register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Chevy Van G20  
Poster Message
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20

Küünlad
Õlid
Filtrid
Üle käidud pidurid
Soetatud uued rehvid
Soetatud veljed
Põll
Nokk
Bumerang/antenn
Armatuuri valgus
Puitdetailid sai üle lakitud




Paar pilti ka päevast mil ta koju tõin.


Järgmiseks kevadeks olin suutnud auto puhtaks pesta ja veljed alla toppida.



Nokk ja põll sai külge




Sisu








26.02.2020 at 23:18 12 edits. Last edited 27.06.2021 at 15:28 by AllikaM
emty
Chevrolet Chevy Van G20
rataste 2ralendamise vastu aitavad pikemad tikkpoldid, kui just kahetolliseid flantse ei kavatse panna...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
27.02.2020 at 06:46
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20
Nõks üle 2 tolli paksust flantsidel.
27.02.2020 at 12:48
ramman
Chevrolet Chevy Van G20
Mul enda bussil sellise lahendusega flantsid, see kõige kindlam variant mu meelest. Keerad rattamutritega flantsi rummu külge ja selle külge omakorda ratta teiste mutritega. Mu flantsidel on velje tsentreeringuks serv ka treitud, kuhu velg täpselt peale istub. Flants ise istub keskavaga täpselt rummu otsas ka.


____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
27.02.2020 at 19:33 1 edit. Last edited 27.02.2020 at 19:35 by ramman
emty
Chevrolet Chevy Van G20
quote:
ramman: Mul enda bussil sellise lahendusega flantsid, see kõige kindlam variant mu meelest. Keerad rattamutritega flantsi rummu külge ja selle külge omakorda ratta teiste mutritega. Mu flantsidel on velje tsentreeringuks serv ka treitud, kuhu velg täpselt peale istub. Flants ise istub keskavaga täpselt rummu otsas ka.



t2pselt sellise kinnitusega rattad minema lendavadki, kuna reaalselt hoiab kogu j6udu ja massi kinni ainult alumiiniumist koonus, mis tollistel on n2iteks 3mm paksune...vbl kahetollistel on veidi rohkem materjali...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
27.02.2020 at 20:10
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20
Ma soetasin oksjonilt prooviks sellised flantsid
27.02.2020 at 20:44 1 edit. Last edited 29.02.2020 at 10:37 by AllikaM
anryo
  
Chevrolet Chevy Van G20
Ma ei tea kedagi, kellel oleks rattad "minema lennanud" - kuid neid autosid millel on flantsid, tean mitmeid kümneid. Kaasa arvatud oma autod.
Keera flantsid rahumeeli külge ja ära muretse.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.03.2020 at 14:37
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20
Kuna autol ei tööta üks elektriaken ja püsikiiruse hoidja siis kas viga võib olla kaitsmes või peaks vahetama välja elektriakna mootori ja terve selle püsikiirusehoidja kangi? See on esimene auto mida nii öelda katse-eksituse meetodil nokitsen ja mul manual puudub et teaks kus otsida neid nn kaitsmeid.Võimalus on muidugi kõik kaitsmed üle kontrollida aga mõtlesin et uurin ennem targemate käest.Ilmselgelt on keegi nende probleemidega tegelenud ja oskab ehk nõu anda?
05.03.2020 at 20:55
Yll
Chevrolet Chevy Van G20
quote:
AllikaM: Kuna autol ei tööta üks elektriaken ja püsikiiruse hoidja siis kas viga võib olla kaitsmes või peaks vahetama välja elektriakna mootori ja terve selle püsikiirusehoidja kangi? See on esimene auto mida nii öelda katse-eksituse meetodil nokitsen ja mul manual puudub et teaks kus otsida neid nn kaitsmeid.Võimalus on muidugi kõik kaitsmed üle kontrollida aga mõtlesin et uurin ennem targemate käest.Ilmselgelt on keegi nende probleemidega tegelenud ja oskab ehk nõu anda?

Akna puhul pigem lüliti või mootori viga,püsikal võib ka vaakum anpmaaliaid põhjustada.
05.03.2020 at 21:07
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20
Tänud!Kaitsmed kontrollisin kõik üle.Kõik toimisid nii nagu peab. Tellisin uue aknamootori ning kuna see püsikiirusehoidjagi rockautos kallis polnud sai seegi ära tellitud.Kui ükskord kohale jõuavad siis näis mis saab.Vahepeal on lõpetanud koostöö termostaat ning lähipäevil üritan sellegi ära vahetada.
05.03.2020 at 22:08 3 edits. Last edited 18.03.2020 at 11:25 by AllikaM
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20
Vahepeal siis niipalju muutunud et aknamootori vahetus aitas aga nagu arvata oli siis püsikiiruse hoidja endiselt ei toimi.Järgmine peavalu algas siis kui üks sossepp makki ühendas.Kadusid ära armatuuri valgus ,taga tuled(pidurituled toimivad) ja külje tuled.Kontrollisin kaitsmeid ja instr lps kaitse voolu peale ei saa.Ühest kaitsmest viskas korra kontrollimisel sädemeid.Kui maki tagant ära ühedasin siis enam sädemeid ei pildunud aga intr lps kaitse endiselt voolu peale ei saa.Keegi oskab nõu anda või oskab mõnda asjalikku elektrikku või kedagi soovitada kes jagaks seda asja.Ühendaks maki ära ja mingi mõistliku summa eest võiks noka tuled ja küljetuled ka ära ühendada.


06.04.2020 at 21:40 2 edits. Last edited 06.04.2020 at 21:46 by AllikaM
antennimees
 
Chevrolet Chevy Van G20
quote:
AllikaM: Vahepeal siis niipalju muutunud et aknamootori vahetus aitas aga nagu arvata oli siis püsikiiruse hoidja endiselt ei toimi.Järgmine peavalu algas siis kui üks sossepp makki ühendas.Kadusid ära armatuuri valgus ,taga tuled(pidurituled toimivad) ja külje tuled.Kontrollisin kaitsmeid ja instr lps kaitse voolu peale ei saa.Ühest kaitsmest viskas korra kontrollimisel sädemeid.Kui maki tagant ära ühedasin siis enam sädemeid ei pildunud aga intr lps kaitse endiselt voolu peale ei saa.Keegi oskab nõu anda või oskab mõnda asjalikku elektrikku või kedagi soovitada kes jagaks seda asja.Ühendaks maki ära ja mingi mõistliku summa eest võiks noka tuled ja küljetuled ka ära ühendada.


See nii tavaline kui euroopa autode elektrik usakasse raadiot paneb, peale seda on gabariidid kadunud. Kui abi vaja helista (nr. profiilis) õpetada võin aga kas ka teha seda ei oska lubada.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
06.04.2020 at 21:47
v2lja
Chevrolet Chevy Van G20
Aitan ikka kui inimesel on abi vaja ;)



10.04.2020 at 17:15
AllikaM
Chevrolet Chevy Van G20
.
10.04.2020 at 22:28 6 edits. Last edited 27.06.2021 at 15:30 by AllikaM
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Chevy Van G20  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.