register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : USA-st auto toomine eestisse ja arvele võtt  
Poster Message
eCval
USA-st auto toomine eestisse ja arvele võtt
Tere Soov mingi aeg USAst kerge avariiga auto tuua endale hobiks, sellest ka paar küsimust protsessi kohta :
Autoks mis plaanis tuua on Ford Mustang 2006+aasta, omal inimene olemas usas kes auto ostaks ja teele saaks panna, aga ennem kui osta torman tahaks kogemustega inimeselt ülevaadet kui kuluks see mu jaoks minna võib.

1. Kui palju maksab auto toomine tallinna?
2. Millised maksad tuleb maksta ja mitu protsenti auto hinnast need on?
3. Kuna ameerikas kantakse kergekäeliselt autosid maha siis mida ma peaksin arvestama kui on maha auto kantud, aga inimene kes seal taastab ära kohapeal kas see mõjutab Eesti autole arvele saamist? (Kui kellegil reaalne kogemus kogu selle asja läbi tegemisel ehk oskad rääkida mulle, et kuidas protsess temal läks)
4. Kui auto eestisse tuleb kas pean ta kohe arvele võtma või võin näiteks autot ennem seda veel remontida siin kui pannakse varuosad kaasa? Kui palju läheb maksma arvele võtamine kogu paberi majandusega? (Kui keegi pakub sellist teenust siis võib hinna kirjutada, remont tööd või mis vaja teha teeks ise näiteks , et mis oleks siis sellise teenuse hind).
5. Kas auto vanus loeb midagi et kui on uuema aasta auto?
6. Mis nõudmised on arvele võtmisel?

Ühesõnaga huvitaks kogu protsess ja kui kulukaks see umebes mu jaoks minna võib, et auto kohale saaks ja arvele ilusti. Ehk on keegi kes tegeleb või on toonud auto ameerikast ja oskab mulle rääkida oma loo kuidas kõik sujus.

Kõike paremat kõigile ja loodan, et oskate aidata ja infot jagada oma kogemustest. :)
12.01.2022 at 18:21 1 edit. Last edited 12.01.2022 at 18:23 by eCval
Vanaisa
  
Moderator
USA-st auto toomine eestisse ja arvele võtt
Ole hea ja algatuseks kasuta otsingut, saad enamikule küsimustele vastuse.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
12.01.2022 at 19:58
tqhq.ee foorum : Vaba teema : USA-st auto toomine eestisse ja arvele võtt  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.