register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Soovitage autot?  
Poster Message
eerikkarts
Soovitage autot?
Mu vanake bemm hakkab väsima, muidu igati tubli truu liikumisvahend olnud 11a jooksul.
USA tehnikas suht võhik aga otsin lihtsamat kasutatud igapäeva liikurit, universaalkerega ja mõistlike hoolduskuludega ja vastupidavusega. 5-7kiloni võiks hind jääda. värsket aastat väga ei aja taga. Tundub et usakatest vist midagi erilist ei saa selle hinna eest?
Ise mõtlesin Dodge Magnumit, kunagi sõitsin 300c ringi, täitsa meeldis.. va. see salvokelgu plastikust salong, kui aga silma sellele kinni panna, täitsa mõnusalt suur ja mugav. Tagaluuk võiks küll väheke suurem olla... aga disain ka olemas.
Aga mida veel võiks vaadata?
01.02.2022 at 17:07
matu1988
 
Soovitage autot?
kui chryslerit mõtled siis minu soovitus on ära diislit võta
saad palju peavalu ja kokkuhoidu ei ole
bensukad täitsa korralikud ei pea koguaeg remontima

____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
01.02.2022 at 19:45
maalo
Soovitage autot?
Magnum väga idekas. Kahjuks kõik mis müügis on, on gaasiseadmega ära rikutud ja see valge 2.7 mis müügis, see sõidab mul pea iga päev akna alt mööda. Ega näeb ka sama armetu välja nagu kuulutuses lisainfo. 2.7 selle kere peal on natsa jõuetu ning vähe kapriissem.
300C kohta sama jutt, et kui võtad, siis bensukas tagaveoline. Diisel ei toida kuskilt otsast, kui sa ei saa just arveid kaasa, et kett on uus, küünlad ja moodul uus ja geneka kohale sirm ehitatud. No ja veermik on järgmine.., Mina oma Magnumile ostsin 500 eest mõlema silla kaikad Mapcost. Amordid ette-taha ja piduritele tegin ringi peale ning sillaraami puksid said asendatud polüpuksidega. Aga Magnum on elektripoolest lihtsam - vähem asju, mis katki lähevad. Kui tahad Magnumile 300C sisu panna, siis istmed on 1:1 aga uksepolstrid hästi ei sobi ja armatuuri pead välja vahetama. Omal küpses mõte Chargeri nina sebida aga jäi tahaplaanile - lapsed.. :D
Mopar on usakatest kvaliteetsem toode, kui GM ja hoolimata sellest salvokelgu plastikust, näeb ka natu kenam välja. Või olen mina oma GMi tootes lihtsalt nii palju rohkem pettunud... ise tahaks omale järgmiseks uuesti Moparit aga see valik on üpris kesine, kui tahad moodsat autot. Paar Visioni on müügis ja ka ühte Concorde nägin 3.2 mootoriga... ülejäänu on selline, mitte just ahvatlev. Bussid on üksisõitmiseks lihtsalt suured ja selles eelarves sa PT Cruiser turbokat vaevalt leiad. :/
01.02.2022 at 21:40
eerikkarts
Soovitage autot?
See mersu diisel ei ole küll halb mootor, kuid raibe ta on tõesti kapriisne, tahab tähelepanu pidevalt ja korrapärast hooldust ja ei kannata viivitust sellega, mis läheb hiljem kallilt maksma. Seda ma tean... Olen ta pmst valukust välja jätnud. Ise sihin seda 3.5l bena. 2.7 valikust väljas. Silma hakkas ka vanem Chrysler Pacifica. Oskab keegi kiita või laita?
01.02.2022 at 21:56 1 edit. Last edited 01.02.2022 at 22:18 by eerikkarts
maalo
Soovitage autot?
Pacifica põhihäda on rooste. tagasillad vajuvad viltu. töökaaslane pidas ühte. Tal oli see 3.5ne variant, ise soovitaks 4liitrist. Aga no tal oli gaasiseade küljes, ülde sai ta selle poolvigase raipena ja müüs maha ka natuke vähem raipena. Muidu ruumi tundub autos olevat, tal oli 6 kohta, kõik tundusid, et saavad mugavalt olla ka. Teet Margna üks esimesi ameerika autosid oli ka nimelt Pacifica. :D Kiita, ega laita ei oska. Baseerub vanal 300Mil ja elekter ning käiguosa on kõik sealt. Seda tean, et mõne šarniiri ja kaikaga on häda ja tuleb pikalt oodata, kui ise rockautost ei telli. Katsetamise küsimus, kui pepu all tundub mugav, tehnika on hea ja hind samuti ahvatlev - miks mitte.
01.02.2022 at 00:55
v6sa
Soovitage autot?
quote:
eerikkarts: See mersu diisel ei ole küll halb mootor, kuid raibe ta on tõesti kapriisne, tahab tähelepanu pidevalt ja korrapärast hooldust ja ei kannata viivitust sellega, mis läheb hiljem kallilt maksma.
...


Ja millise nüüdisaegse paja kohta ülalolev ei kehtiks?

Sellega olen väga nõus, et mersu pada tönkavaid töökodasid meil napib. Tallinnas on veel valikut (Hort, Lesven, garantiiasjades (aga siis ka ainult neis) Veho), aga mujal on nutune.
02.02.2022 at 13:19
eerikkarts
Soovitage autot?
Silma hakkas Dodge Nitro :) Esmalt reaktsioon, kole robustne välimus, aga mida rohkem seda vaatan seda rohkem meeldib. G-mersut meenutab nõksa.
3.7L mootoriga variant...
Oskab keegi miskit pajataa?
03.02.2022 at 19:58
mrtn
Soovitage autot?
Täna võib äkki pulli pärast juba vaadata. Esimene omanik murdis valujäägid plastikdetailidelt ära.
03.02.2022 at 20:44
eerikkarts
Soovitage autot?
quote:
mrtn: Täna võib äkki pulli pärast juba vaadata. Esimene omanik murdis valujäägid plastikdetailidelt ära.

Sa räägid Nitrost?
03.02.2022 at 21:43
mrtn
Soovitage autot?
Yup. Käisin seda kunagi vaatamas, kui välja tuli. Kõik salongi plastdetailid oli nii ebakvaliteetse valuga, et tulin tagurpidi uksest välja (ja ostsin CR-V).
03.02.2022 at 00:08
madis
Soovitage autot?
quote:
v6sa:
quote:
eerikkarts: See mersu diisel ei ole küll halb mootor, kuid raibe ta on tõesti kapriisne, tahab tähelepanu pidevalt ja korrapärast hooldust ja ei kannata viivitust sellega, mis läheb hiljem kallilt maksma.
...


Ja millise nüüdisaegse paja kohta ülalolev ei kehtiks?

Sellega olen väga nõus, et mersu pada tönkavaid töökodasid meil napib. Tallinnas on veel valikut (Hort, Lesven, garantiiasjades (aga siis ka ainult neis) Veho), aga mujal on nutune.

Minu mersu dislapajal läks kett nihkesse. Õnneks pääses vahetusega ainult.
Hiljem teadjad ütlesid et tegelikult teenindus peaks korralise hoolduse käigus TUNGIVALT soovitama profülaktilist vahetust teatud läbisõidu järelt.
Ilmselt Silber-Veho ülemineku ajal kadusid tabelid ära kuhugi ;)
04.02.2022 at 11:25
olevtoom
 
Soovitage autot?
XJ on igavesti hea auto, aga

1) seest kaunis väike (mõned inimesed kaebavad, et ei mahu rooli taha ära, ja tagauksed on väga kitsad),
2) ta pole sõidu-, vaid maastikuauto (suhteliselt kehva juhitavuse ja mugavusega ning üsna lärmakas),
3) (vähemalt minu oma) võtab üsna ühtlaselt 14 liitrit kütust "sajale" (samas muidugi ei märka eriti, et tonnine käru on sappa haagitud).

Kui need asjad ei sega, siis tuleb roostet otsida. Hoolega, arvestades, et noorimad eksemplarid saavad just täisealisteks.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
04.02.2022 at 13:27
v6sa
Soovitage autot?
quote:
madis:
...
Minu mersu dislapajal läks kett nihkesse. Õnneks pääses vahetusega ainult.
Hiljem teadjad ütlesid et tegelikult teenindus peaks korralise hoolduse käigus TUNGIVALT soovitama profülaktilist vahetust teatud läbisõidu järelt.
Ilmselt Silber-Veho ülemineku ajal kadusid tabelid ära kuhugi ;)

OT on/
Neid soovitusi pole sealt majast kunagi jagatud. Sest uued mersud kestavad tehase soovituse ülelaskmise rasketes oludes (nagu meie teedel näiteks külma talve ja lühikeste otste hööveldamisel) 200 kkm pealt vahetada kenasti ära ja vana mersuga keegi ei raatsi Silberis/nüüdses Vehos käiagi. Omaette teema on see, kui paljud üldse raatsiks V-mootori puhul pea tonni maksma minevat "igaks petteks" tehtavat hooldust teha lasta. Seal ei vahetata ainult kett, vaid natuke rohkem selle ümbert. Ka vaakumpump on umbes sama elueaga...

Ei käi ma meie pere: Hortil on õigus teha sissekandeid tehase hoolduspäevikusse ja suhtumine/arve on hoopis kliendisõbralikum:)
OT off/

Inimene küsib universaalkerega täismõõtmelist uuemapoolset sõiduautot ja te soovitate talle vana linnatsiipi? Päriselt?
04.02.2022 at 13:28 1 edit. Last edited 04.02.2022 at 13:31 by v6sa
mrtn
Soovitage autot?
quote:
v6sa:
Inimene küsib universaalkerega täismõõtmelist uuemapoolset sõiduautot ja te soovitate talle vana linnatsiipi? Päriselt?

Sa ei tööta tunnis kaasa.

quote:
eerikkarts: Silma hakkas Dodge Nitro :) Esmalt reaktsioon, kole robustne välimus, aga mida rohkem seda vaatan seda rohkem meeldib. G-mersut meenutab nõksa.
04.02.2022 at 14:41
v6sa
Soovitage autot?
Võtan häbiga omaks.

Omalt poolt avardan võimalusi mahtuniversaaliga: Toyota Sienna. Oli vajadus USA-s rendikana tarbida ja üllatas positiivselt.

Chrysler Voyageri viimased trükid on ikka väga euro. Kuigi hinna-kvaliteedi suhtel pole väga viga - mudaodavad ju.
04.02.2022 at 16:39
eerikkarts
Soovitage autot?
Tohhoh tonti vahel juttu tulnud...
Päris puhtaverelist jeepi taga ei ihalda, eks ma vaatan neid jeepe ka väheke, Mine sa tea mis seal valikust leiab , ehk hakkavad meeldima. Kuid olles sõitnud 2008 4L diisel G-mersuga ma tõesti kehitasin õlgu selle üle miks kurat see auto nii kallis on ja mingit erilist WOW efekti see ei tekitanud ei ergonoomikas ei mugavuses. Ja vanem nissan patrol oli ka väga külmaks jätnud. Minul pettumust tekitas ka paljukiidetud landcruiser.
Aga noh mu vend ütles et kui juba suurematele lähed siis väiksemad tunduvad kirpudena, sõites RAM'iga, Jeep Grand Chero tundub üsna väiksena, rääkimatta tavalistes sõiduatodest.
Aga meeldib mulle Jeep Commander, meil on need mersu diisel mootoriga kõik, aga USA turu versioonid on ka bensiine
Summaarselt võtan kokku.
Proovin ära:
Dodge Magnumi, Dodge Nitro, Jeep Commander'i võibolla mõne väiksema või vanema Jeeb'i,
04.02.2022 at 18:54
Vanaisa
  
Moderator
Soovitage autot?
Üldiselt on meil valik äärmiselt kesine. Vaata ka lätti-leetu, seal tsiba parem. Kui mõistusega läheneda, siis vast uppunud/mahakantud vrakist oskad hoiduda.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
04.02.2022 at 18:56
eikeegi
Soovitage autot?
V8 Commanderit selle rahaga ei saa (tegelikult diisliga ka keeruline, kui päris rappega ei lepi). Meie maal ma ei teagi, kas neist kunagistest bensukatest üldse mõni enam alleski on ja ega ka lähivälismaal väga midagi saadaval pole olnud. Saksast suurusjärk kolm korda kallimalt saaks aga mina isiklikult pole senini raatsinud...kuigi tükk aega on kripeldanud.

____________________________
V8
04.02.2022 at 20:29 1 edit. Last edited 04.02.2022 at 20:30 by eikeegi
brougham
Soovitage autot?
Cadillac SRX
Mugav, vaikne, kestab.

____________________________
Fuck the beer economy
04.02.2022 at 20:40
Perm
Soovitage autot?
Kui mõttes Nitro siis pole paha. kui vähegi hooldatud. Kestab, sõita ok. Aastast 2007 kogemust. Pole vingumiseks ühtegi põhjust.
05.02.2022 at 17:25
tfr
 
Soovitage autot?
quote:
brougham: Cadillac SRX
Mugav, vaikne, kestab.

Nitro ja SRX vahe kvaliteedis, fiilingus ja sõidumugavuses on üsna mäekõrguselt SRX-i kasuks.
Nüüd aastajagu samal platvormil CTS-i omanuna tuleb muidugi tunnistada, et ülalpidamis- ja kütusekulu ilmselt ka.
07.02.2022 at 16:52
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Soovitage autot?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.