääd kuskile parklasse seisma ja alustad uuesti sõitu siis oleks nagu need "Just Married" plekkpurgid nööriga taga. Ise täitsa nõutu ja no nagu ikka kui remondifirmasse lähed siis jumala vaikus ja kõik omal kohal. Alguses öeldi sõprade poolt, et sul luulud, kuid nüüd ka teised kuulnud ja parklas inimesi pannud päid pöörama oma kolinaga. Loodan sellele ikka jälile saada ja eks siis annan ka siin teada. Kel mõtteid võib vabalt pakkuda midagi mida kontrollida.

Mul tegi summuti kaitseplekk sellist fantoomhäält.
29.11.2019 at 11:05
Check Engine
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Seal all vist sellist kohta ei ole kuhu rataste alt lendav lumi kinni võib jääda? Ühel sedaan kerega autol näiteks kogunes tagarataste alt lumi stange alla ja sumpsid käisid pihta kolisedes. Soojad sumpsid olid selle kõik seal jääks muutnud ja nii ta koliseski. Ma otsisin ka kust kuradi kohast see hääl tuleb.
29.11.2019 at 11:15
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tänud soovitamast. Uurin veel ka neid võimalusi. Tõsi lund ei ole see auto veel minu käes saanud.
Ühe probleemi unustasin mainida. Nimelt on üks tagumisest suundadest pisut katki, ehk siis osad LED-id ei põle.
Asi näeb ise välja selline

Need on Rootsis omal ajal paigaldatud sellise firma poolt nagu www.swelight.net
Kodulehe järgi seal tooted täitsa olemas
http://swelight.net/webshop/Blinklyktor?product_id=53
American Beauty väitel neil ei õnnestunud sealt neid tooteid tellida. Äkki on mõni abivalmis kodanik kes need võiks eestisse orgunnida. Samasuguseid leida siitmailt lootusetu. Ja kuna need on stange sisse pandud siis samasugustega asendada oleks kõige mõistlikum kui hakata auke ümber tegema või midagi. Ebay ja muu tuntuma kõige poed olen ise läbi vaadanud. Midagi mõistliku silma ei hakanud.

29.11.2019 at 16:26
Yll
2011 Ford F-150 SVT Raptor
quote:
raksmees: Tänud soovitamast. Uurin veel ka neid võimalusi. Tõsi lund ei ole see auto veel minu käes saanud.
Ühe probleemi unustasin mainida. Nimelt on üks tagumisest suundadest pisut katki, ehk siis osad LED-id ei põle.
Asi näeb ise välja selline

Need on Rootsis omal ajal paigaldatud sellise firma poolt nagu www.swelight.net
Kodulehe järgi seal tooted täitsa olemas
http://swelight.net/webshop/Blinklyktor?product_id=53
American Beauty väitel neil ei õnnestunud sealt neid tooteid tellida. Äkki on mõni abivalmis kodanik kes need võiks eestisse orgunnida. Samasuguseid leida siitmailt lootusetu. Ja kuna need on stange sisse pandud siis samasugustega asendada oleks kõige mõistlikum kui hakata auke ümber tegema või midagi. Ebay ja muu tuntuma kõige poed olen ise läbi vaadanud. Midagi mõistliku silma ei hakanud.


Kaaskasutaja ERAK ehk saab aidata!
29.11.2019 at 17:42
max
2011 Ford F-150 SVT Raptor
quote:
raksmees:...ecoboost mootoriga F-150-ned.

...ehk uuem Raptor.
30.11.2019 at 22:10
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Muljetan siis esimese lume kogemusi. Eile õhtul üle pika aja sõitsin oma autoga ja ütleme nii, et sain päris suure üllatuse osaliseks kuivõrd hea see all olev rehv lumel siiski on. Ootasin hoopis hullemat. Sõidetud sai erinevad teid; suuri soolatuid maanteid, väiksemaid kinnitallatud lumega kõrvalteid ja päris lükkamata külavehe teid. Tagaveoga tõsi ei ole mõtet üldse üritada. Palju jõudu ja kerge tagaosa teevad oma töö, aga pidev nelikvedu sees ei olnud küll erilsi probleeme. Tõsi pidurdama peab hakkama veidi varem, kuna auto mass ikkagi mängib ka oma rolli. Nõustun , et kiilas/musta jääga teedel on tõenäoliselt selle klotsiga pidamine olematu, kuigi seda veel tunda ei ole saanud. Kokkuvõtteks võin öelda , et kohe päris talvekate järgi ei jookse. Sõidan mõnda aega ja eks siis paistab. Eesti talv teadagi päris heitlik ja kuna enamus mu sõidud on maanteel mis nagunii silmini täis soolatud siis võib juhtuda ,et polegi vaja osta. Elame näeme
Lisan väikse hommikuse softroad pildi.

02.12.2019 at 12:00
charger
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Variant on lasta klotsid natuke pealt lahti lamellida, nagu veokatel tehakse, on kindlasti jääl parem ja v-olla asfaldil vaiksem ka.
02.12.2019 at 14:42
anryo
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Ma pakuks ka kolina põhjuseks mingit summuti pleki häält. Mul on oma autodelt ka kogemusi samasuguse "plekkpurgi" häälega ha eelkõige just külma mootoriga kävitades. Võib ka mingi seesmine lahtine sõel olla.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
03.12.2019 at 13:12
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere taas

Sain paar asja autol taas tehtud. Rootsist uue taga suunad. Nüüd ilusti kõik led-i põlevad. Probleem oli ka selle aftermarket kasti kohal oleva lisatulega. Põles punasena koguaeg sõidu ajal. Nüüd toimib ikka lisa piduritulena nagu ette nähtud. Olemas ka uus lisatuli mis ei toiminud ja oli vett täis valgunud. See küll vähe teise disainiga kuid õnneks üpris sarnane nii, et eks vaatab kas ostab veel ühe selle uue disainiga, et oleks mõlemal pool üks vana ja üks uus.
Lisaks olen ikka püüdnud tegeleda selle fantoom heliga. Ja usun et olen leidnud põhjuse. Lisan Youtube lingi kus alates 30 sek kõlab täiega sama hääl mis mul autol vahest.

Lisan ka teise video kus seletab ja vahetab antud asja.

Enda auto kapoti alt leidsin igatahes samasuguse vidina ja tundub , et peaks enne ära vahetama kui kohe käigu või vahekasti kallale minna.

Seni naudin sõitu ja panen pildi mis avanes täna poest tulles kui mingi "mopeedauto" mu kõrvale oli parkinud :D
20.12.2019 at 13:54
Vince
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Lausa 2 mopeedautot pildil. "Truck" algab ikka F250'st :p
20.12.2019 at 15:12
mrtn
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Ot, las ma rikun teie päeva ära:

20.12.2019 at 16:12
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere taas

Sain ühe asja tehtud mis mind pikalt häiris. Stanged said üle värvitud. Olid kriimulised, mõlgitud ja suured rooste plekid peal. Tegijate sõnul ka kogu alumine serv oli roostega kaetud. Liivapritsist lasti läbi, krunditi ja värviti. Ise tulemusega väga rahul. Kahjuks läks auto sinna viimisega nii kiireks, et niiöelda enne/pärast pilte võrrelda ei saa. Tegin maja ees paar klõpsu kui asjad valmis ja küljes. Kes tahab siis esimese posti piltidel on vast natuke näha millised enne olid.



Vahepeal sai ka osaletud ühe Youtuber-i loosis/giveaway-s. Nimelt selline kasutaja nagu Karel Piiroja (wampiiroja) tegi oma kanalil loosi kus inimene saatis oma auto VIN koodid ja ta siis vaatas CarVeritacal-i lehelt auto kohta sisalduvaid andmeid. https://www.carvertical.com/et/ Minu auto kohta mingit erilist ajalugu välja ei tulnud, vaid mingi Alaska dokument mis nii mulle kui ka talle arusaamatuks jäi.
Video ise siin ja jutt minu autost algab umbes 4:53

Muus osas autoga sõita jätkuvalt ülihea.
10.01.2020 at 15:32 1 edit. Last edited 10.01.2020 at 15:34 by raksmees
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere

Sai tehtud autol mõned asjad taas. Pikalt kummitanud kolin(mis hiljem juba raginaks muutus) sai lahenduse. Nelikveo lülituses vahetati välja mitmed asjad. Vaakumklapp, solenoid ja ratastes olevad hubid ning käidi üle ka vaakumvoolikud. Olid juba üsna väsinud.


Loodan muidugi , et see ikka oli põhjuseks. Seni igatahes täielik vaikus ning mingeid anomaalseid kolinaid ja raginaid ei kostu.
Nüüd ootamas ees poleerimine ja ehk ka keraamikaga katmine. Ehk oskab keegi selles osas nõu anda. Plaan ka kleepsudega Raptori graafika/kirjad peale panna. Kas need tuleks enne või pärast keraamikaga katmist teha ? Ja kuidas see üldse poleeritud pinnale pidama jääb ? Kellel kogemusi, võib jagada.
31.01.2020 at 10:16
charger
2011 Ford F-150 SVT Raptor
quote:
raksmees:
Nüüd ootamas ees poleerimine ja ehk ka keraamikaga katmine. Ehk oskab keegi selles osas nõu anda.
https://detailer.ee/
31.01.2020 at 11:34
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere

Kuna talv näitab taandumise märke sai ette võetud auto poleerimine+klaasid. Töö võttis aega 4 päeva ja võib öelda, et olen väga rahul. Kõige suuremad ja sügavamad kriimud mis ustel olid tekkinud ilmselt millegi riivamisest on kadunud. Kui tead ja oskad otsida siis suudad leida. Samas tõi alguses auto põhjalik välipesu välja ka suurema hulga kivitäkkeid, kuid need said enam vähem ära peidetud värviga. Parima tulemuse annaks loomulikult terve auto üle värvimine, aga seda vast ette ei hakka võtma. Taaskord enne poleerimise pilte ei jõudnud teha seega panen mõned kui auto kätte sain.






Edasi ootab kleepsutamine ja siis ehk ka keraamikaga katmine.
21.02.2020 at 12:03
tqhq.ee foorum : Minu auto : 2011 Ford F-150 SVT Raptor   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.