register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kalamaja liiklusidioodid   1 2  
Poster Message
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Ma siis parafraseeriks ühte geniaalset rezhisööri keda Kalamajas kõik kiidavad (et paista "intellektuaalina"), keegi aga loomulikult ei vaata.

Kalamaja elanikele tuleb meelde tuletada et nad on siiski ka inimesed ja peavad vastavalt käituma.
21.07.2022 at 17:15
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Aga hüüdjaks hääleks kõrbes see jääbki.

Ma imestan kuidas see number nii väike on. Ilmselt jumal aitab lolle ja joodikuid.

https://www.delfi.ee/artikkel/120102996/fotod-kolm-elu-kolme-aastaga-traagilised-noblessneri-sadamakailt-kukkumised-tekitavad-kusimusi

Mina sealkandis nt suvel olla ei saa, kuna lille-emmede arvates on tore kui kolmeaastane vaatab kalakesi, samal ajal saab 6 eurost lattet juua saja meetri kaugusel.

Päikest !
22.11.2022 at 23:26
autodusa
  
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
ivoalaska: Mina aastaid tagasi olin Kalamaja põliselanik ja siis olukord hull ei olnud. Uimerdasid ka siis hipid vokkidega ringi aga vähemalt mind ei häirinud.

Ei ole praegu ka hull,täiesti puusse teema. Sellise postituse võiks teha algusega “kallis Eesti rahvas” mitte Kalamaja elanikud. Kurat ma olen elanud siin 17a iga päev liiklen ja ei ole mul sellist sõnavõtu vajadust tekkinud. Jah lapsed sõidavad jooksevad jalutavad aga tuleb ka olla tähelepanelik ja valida vastav sõidukiirus. Kasvõi 10km/h korraks. Me olime väiksed sõitsime suurtes elamurajoonides üldse ilma vanemateta ilma kiivriteta ronisime maja katuste servadel ronisime elektriliinidel jne. Elus!
Ja teema läks sujuvalt üle meheeas noortele kes purjus peaga lähevad libedale kaile ronima, kuid syydi on ikka “6eurist lattet joovad emmed”????
Hakkab tunduma et pinnuks on silmas üldse kallis kohvi????

____________________________
www.usacar.ee https://www.facebook.com/usacarest
Porsche 964
Ford Mustang Boss 302
MB C43 AMG
21.02.2023 at 09:55 1 edit. Last edited 21.02.2023 at 09:56 by autodusa
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Kindlasti on probleem kallis lattes, ma olen lihtsalt seoste leidmiseks liiga loll.

Eile paterdas kõrvalteel vastu kombensioonis 3 aastane poiss, issi oli umbes 50 meetrit tagapool teiste pätakatega (varulapsed vist). Tema probleemi ei näinud. Tegemist oli AUTOTEEGA mitte KÕNNITEEGA. Õhtul, tänavalampide valgel. Lumevallide vahel !

Päikest ! Linn jalakäijatele ! Ärgem olgem kibestunud ! MMS !

15.03.2023 at 18:39 1 edit. Last edited 15.03.2023 at 18:40 by madis
Vince
Kalamaja liiklusidioodid
Rahune. Kõik läheb veel hästi.
16.03.2023 at 12:19
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kalamaja liiklusidioodid   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.