register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: kollased ääretuled.  
Poster Message
mrtn
Split: kollased ääretuled.
quote:
maalo:
Võtsin DENALI varustuse esituled - nendel on sidemarkerite kamber lahtine. Ehk siis praeguse tuledega puudus mul legaalne ääretuli, siis DENALI tuled lahendasid mu probleemi ilma ühegi augu puurimiseta.

Ei saa aru. Mismoodi saab kollane ääretuli illegaalne olla?
08.03.2021 at 22:19
557
Split: kollased ääretuled.
Vot, sääduse järgi on alates 01.10.94 esmaregistreeritud asjadel!
08.03.2021 at 00:15 1 edit. Last edited 08.03.2021 at 00:24 by 557
maalo
Split: kollased ääretuled.
tore vähemalt näha, et keegi ikka tunneb mu tegemiste vastu huvi...

jah, paraku nii on. säädus ütleb, et tulesid ei tohi ümber ehitada, teine punkt ütleb, et tuled tuleb ümber ehitada. Eelmine aasta kehtis 2001 või vanem esmareg. Oleks vanema põlvkonna masin, poleks probleemi justkui... Aga too tolleks, vaja hetkeprobleemidega tegeleda, mitte saaks-tahaks-oleks... Kasutud plönnid riigiametis ei oska muudmoodi. :)
09.03.2021 at 12:29
mrtn
Split: kollased ääretuled.
Eiei, ma küsin pigem, et mis selle kollase ääretule juures illegaalset on? Vanasti ei tohtinud kollast parktuld olla, mis tegi US-spec kombineeritud pargi-suuna illegaalseks. Kollased ääretuled võivad olla ja on paljudel Euro-spec masinatel ka.
09.03.2021 at 12:54
557
Split: kollased ääretuled.
quote:
mrtn: Eiei, ma küsin pigem, et mis selle kollase ääretule juures illegaalset on? Vanasti ei tohtinud kollast parktuld olla, mis tegi US-spec kombineeritud pargi-suuna illegaalseks. Kollased ääretuled võivad olla ja on paljudel Euro-spec masinatel ka.
Siiani ei tohi olla peale eelmainitud kuupäeva. Ei või ja ei ole eurokatel ka sellist asja. Ärme risutame teise inimese teemat selle vaidlusega!
09.03.2021 at 01:49
mrtn
Split: kollased ääretuled.
quote:
557:
quote:
mrtn: Eiei, ma küsin pigem, et mis selle kollase ääretule juures illegaalset on? Vanasti ei tohtinud kollast parktuld olla, mis tegi US-spec kombineeritud pargi-suuna illegaalseks. Kollased ääretuled võivad olla ja on paljudel Euro-spec masinatel ka.
Siiani ei tohi olla peale eelmainitud kuupäeva. Ei või ja ei ole eurokatel ka sellist asja. Ärme risutame teise inimese teemat selle vaidlusega!

Küll moded tõstavad lahku, kui asi hulluks läheb. Antud juhul ajad sa täiesti tarbetut möga. Ma küsisin autorilt selle küsimuse, kui sa ei tea, siis ära vasta.

Illustreeriv pilt kollase ääretulega eurooplasest:



10.03.2021 at 13:53
TrailMaster
Split: kollased ääretuled.
Räägite erinevatest asjadest. Üks räägib esimestest ääretuledest mis ei tohi euroopas kollased olla ja teine küljeääretuledest mis peavad olema kollased
10.03.2021 at 15:50
mrtn
Split: kollased ääretuled.
Vanas kõnepruugis siis parktuled.
10.03.2021 at 16:08
igiliikur
Split: kollased ääretuled.
Mis siis saab, kui mul ei ole ääres :) On kahe niidiga pirn, gabariit ja suund. Netist laenatud pilt

____________________________
Pontiac Firebird 350 -89
Chevy Avalanche -11
10.03.2021 at 18:19
emty
Split: kollased ääretuled.
quote:
igiliikur: Mis siis saab, kui mul ei ole ääres :) On kahe niidiga pirn, gabariit ja suund. Netist laenatud pilt

s6idad rahumeeli edasi kuna masin yle 30 aasta vana...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
10.03.2021 at 19:11
maalo
Split: kollased ääretuled.
ääretuled on jah vana sõnaga gabariidituled. kuna see sõna on relikt, siis saame rääkida ikka ainult ääretuledest. Eurooplaste jaoks seda sõna ei eksisteeri. Ameerikas on need sidemarkerid, mina leidsin need meie sõnastuses küljetuled... Euroopa autol tohivad olla, aga ei tohi olla otsevaates nähtavad.. sorri, seadusetegijad ja ülevaatajad - BMW ja Volvo ja mõni veel, kus on sellised tuled täitsa olemas ja ka eestvaates nähtavad..

aga ei, minugi poolest oleks võind mu teemas edasi jaurata, kuniks viisakuse piire ei ületa. :)
10.03.2021 at 20:26
mrtn
Split: kollased ääretuled.
Lisaks on gabariidituled jube ujuv mõiste, kuna nad enamasti ei ilmesta auto gabariite. Vähestel on ilmestanud, nt vanal mossel:

10.03.2021 at 20:53
557
Split: kollased ääretuled.
mrtn hakkas siin millegipärast lõhkuma:(
TrailMaster ja maalo said asjast aru!
10.03.2021 at 00:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: kollased ääretuled.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.