register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 2011 Ford F-150 SVT Raptor   1 2 3 4  
Poster Message
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Jään vastuse hetkel võlgu. Sain auto reede õhtul kätte ja hetkel kuskilt küsida pole võimalik. Karta on , et tegemist mõne Tallinna firmaga oli, kuna kardaan võeti neljapäeva õhtu alt ära ja reede õhtul oli juba all tagasi.
31.07.2021 at 05:50
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere taas.

Autoga suuri muutusi pole olnud. Ikka vibreerib, kaks korda kardaani parandatud, mingi aeg uuesti asjaga tegelema.
Nagu Lennart Meri ütles "Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida".

Paar nädalat tagasi võeti minuga ühendust ja pakuti võimalust teha väike ajakirjanduslik eksperiment. Nimelt kuidas maastikul saavad hakkama Raptor vs Suzuki Jimny.
Leppisime aja kokku ja pakkusin kohaks Mustjõe maastikusõidu ala. Sinna olin isegi tahtnud ammu minna ja tunda kuidas auto maastikul hakkama saab. Toimetas väga hästi. Piisavalt gaasi ja päris mõnus oli V8 müdina saatel hullata. Tõsi järsud niiöelda krossimeeste hüpped jäid võtmata kuna pikk teljevahe sai seal takistusks. Kaks tundi müdistamist ja sellest sündis lugu mida kõik lugeda võite
http://petrolheads.ee/this-vs-that/

Sain ise ka Jimny-t proovida. Jube väike junn ikka.
27.09.2021 at 15:03 1 edit. Last edited 27.09.2021 at 16:15 by raksmees
DevilDeVille
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tiba ohvtopikut - neljakohalisse Jimny-sse mahub neli minupikkust ja suurust olendit (191/110) täiesti talutavalt istuma, pakiruum on sel juhul arusaadavalt olematu. Kui istujaid on kaks, siis on istumisruumi lahkesti. Enamasti istun muidugi üksi. Aga kamraad tippautost, kes minust tiba väiksem, on pajatanud küll, et traatvaheseinaga erimil ruumi napib. Maastikul suudavad asjale konkurentsi pakkuda seeriatoodangust vaid geevagun ja wranku ruubikonn. Seda siis hetkeni, kuniks kitsaks läheb. Ma muidugi ei suuda elades mõista, miks peaks auto kepikastiga olema aga meelelahutusliku kirjatükina on eeltoodu täiesti loetav.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
28.09.2021 at 02:48 1 edit. Last edited 28.09.2021 at 02:49 by DevilDeVille
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Vahepeal siis niipalju, et auto oli taas pikalt American Beautys. Uuriti ja puuriti. Kardaan korras, muid vigu mis vibratsiooni võiks tekitada ei täheldatud. Nende arvamus jäi et lihtsalt BF Goodrich karvase mustri tõttu tekitab seda. Mingi aeg tuleks pidurikettad vahetada ,aga see ei pidanud põhjus olema.
Üldiselt läheb auto müüki. Üle kahe aasta omanud ja võiks midagi muud ka proovida.
02.10.2021 at 07:26
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere taas

Kuna vahepealne müük tulemusi ei toonud siis olen autoga edasi tegelenud.
Õnnestus elus esimest korda saada kivi esiklaasi. Muidugi pidi see ikka juhtuma minu autode ajaloo kõige haruldasema isendiga. Kuna kasko peal pöördusin kohalikku Carglassi ja oh imet terve euroopa peale suutsid nad ühe klaasi ka leida. Kõik F-150 kiri ülaservas ja puha.
See vahetatud , lähenesid jõulud ning otsustas ka auto ennast ära ehtida pannes armatuuris lisatulesid põlema. Kollane mootorituli. Sammud American Beautysse ja selgus, et termostaat oli valel ajal avanenud. Viga kustutati , kuid temperatuuriseier hakkas ikka oma elu elama, käis nagu kellapendel. -20 kraadiga maanteel vägapalju ei tõusnud, õnneks auto suutis ikka sooja puhuda. Seega uus termostaat, mida kummalisel kombel kohapeal ei olnud, aga täna sai siis lõpuks vahetatud. Nüüd temp normis ja tulesid ei põle.
Lisaks oli ka üks lisatuli vett täis läinud ja töö lõpetanud ning ka see vahetati.

Hetkel siis tundub justkui, et on kõik enam vähem korras. Saab ehk taas müügiga tegelda, kuna vahepealne termostaadi jama takistas.
Erilisi lootusi küll ei pane, vaadates mis kõiksugu hindadega ümber toimub. Elame näeme.
Lõpetuseks pilt, kui esimene suur lumi maha tuli ja kõik kehvade teeolude üle kaebasid, sõitsin ma nimelt koju just lükkamata teid pidi


Rax
14.01.2022 at 17:27
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Tere

Möödus vaid kuu ja autol uued probleemid.
Töölt koju sõites tundsin, et rool on kuidagi imelik. Esialgu ei osanud midagi arvata, aga kui maja ette hakkasin ennast parkima tuli lapsepõlv meelde, siis kui isa GAZ-52-ga sai sõitma õpitud. Rool täiega raske ja pump undas. Kõik selge. Pump õhtal. Õnneks juhtus AB- pump kohapeal olema ja aja sain ka kiirelt.
Vahetati; roolivõimupump, mõni rullik veel ja lamerihm. Lisaks tehti AB kohapeal niiöelda ostueelne kontroll ühe teise autofirma jaoks ning mu auto tunnistati korras olevaks.
Saab näha mis siis järgmisena järgi annab.

Vahapeal ka müügi/vahetusega tegelenud. Mõnedest firmadest tagasiostu pakkumisi võtnud ja nagu arvata võib siis väga pika hambaga ollakse nõus tagasi ostma. Mõistan ka, haruldane jne...
Elame näme
07.02.2022 at 16:46 2 edits. Last edited 07.02.2022 at 16:47 by raksmees
mrtn
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Huvitav, et sellel veel hüdrauliline roolivõim on.
07.02.2022 at 20:21
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Jep. 2011 Fordil vist ülemineku aasta. Edasi enamuses juba elektriline.
https://www.motortrend.com/news/its-electric-2011-ford-f150-adopts-electric-power-steering-8799/
08.02.2022 at 10:23
raksmees
  
2011 Ford F-150 SVT Raptor
Auto müüdud. Võib teema lõppenuks lugeda.
23.02.2022 at 17:44
tqhq.ee foorum : Minu auto : 2011 Ford F-150 SVT Raptor   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.