register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?  
Poster Message
peep
 
Moderator
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
FB oli selline infokild:

quote:
Juuni 1995. Tallinna Lauluväljakul toimus esimene hot-rod ja Ameerika autode näitus. Mäletan, et lõpuks tehti lühike kiirendusvõistlus mereväravate poole.

Minu teada pole ajaloo teemades sellisest üritusest juttu olnud ? Keegi teab enamat, pilte ?
29.01.2021 at 14:12
Jarmo
  
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
Mäletan, et kuskil FB gruppides vist oli sellest täitsa mõned pildid olemas, aga jutuks hea küll, sest ega täpsemat asukohta ei meenu :D

EDIT: leidsin. FB-s Ameerikaraud lehekülje (mitte samanimelise grupi) fotode hulgas. Neid siia linkida vist veidike murelik, sest FB muudab linke ja seetõttu
lingitud pildid oleks peatselt siin lehel nähtamatud.

EDIT2: vabandan, olin nii elevil, et ajasin velodroomil toimunud üritusega sassi ja tegin seetõttu nüüd jälle seda, mis Vanaisale ei meeldi elik mitu edit'it järjest :D

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
29.01.2021 at 14:49 2 edits. Last edited 29.01.2021 at 14:57 by Jarmo
Riho
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
Hot Rod Country Picnic oli selle ürituse nimi mu mälu järgi
Sai käidud seal üritusel. Rahvast oli vähe, samas huvitavaid autosid Soomest jne tundus olevat palju. Vähemalt selle aja kohta.

Pildi-videomaterjali ei ole juhtunud hiljem nägema.

29.01.2021 at 15:33
wax
 
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
Videomaterjali küllalt :D Laulude vahele intervjuude taustal paistab autosid ka. https://arhiiv.err.ee/seeria/country-picnic-95/muusika/31
31.01.2021 at 13:11 1 edit. Last edited 31.01.2021 at 13:13 by wax
peep
 
Moderator
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
Uhke värk selle aja kohta ! Ja ilmselt maksis korraldaja sellele peale...
31.01.2021 at 16:23
Martin460
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
Selle korraldas Aivar Joonas kes on tuntud rohkem heliloojana. Ma olin oma roosa SAAB- iga seal kohal. Soome poolelt olid jah mõned kiirendusautod ja teisi ameeriklasi kohal. Hiljem ilmus sellest üritusest artikkel Kromi ja Poweri ajakirjas.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
25.02.2021 at 21:23
smr
USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?
quote:
Martin460: Selle korraldas Aivar Joonas kes on tuntud rohkem heliloojana. Ma olin oma roosa SAAB- iga seal kohal. Soome poolelt olid jah mõned kiirendusautod ja teisi ameeriklasi kohal. Hiljem ilmus sellest üritusest artikkel Kromi ja Poweri ajakirjas.
Sa mõtled nüüd Fancy Tour 95 nimelisest üritusest. Sai see tehud järjestikulistel päevadel Tallinnas, Haapsalus ja Pärnus. Kuna Pärnus oli samal õhtul Kuldse Trio kontsert siis meil jäi õhtune kontsert (peaesineja Terminaator(??) ) ära
26.02.2021 at 08:40 2 edits. Last edited 26.02.2021 at 08:52 by smr
tqhq.ee foorum : Vaba teema : USA autode näitus lauluväljakul 1995 ?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.