register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : kas te peate oma autode modimisel arvet ka?  
Poster Message
mrtn
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
st. mis lootust on Eestist Auto ostmisel saada kaasa modimise dokumentatsiooni koos maksumustega jne. ma vaatan et USAs ja Soomes on see suht tavaline.
20.03.2001 at 20:44
peep
 
Moderator
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Ise pean dokumenteeritud arvestust küll aga seda siinkohal avaldada ei soovi. See inf on nagu rohkem tulevase ostja jaoks.

Minu arvates ei ole Eestis tavaline, et keegi oma autole üldse märkimisväärses koguses aftermarket juppe ostab - autolisti lugejana ju tead küll mis mured keskmist autosõpra vaevavad ja mida nad endale lubada saavad.
20.03.2001 at 21:03
partel
  
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Tean, et mõned ikka peavad "päevikut", kuhu töötunnid ja eegud/taalad üles tähendatakse.
20.03.2001 at 21:07
mrtn
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
ega ma ei tahtnudki kellegi arvutusi siia. just masina ajaloo jaoks, sest kui ma ostma hakkan, siis ikka 10-20 aastaks :)
20.03.2001 at 22:02
madis
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
hi !

Vahemärkuseks lisaks et sõber käis eile oma ~90 Audi Quattro V8ga (igavesti luks mudel omal ajal, poehind üle 50k$) minu juures kanali peal mingit kruvi keeramas.
Ja näitas oma väljavõtet Revalist. Ja mis siis selgus:

auto ostuhind 80k
revalist jupid 60k
muudest teenindustest ~30k
:)))

Karm värk... egas pole midagi imestada et talle see nii odavalt müüdi... Muidugi on ta sellega väikse matsu ka pannud (10kEEKi)...
Auto on ise suur, mugav, kiire, kiirendus 7-8s, nagu praegu A8-d

Madis, osade peale ainult 25k kulutanud (sealhulgas ka uued veljed ja kummid)
21.03.2001 at 11:35
peep
 
Moderator
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
quote:
madis wrote:
hi !

Vahemärkuseks lisaks et sõber käis eile oma ~90 Audi Quattro V8ga (igavesti luks mudel omal ajal, poehind üle 50k$) minu juures

madis, lihtsalt vahemärkusena, et V8 Audi 90't ega ka 80't pole olemas. Ju ikka V6 oli ?
21.03.2001 at 11:37
madis
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?



>>> madis, lihtsalt vahemärkusena, et V8 Audi 90't ega ka 80't pole olemas. Ju ikka >>> V6 oli ?

okei okei , mitte ~90 aga '90 aasta.

madis






tähenärijad...
21.03.2001 at 11:40
wax
 
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Speedestil astus ka üks must Audi V8...

[Edited by wax on 21.03.2001 at 11:42 GMT]
21.03.2001 at 11:41
Jörm
 
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Ähh, peaks hoopis kokku lööma palju õlut ja muud vägijooki on kulunud nende aastatega auto remndi kõrvale. Ega see palju väiksem summa ilmselt polegi kui juppide peale läinu...
21.03.2001 at 13:07
PlyVal64
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Audi pole mitte ei 80 ega 90, vaid ongi AudiV8. Kõik mõõdud imevähe suuremad, kui tavalisel 100l. Sheff auto on, kuid kole kallis pidada.
21.03.2001 at 13:17
Erkki
  
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Siiamaani pole oma kulutusi ülesmärkinud,aga otsustasin,et nüüdsest teen seda.Siis on omal ka ülevaade tehtud investeeringutest.Kuigi juba ette tean,et oma Camarosse paigutatud raha ma sealt iial tagasi ei saa.Ega tahagi.Minu jaoks on tegemist ikkagi hobby projektiga.Kuid mis puutub auto müüki,siis kahtlen,kas selline nimekiri müüa aitab.Kunagi aastaid tagasi,kui oma mitsut müüsin ja ostjale kiitsin,et sellel autol on vahetatud need,teised ja kolmandad osad,sain vastuseks,et nemad küll siis seda autot ei osta kus niii palju juppe juba vahetatud on!Aga modimis nimekirja puhul on lugu ilmselt teine:tähendab ju iga lisatud osa auto väärtuse tõusu.Minu arust.
21.03.2001 at 15:20
partel
  
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Raha ei saa tagasi. Never. Naisele tuleb lihtsalt selgitada, et inimesel on õigus hobile. Ja vältida kohale toodud aftermarket osade vedelemist ukse all, kui naine koju tuleb! :)

21.03.2001 at 17:30
Erkki
  
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
...,et inimesel on õigus hobile .Arvan,et lausa hädavajalik on tegelda millegi sellisega,mis aitab üha enam ja enam ajudele käivas ühiskonnas auru välja lasta ja viib mõtted igapäevastelt argimuredelt sootuks kaunimale lainele,näiteks hobi autole:burnout Või mis iganes see ka ei oleks.Ja naised lihtsalt peavad sellest aru saama.Sest kui mees on rahul ja õnnelik,siis on ka naisel parem elu.Kui naine on rahul ja õnnelik,siis tema ülemus on rahul.Ja ülemus ei peksa oma koera ja naabrid saavad rahus magada!Ühesõnaga-kõigil on muretum elu!:)
Kõlab kõnena?Kuid oma iva ju selles on?
Rahaga on veits keerulisem lugu.Aga nagu öeldakse,et õnn ei peitu rahas vaid hoopis raha hulgas.Või mis?

PS sorry,et läks teemast kõrvale
21.03.2001 at 21:45
Kalju
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Lisaks arve pidamisele soovitan suuremat sorti lammutamise korral konstruktsioonidest pilte ka teha, sest kui asi mingitel põhjustel venima hakkab on hiljem piltide abil "lego" kokkupanek lihtsam (omal kogemus olemas).
22.03.2001 at 15:16
PlyVal64
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Lego kokkupanek. Ise olen autosid "molekulideks" kiskunud kuhjaga. Ja mõni neist seisnud sellisena enne uul valmimist aastaid. Algul vaatad küll, et ei oska osast alata, kuid ise võetu läheb meelest raskelt. Abiks alati poldid-mutrid detailide kaupa võikarpidesse panna ja neile asukoht peale kirjutada. Tegelikult on ju autod kõik kuradima ühtmoodi tehtud. Võibolla mul selline oskus tingitud oma esimesest autost(mosse 402, aastast 58), mille ma konstruktorina ostsin ja täiesti "rohelisena" kokkupanduna ka sõitma sain. Ise tuli teha kogu salongisisustus, juurde leida tagatiivad-uksed, siluda-värvida, kapitud mootor kokku panna ja aiste vahele tõsta ning Pirital miilitsa-aegses registris käia. A võibolla, kui oleks algatuseks kohe hakanud S-klassi mersut kokku panema, oleks autosid vihkama hakanud. Mine tea!
22.03.2001 at 15:49
Erkki
  
kas te peate oma autode modimisel arvet ka?
Olen täheldanud,et õige "oma auto" tunne tekkib alles pärast lego moodi lahku-kokku lappamist.Kui siis august läbi sõites miskit kiuksatab,tead täpselt,kus ja mis see häält tegi.TemT-is sai kunagi ka autoeriala (1988a.)õpitud,kuid päris selgeks sai ikka alles siis,kui oma esimesed autod sai naturaalselt näppude vahelt läbilastud.
22.03.2001 at 16:23
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : kas te peate oma autode modimisel arvet ka?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.