register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Mercury Grand Marquis 2006  
Poster Message
StenGM
Mercury Grand Marquis 2006
Olen nüüdseks peaaegu aasta kulgenud ringi pensionäriautoga, ümber istusin BMW-st ning kasutan seda liikurit igapäeva autona.
Varuosade leidmisega on pisut keeruline aga muus osas olen oma otsusega igati rahul.
Edasi veab 4.6 2v V8 nagu neid kõiki, sellel siis "single exhaust" ehk 167kw.
Lasin lisada autole ka gaasiseadme, gaznetis, paraku sellega liiga rahul ei ole... Nüüdseks olen ISE suutnud ta enam-vähem normaalselt toimima saada.
Neil ei ole aega lõpetada oma vanu töid korralikult ära kuna on nii palju uut peale kahmanud. Ja kui leidubki mingi aeg siis siiani pole nagu nende abil õigeks saanud asja.
Oleks teadnud oleks mujal teinud... Aga see selleks.
Lisaks on minu käes olles vahetamist vajanud sisselaskekollektor(tüüpviga) mille vahetasin ise kuna gazneti(gaasidüüside pärast) viies oleks pool sajandit pidanud ootama... Nagu näha ei ole midagi keerulist.
Esiamordid olid oma aja ära elanud, ilmselt läksid pekki kohe kui külma said, ülevaatuse läks beautyl läbi ja alguses nagu ei tundunud ka, et oleks häda midagi. Need sain beautyst
Esimesed aknatõstukid lõpetasid ka töölepingu esimese poole aasta jooksul, needki sain beautyst.
Rohkem nagu polegi midagi teha olnud vaja peale õlivahetuste... Märkimisväärne nii vana auto kohta... :)

03.10.2021 at 15:09 2 edits. Last edited 03.10.2021 at 15:47 by StenGM
tqhq.ee foorum : Minu auto : Mercury Grand Marquis 2006  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.