register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kasutatud autode müügisaidid  
Poster Message
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
Piinlik küll vanas eas selliseid küsimusi esitada, aga häda ei anna häbeneda - selgub, et üks pähekaranud kinnisidee on osutunud oodatust oluliselt keerulisemaks ettevõtmiseks.

Ehk et - kust otsida kasutatud eurousakat? Mobile.de ja Autoscout24.com on läbi töötatud, Nettiauto ja Blocket.se ka. Taanist leidsin bilbasen.dk ja Norrast finn.no, aga seal ka pole.

Hetkel olen ühe/ainsa täiesti ideaalse eksemplari leidnud Šveitsist Autoscout24.ch-st, aga kuna šveitslased pole ei EU ega EEA, siis kõik meelde tulnud viisakad toojad (NordAuto, Skaut24, Mobile.ee) on öelnud, et nemad sealt ei too. Elik - alternatiivne küsimus, teab keegi kedagi soovitamisväärset, kes tooks Šveitsist tellimise peale nii, et Šveitsi km-i tagasi saaks?
15.02.2021 at 18:07 2 edits. Last edited 15.02.2021 at 18:17 by tfr
brougham
Kasutatud autode müügisaidid
Minule tõi aasta tagasi Sheitsist Autoscouti kuulutuse järgi Cadillaci A1 Autokeskus. Maksis koos arvelevõtmisega 2K. Teenindus oli meeldiv.

https://a1autokeskus.ee/autode-tellimine/

____________________________
Fuck the beer economy
15.02.2021 at 20:00
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
Tänud, uurin nende käest.

Kuidas Sul tüübikinnitusega oli, tead? Mingites selle teema kaevamise käigus Googlest välja tulnud foorumithreadides on juttu olnud sellest, et kuigi Šveitsis müüdi "Euroopa turu" USA-kaid, siis osad mudelivariatsioonid olid seal oma COC-ga, mis tähendab et Eestis arvele võtmiseks on ikkagi vaja üksiktüübikinnitus teha. Kuigi see on vist suuresti ainult maksmise vaev.
15.02.2021 at 22:47
Sturm
Kasutatud autode müügisaidid
Nali naljaks, kuid Šveitsist peaks müügiks autosi tooma ka legendaarne Hiiu Autod :)

Eks muidugi ka huvi pärast küsin, et mis autoga siis tegu, kuid sellise info jagamine võib ka üsna kasulikuks osutuda, sest tihti pole küll soovitud autot avalikult müügis, kuid nii mõnelgi võib selline garaažis seista ja sobiva pakkumise korral oleks valmis sellest loobuma.

____________________________
Although I´m a GM-man, there is nothing better than a fine Lincoln.
15.02.2021 at 01:33
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
Jah, mis seal salata, Hiiu Autod tuli meelde küll, aga sinna "viisakate toojate" listi ta kahjuks ei mahtunud. :)

Konkreetse mudeli osas kaagutaks siiski siis, kui muna munetud on - elu on näidanud, et mida rohkem mingit asja ette reklaamida, seda tõenäolisem on plaanide pekkiminek.

Eestis on MNT andmetel neid autosid 3tk, millest ühte, "Läti-tuuninguga" eksemplari olen piltide peal näinud.
16.02.2021 at 12:47
Kaido
Kasutatud autode müügisaidid
Mul on ette näidata soomlasest naabrimees, kes teenib sellega leiba ja leivakõrvast, Šveitsist on ta väga palju autosid toonud, mõne ka mulle. Huvi korral võin jagada kontakti.
16.02.2021 at 19:04
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
Broughami soovitatud A1 hetkel igatahes võttis väga aktiivselt ja kaasamõtlevalt vedu, seega lähenen esialgu selle nurga alt.
16.02.2021 at 19:15
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
quote:
Sturm: Eks muidugi ka huvi pärast küsin, et mis autoga siis tegu

No kuna auto on nüüd kodumaa pinnal, siis võib ju veidi saladuskatet kergitada ka:

10.03.2021 at 13:50
DevilDeVille
  
Kasutatud autode müügisaidid
See on suht lõbus aparaat, tagaiste muidugi kasutuskõlbmatu inimestele, kes oma pead kaelaotsas kannavad.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
10.03.2021 at 14:23
max
Kasutatud autode müügisaidid
Cadillacid pole minu eriala, aga kas sellel "V" puudu pole? :evil
10.03.2021 at 18:30
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
quote:
max: Cadillacid pole minu eriala, aga kas sellel "V" puudu pole? :evil

V on puudu jah. Aga automaat, nelivedu ja ca 30 000 alles jäänud eurot kaalusid päeva lõpuks V-tähe üles. :)
10.03.2021 at 20:32
ivoalaska
 
Kasutatud autode müügisaidid
On olnud võimalus sellise pilliga kulgeda ja see 3.6 liigutas ka teda päris eduliselt. Hea valik.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
10.03.2021 at 20:39
SPITFIRE
 
Kasutatud autode müügisaidid
quote:
tfr: Broughami soovitatud A1 hetkel igatahes võttis väga aktiivselt ja kaasamõtlevalt vedu, seega lähenen esialgu selle nurga alt.
A1 siis tõi lõpuks kohale?

____________________________
Hell Camino
10.03.2021 at 21:07
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
quote:
SPITFIRE: A1 siis tõi lõpuks kohale?
Jep.
11.03.2021 at 21:06
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
quote:
ivoalaska: On olnud võimalus sellise pilliga kulgeda ja see 3.6 liigutas ka teda päris eduliselt. Hea valik.

Ma ka loodan. Ja noh, kui väga puudu jääb ja rahaga midagi targemat teha pole, on alati LF3/LF4 variant.
11.03.2021 at 21:10
tfr
 
Kasutatud autode müügisaidid
Igatahes, eile sain A1-st registris auto. Ja julgen soovitada küll.
18.03.2021 at 16:35
DevilDeVille
  
Kasutatud autode müügisaidid
Mitu raha teenusest küsitakse?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
18.03.2021 at 23:15
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kasutatud autode müügisaidid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.