register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Aliexpressi jutulõim  
Poster Message
Yll
Split: Aliexpressi jutulõim
quote:
Screensilm:
quote:
Vanaisa: Aimasin jah et oled uus omanik :) Võta ta arvele ka, saan ta oma kaelast ära. Need vandid kes sulle müüsid ilmselgelt ümber ei registreerinud.

Näpunäiteid... ju oled juba avastanud et põhi on väga kehvas seisus, see oleks vast esimene töö, pisem tegemine võib oodata...

Edit - kas müüjad sulle küljekallutajapoolse ukselingi ikka andsid kaasa? Kui ei, siis küsi ära, seda on vaja vahetada kui just üksi ei sõida. Juhipoolse vahetasin ära.
Ja siis on mul veel riiulil alles üks tagumine valjukas ja esimene numbrimärgi alus (see oli nii nõme, et võtsin ta küljest ära).
Ja loodetavasti jõuab hiinamaalt millalgi kohale ka transistor, millega loodetavasti saad kliima mootori kiirusteploki ka tööle. Uus maksab jala ja neeru.

Masin minu nimel juba. Põhja märkasin ja see läheb tõesti esimese asjana tegemisele. Proovin nädalavahetusel vaibad välja võtta, siis saab veidi aimdust probleemi mastaapidest. :(
Kliimaploki probleemi ja linki ei jõudnudki veel süveneda, aga hea info juba seegi, et asi transistoris.


kas ta nüüd nii hea on aga teadmine seegi,nimelt mul ka sama asi tellitud ali-st ja sealt hakkas neid armastuskirju tulema nii,et ma ei teagi,kas abielluda selle aliga,või siis unustada kogu see jama ja elada oma elu edasi!Sorry teema risustamise eest,aga hetke reaalsus on selline!

09.04.2020 at 17:03 1 edit. Last edited 09.04.2020 at 17:05 by Yll
mrtn
Split: Aliexpressi jutulõim
quote:
Yll:sealt hakkas neid armastuskirju tulema nii,et ma ei teagi,kas abielluda selle aliga,või siis unustada kogu see jama ja elada oma elu edasi!Sorry teema risustamise eest,aga hetke reaalsus on selline!


Reaalsus on see, et sa pole ühtegi neist kirjadest läbi lugenud.

09.04.2020 at 17:19
Yll
Split: Aliexpressi jutulõim
quote:
mrtn:
quote:
Yll:sealt hakkas neid armastuskirju tulema nii,et ma ei teagi,kas abielluda selle aliga,või siis unustada kogu see jama ja elada oma elu edasi!Sorry teema risustamise eest,aga hetke reaalsus on selline!


Reaalsus on see, et sa pole ühtegi neist kirjadest läbi lugenud.



Jah aga eesmärk on ikkagi see jubinas sealt kätte saada!Ja kui sinu poolt viidatud nupule vajutada,kas siis täitmata tellimuste info ka kohale tuleb?
09.04.2020 at 17:44 1 edit. Last edited 09.04.2020 at 17:48 by Yll
mrtn
Split: Aliexpressi jutulõim
Seal on ju kirjas "marketing emails".

Kõige olulisem teade tuleb sulle lõpuks ikka Omnivast vms.
09.04.2020 at 18:09
Yll
Split: Aliexpressi jutulõim
quote:
mrtn: Seal on ju kirjas "marketing emails".

Kõige olulisem teade tuleb sulle lõpuks ikka Omnivast vms.

Pidasin silmas kõiksugu vabandusi,et tarneaeg pikeneb jms.
10.04.2020 at 06:27
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Aliexpressi jutulõim  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.