register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : "Eesmärgita" sõit Soomes   1 2  
Poster Message
Jesper
 
"Eesmärgita" sõit Soomes
quote:
Six-Fo:Lööme rusikaga vastu kuuriseina ja elame edasi.
No Eesti on küll väga edukas riik, aga pole 30 aastaga selles sõidukiharrastajate ja muude veidrike kottimise liinis suurt midagi saavutanud, ümberehituse normid lasti hiljuti suisa vabamaks. Isegi streetrace'i kogunemised väidetavalt toimuvad veel endiselt, isiklikult ei oska küll seda fakti kinnitada ega ümber lükata. Et äkki võiks need plakatid hetkeks kõrvale panna, kõiki välismaa lollusi mitte järgi teha ja viljeleda edasi seda stoilist eestlaslikku lähenemist, kus üldplaanis mina ei topi oma nina sinu asjadesse ja sina vastad samaga, sest nii ongi tegelikult parem. Aastas on 365 päeva, sinna mahub päris palju erinevaid paraade ära...

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.04.2020 at 18:45 3 edits. Last edited 29.04.2020 at 18:48 by Jesper
Tim
 
"Eesmärgita" sõit Soomes
Sa võid seda tähte närida palju tahad. Point on see, et igasugune nõme vabaduste piiramine viib lõpuks selleni, et sellest saab uus normaalsus.

Rootsis näiteks arvavad teatud tegelased, et kõik vanemad kui 20a autod tuleb pressi saata. Ja seda kõike ikka inimeste tervise huvides.

https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=83&artikel=7368448
29.04.2020 at 19:30
Jesper
 
"Eesmärgita" sõit Soomes
Ma nagu loen artiklist välja, et arutatakse selle üle, kas maksta vana auto pressi alla saatjale toetust uue(ma) auto ostmiseks? Kuidas see piirab vabadust vana autot omada? Enamik autosid peavad tahes-tahtmata oma eksistentsi pressi all lõpetama, sest kui eurooplased ostavad iga aasta 20 miljonit uut autot, siis teisest otsast jääb neid ju ka sama palju üle. Kuhu sa nad kõik panna kavatsed?

Mina näen nii vigasest konnanäitest kui selle artikli linkimisest pigem soovi leida kinnitust oma ideele, et kuskil on keegi, kelle elueesmärgiks on konkreetselt sind iga hinna eest taga kiusata.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.04.2020 at 19:41 1 edit. Last edited 29.04.2020 at 19:41 by Jesper
grinch
"Eesmärgita" sõit Soomes
Palju kisa eimillestki. Nagu kunagi üks reklaam ütles, et põhjuse leiab alati ja kui sa tõesti oled nii loll, et mendile puhtsüdamlikult üles tunnistad, selleasemel et mingi sõidu eesmärk siva valmis luisata, siis on täitsa paras kui trahvi saad.
29.04.2020 at 21:51
Märt
"Eesmärgita" sõit Soomes
Huvitav, millistest mürast tekib selline müra kiirendamisel, et saab 100€ pileti soomes?
Vaatasin oma liikurite numbrid üle:

Seisumüra 96 dB(A)
Seisumüra 83 dB(A)
Seisumüra 76 dB(A)


Esimene müriseb piisavalt ka vaikselt kiirendades ja viimase põhjagaas ei sega veel kedagi :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
29.04.2020 at 22:29
madis
"Eesmärgita" sõit Soomes
Küsimus selles et mis kurat on mendi asi miks ja mida ma teen, niikaua kui ma kuritegusid ei tee ? Mingi tegelane otsustab, kes mis ja miks ja kuhu sõidab ?

Tundub et midagi on "lost in translation" või siis on kellelgi aju külmakahjustus.

Suurbritannias üritati 90' ju rütmilist muusikat ära keerata, kuna "reiv" on kole asi ;)
29.04.2020 at 22:39
otsiabi
 
"Eesmärgita" sõit Soomes
järgmiseks keelatakse pruudiga niisama jalutamine ka ära?

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
29.04.2020 at 23:21
Jarmo
  
"Eesmärgita" sõit Soomes
Kui lihtsalt ajaloost korra rääkida, siis kruiisimise sünniriigis on see tegevus olnud keelatud juba alates viiekümnendatest.
Seda mitte küll üleriigiliselt, vaid tänava, piirkonna, kellaaja ja muude sääraste väiksemate ühikute kaupa.



____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
30.04.2020 at 08:22 1 edit. Last edited 30.04.2020 at 08:22 by Jarmo
lamp
"Eesmärgita" sõit Soomes
Eesmärgi cruisiks leiab alati, Söidan et ennas leida vms. :)
30.04.2020 at 16:19
Vanaisa
  
Moderator
"Eesmärgita" sõit Soomes
"sõidan grete toetuseks" ;)
30.04.2020 at 17:15
mrtn
"Eesmärgita" sõit Soomes
quote:
Vanaisa: "sõidan grete toetuseks" ;)

Eriti, kui gaasiga sõidad.
30.04.2020 at 17:31
madis
"Eesmärgita" sõit Soomes
Kellegi teise elu korraldamine on idiootide lemmiktegevus

minister1 "Saadame lapsed põllule" ahsoo. et siis kelle lapsed sa saadad ?
minister2 "Mina ei luba saata" - ahsoo, vat kui tore ma juba kartsin et lapsed võetakse ära..

A mis puudutab pruudiga niisama jalutamist siis üks tola ju korrutab hommikust õhtuni et "kooselu eesmärk on laste tootmine riigile" ja kõik muu on patt. Mis sa jalutad raisk, kohe "))()¤"¤/(/("#( ja siis põllule tagasi ! Ja kui lapsed sünnivad siis peksad piibliga kuni need ka põllul on ;)

Eriti uljas on see et ultrasuperkonservatiivne isamaaline tegevus võib anda tulemuseks et oma lihane tütar kolib neegriga (rassi reetmine!) välismaale (kodumaa reetmine!) ja tegeleb seal hmm tagumikutantsutaidlusega (monokultuuri reetmine! feminatsliberast multikulturastid on ta aju rüvetanud !)

Ajaloos on muidugi vägevamaid näiteid. Rahvusriiklus kuubis koos aarialaste aretamisega andis miskipärast tulemuseks pealinna vägistamise mongoli-tatari hordide poolt. Aga "muidu mees ajas õiget asja !!! " ;)
30.04.2020 at 18:02 1 edit. Last edited 30.04.2020 at 21:32 by madis
charger
"Eesmärgita" sõit Soomes
:D :D :D
30.04.2020 at 18:14
DevilDeVille
  
"Eesmärgita" sõit Soomes
quote:
madis: Kellegi teise elu korraldamine on idiootide lemmiktegevus

Olen siin foorumiski korduvalt täheldanud, kuidas mõned tegelased õpetavad teisi elama. Või on see aktseptaabel siis, kui oled ideoloogiliselt "õige"? Mitte ainult Helmekesed & Co. ei korralda teiste elu, selline komme on kõigil poliitsotsiopaatidel emapiimaga (või toiteseguga) kaasa antud, täiesti poliitgrupeeringute üleselt. Niisamuti sõltumata geograafilisest punktist.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.04.2020 at 21:44
OPollo
"Eesmärgita" sõit Soomes
Aga nõuksi ajal 2 nädalat kooli algus sai ju kardulasi nopitud küll ja taskuraha isegi saadud.
Ma päriselt mõtlen, et mis on tänaste laspevanemate dogma, 13 aastaselt advokaat, kes enese ja väeti issi õiguste eest seisab ?
01.05.2020 at 03:21
matu1988
 
"Eesmärgita" sõit Soomes
Ega nüüdisajal käsitsi kardulasi korjata
Ja enamjaolt on ka põllult T-40 kadunud

____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
01.05.2020 at 10:34
tqhq.ee foorum : Vaba teema : "Eesmärgita" sõit Soomes   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.