register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest   1 2  
Poster Message
boatservice
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Väike ettepanek adminnidele !
Rehvid ja veljed võiksid olla varuosadest eraldi
Selline liigutus lihtsustaks velje/rehvi müüki ja puhastaks varuosde müüki/ostu ?
Terv.

____________________________
Dodge Ram 2500 Hemi
Lincoln Town Car 1997
Cadillac DeVille Coupe 71
Mustang GT 2005
Opel Olympia 1936
KRAZ 255
URAL 375
ZIL 157
25.11.2021 at 23:44
Vanaisa
  
Moderator
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Kas on asjal pointi? Mingit rehvikaubandust me siin nii ehk naa ei tolereeri ja need talve ja kevade alguse rehvikuulutused kannatab vast ära?

Aga ehk kasutajad avaldavad ka arvamust - 80+ vaatamist aga ei ühtegi arvamust. ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
26.11.2021 at 18:06
mrtn
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Need kolme rehvi ja põletamispastelde pakkumised kannatab ära tõesti.
26.11.2021 at 20:43
ivoalaska
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Kannatame ära.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
26.11.2021 at 20:47
franz125
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Siin see kaubandus träffik küllaltki hõre,ei peaks vist lahku lööma.Vaadates kasvõi tänaseid postitusi siis neid tervelt topikut.Ei löö küll pilti silme ees virvendama.
26.11.2021 at 20:47 1 edit. Last edited 26.11.2021 at 20:50 by franz125
boatservice
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Varuosade müügi avalehel on pooled velje ja rehvi kuulutused hetkel.
Ja 99,9 usakaid on ratastega foorumlastel, ehk siis jutt ei käi roomikute müügi edendamisest
Ja kui mõni akf tahab arutleda antud teemal, siis palun moodusta sellised lauseid, millest on võimalik midagi aru saada

mrtn - kas kokku on tqhq.ee-s müügis ainult kolm rehvi ?



____________________________
Dodge Ram 2500 Hemi
Lincoln Town Car 1997
Cadillac DeVille Coupe 71
Mustang GT 2005
Opel Olympia 1936
KRAZ 255
URAL 375
ZIL 157
26.11.2021 at 23:40 2 edits. Last edited 26.11.2021 at 23:41 by boatservice
Vanaisa
  
Moderator
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Ma küsin siis teistpidi - mis sind segab seal müügiteemades? Ei leia autosid üles, mida kokku osta? :) Vaata mõni suvine või talvine ajavahemik, mõni üksik rehv pakkumises.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
26.11.2021 at 00:07 1 edit. Last edited 26.11.2021 at 00:08 by Vanaisa (Moderator)
mrtn
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
boatservice:
mrtn - kas kokku on tqhq.ee-s müügis ainult kolm rehvi ?


Ei, mõni müüb kolme rehvi komplekti.
26.11.2021 at 01:29
max
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Varuosade müügi avalehel on 23 kuulutust, millest 12 rehvid/veljed. Samas on need lisatud viimase pea 2 kuu jooksul, nii et ülemäärast koormust varuosade müügi rubriik tõesti ei saa. ...eriti, kui see on veel hooajaline.
26.11.2021 at 01:35
OPollo
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:


Aga ehk kasutajad avaldavad ka arvamust - 80+ vaatamist aga ei ühtegi arvamust. ;)
Sa siiani oma leierkasti kedrates pole siis veel aru saanud, et modernsemaid arvamusi ja lähenemisi foorumis, kasvõi ülesehitusele, keegi enam ei pakugi.
Kodurahu huvides keegi ei pakugi enam midagi, peaasi, et vanaisal jalad villase soki sees soojas ja ei mökita ...
27.11.2021 at 05:08
peep
 
Moderator
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
OPollo:
quote:

Aga ehk kasutajad avaldavad ka arvamust - 80+ vaatamist aga ei ühtegi arvamust. ;)
Sa siiani oma leierkasti kedrates pole siis veel aru saanud, et modernsemaid arvamusi ja lähenemisi foorumis, kasvõi ülesehitusele, keegi enam ei pakugi.
Kodurahu huvides keegi ei pakugi enam midagi, peaasi, et vanaisal jalad villase soki sees soojas ja ei mökita ...


Milleks Sa isiklikult ründad ? Kui on argumente esitatud ettepaneku poolt või vastu siis kirjuta oma arvamus. Kui ainus milleks oled suuteline on inimese solvamine siis jäta kirjutamata.

Vaatasin varuosade müügi alajaotust, esimesel kahel lehel on 5 kuu jooksul postitatud teemad, kokku 48. Nende läbivaatamiseks koos mõnede huvipakkuvamate avamisega kulus ca. 2 minutit. Kahe esimese lehe kuulutuste vaatamisi on 15 t. kanti. Kas kuulutuses müüakse rehve vòi muid asju on pealkirjast selgelt nähtav, avada pole vaja. Lisa alajaotus tähendab foorumi kasutajatele seega 15 t. või enamat lisa klikki. Ei poolda kasutamist keerukamaks teha.
27.11.2021 at 10:24 1 edit. Last edited 27.11.2021 at 10:28 by peep (Moderator)
olevtoom
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
No kui arvamust, siis arvamust.
Ei ole mingit äriteemade jupitamist vaja. Muidu hakkan ma tahtma alamteemat, kus müüakse-ostetakse 56. aasta Cadillaci juppe.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
27.11.2021 at 11:17
boatservice
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Ühesõnaga ei mingit äritsemist siin foorumis, selleks on muud kohad, FB, Kuldne Börs jne

Pange topic lukku või kustutage lp. adminnid



____________________________
Dodge Ram 2500 Hemi
Lincoln Town Car 1997
Cadillac DeVille Coupe 71
Mustang GT 2005
Opel Olympia 1936
KRAZ 255
URAL 375
ZIL 157
27.11.2021 at 14:24
OPollo
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
peep:

Milleks Sa isiklikult ründad ? Kui on argumente esitatud ettepaneku poolt või vastu siis kirjuta oma arvamus. Kui ainus milleks oled suuteline on inimese solvamine siis jäta kirjutamata.
Ei poolda kasutamist keerukamaks teha.
20 aastat olen ma siia lehele kiiganud, 15 aasta jooksul on KÕIK ettepanekud maha laidetud. Aga vabandan kohe ära, ei midagi isiklikku kellegi vastu ja lause oli kirjeldamaks üldist olukorda siin.
Nüüd viimane lause ... See on läbi aegade olnud 1 keerulisemaid foorumeid nii otsingu, kui ülesehituse poole pealt, nii et selle väitega ei saa nõustuda. Uuendusteks ja lihtsustamiseks siin ruumi ei ole ja ei anta.
Samas on ajaloo mõistes huvitav järgida ühiskonna arengut ja siis vahest siia sisse kiigata - aeg jääb seisma... ja kerib tagasi, nii pildis, kui kirjas ... :)
27.11.2021 at 14:42
DevilDeVille
  
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
boatservice: Ühesõnaga ei mingit äritsemist siin foorumis, selleks on muud kohad, FB, Kuldne Börs jne

Pange topic lukku või kustutage lp. adminnid



Ei suuda kusagilt väljalugeda, et mõni admin oleks keelanud oma rehve või muud paslikku kaubastada. Senini jäänud endale silma vaid see, et osad kaubastajad pole suutnud reeglitega tutvuda. Näiteks alatihti on salahinnaga asjade müügikuulutusi või siis soovib keegi osta (nüüd küll utreerin) "ameerika autole varuosa".

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
27.11.2021 at 17:06
Peeter82
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
OPollo:
20 aastat olen ma siia lehele kiiganud, 15 aasta jooksul on KÕIK ettepanekud maha laidetud. Aga vabandan kohe ära, ei midagi isiklikku kellegi vastu ja lause oli kirjeldamaks üldist olukorda siin.
Nüüd viimane lause ... See on läbi aegade olnud 1 keerulisemaid foorumeid nii otsingu, kui ülesehituse poole pealt, nii et selle väitega ei saa nõustuda. Uuendusteks ja lihtsustamiseks siin ruumi ei ole ja ei anta.
Samas on ajaloo mõistes huvitav järgida ühiskonna arengut ja siis vahest siia sisse kiigata - aeg jääb seisma... ja kerib tagasi, nii pildis, kui kirjas ... :)
Minu arust on see muutumatus just üks selle foorumi väärtusi. Kõik toimib, kellad ja viled ei annaks midagi juurde. Otsing toimib samuti suurepäraselt. Ja ülesehitus, mis siin keerulist on?

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
29.11.2021 at 18:42
OPollo
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
Peeter82:
Minu arust on see muutumatus just üks selle foorumi väärtusi. Kõik toimib, kellad ja viled ei annaks midagi juurde. Otsing toimib samuti suurepäraselt. Ja ülesehitus, mis siin keerulist on?

Ma päriselt ei viitsi siin pikemalt pidama jääda, aga kui juba küsisid, siis:
20 aastat ja foorumit pole suudetud isegi eesti keelseks toimetada. Piltide upload jne, ei ole just saladus, et tihti pakutakse pilte emaili kaudu vahetada, sest siin ei ole see just ülemäära kergeks tehtud.
Keegi ei räägi kelladest ja viledest, vaid just lihtsustamisest.
29.11.2021 at 00:06
Rekkamees
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
OPollo:

Ma päriselt ei viitsi siin pikemalt pidama jääda, aga kui juba küsisid, siis:
20 aastat ja foorumit pole suudetud isegi eesti keelseks toimetada. Piltide upload ....
Kui see foorum oleks mõeldud näiteks Saksamaa päritolu autodele, siis oleks minu arust OK kui siin oleks mõned saksakeelsed sõnad. Oleks see foorum näiteks Vene päritolu autodele, siis oleks igati põhjendatud kui siin oleks mõned üksikud venekeelsed sõnad. Aga kuna siinse foorumi jututeemaks on Ameerika päritolu sõidukid, siis on minu arust iseenesest mõistetav et siin esineb osa sõnu ja väljendeid sõidukite päritolu maa ehk Ameerikamaa keeles.
Saa minu arvamus.
01.12.2021 at 20:11
olevtoom
 
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
On teatud hulk inimesi, kes ekslikult arvavad, et sõnad "uus" ja "parem" on sünonüümid.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
01.12.2021 at 21:46
OPollo
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Sünonüümidesse kinni jäädes, peaksime kõik täna Nokia 2110 otsas istuma. Kindlasti leidub kuskilt Kapakohilast vennike, kes ei leia, et su Samsung S21 kuidagi moodi lihtsam oleks.
@rekkamees, ma räägin foorumi ülesehitusest, mitte mis keeles sa mõnda varuosa nimetad siin.
Aga kokkuvõttes on mul ka suva, selliseid teemasi on ennegi tehtud ja arutatud, pillatakse sulle näkku midagi stiilis, "tee ettepanekuid", teed, siis tuleb 3 vana, kes kinnisilmi juba teavad kuhu ja mida klikkida (nagu pimedad oma koduköögis) ja arvavad, et kõik on kõikse paremas korras.
St see teema sündis 20 aastase ajaloo statistika põhiselt juba surnult.
01.12.2021 at 00:44
dodge525
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Idee tasandil küll aga kas rehvide (suuremal hulgal kui jooks e. 4tk ühes mõõdus) müüjatele võiks teha ühe postituse, kus siis all oleksid need kuulutused ilusti kirjas koos kõige informatsiooniga ka kontakt? Keegi peaks selle topicu algatama
näiteks: "Rehvide müük -HOOAJALINE".
Olen ka rohkem konservatiivsema vaatega aga vahetevahel püüan kastist välja mõelda (ikka selleks et hundid ja lambad saaksid rahus kooseksisteerida :D )
04.12.2021 at 22:42
DevilDeVille
  
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Sama rida jätkates võiks eraldi teema olla ka karbonisaatorite müügiks või miksmitte kasutatud klapikambrikaante kaubastamiseks. Soovitavalt veel margi ja mudelipõhise jaotusega.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
05.12.2021 at 10:52
madis
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
Teema ei saa olla "segane ja küllastunud" ning "surnud" samaaegselt.

Foorumid kui sellised on üldse väga vaikseks jäänud, militaar.net veel elu käib aga ka kunagi päris aktiivne elfafoorum on täiesti tühi ning tarkade inimeste elektroonikafoorum on kah suht hõre, kuna tark teab niigi :)

OPollo, sa peaks väheke viisakam olema, praegu tuleb Cartman meelde.
05.12.2021 at 11:49
OPollo
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
madis: Teema ei saa olla "segane ja küllastunud" ning "surnud" samaaegselt.

Foorumid kui sellised on üldse väga vaikseks jäänud, militaar.net veel elu käib aga ka kunagi päris aktiivne elfafoorum on täiesti tühi ning tarkade inimeste elektroonikafoorum on kah suht hõre, kuna tark teab niigi :)

OPollo, sa peaks väheke viisakam olema, praegu tuleb Cartman meelde.
Ma räägin veel asjadest õigete nimedega ja vanakooli moodi, vabandan kõigi uusajastu lödipükste ees, et julgesin oma arvamuse siia pillata ...
05.12.2021 at 00:19
mrtn
Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest
quote:
OPollo:vabandan kõigi uusajastu lödipükste ees, et julgesin oma arvamuse siia pillata ...


Vabandadki iga uusajastu lödipüksi ees nagu klassikaline lödipüks?
05.12.2021 at 01:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Rehvide ja velgede äri eraldi varuosdest   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.