register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli “Ümber Hiiumaa”   1 2 3 4 5  
Poster Message
tfr
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
razer: jõdsin veel kaks auto kohta kinni panna. kas keegi teab suur see praam on, et umb mitu auto kohta?
Nende broneerimissüsteem väidab, et 200 autokohta, millest 175 veel vaba. Või noh, nüüd siis 174. :)
21.01.2003 at 14:09
razer
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
nii palju???, no ok, siis veel tõesti ruumi küll ja küll
21.01.2003 at 16:10
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Mul mahtuniversaal stardinumbriga 6 lahingukorda seatud: hooldatud, kindlustatud ja üle vaadata lastud.

Kongist leiab paar vaba kohta, kui keegi oma rauda valmis ei jõua, aga interjöör on üsna spartalik.

Btw, broneerimisest jäi mulje, et praamile mahub 200 meetrit, mitte autot. Auto=4,5 meetrit. Minust jäi eile vabaks 136 m, enne bronni oli 141 vaba.
29.01.2003 at 10:46
tfr
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
margus61: Mul mahtuniversaal stardinumbriga 6 lahingukorda seatud: hooldatud, kindlustatud ja üle vaadata lastud.
Grupeeruks? :)

Mu ihumehhaanik veab praegu minu omale elektrit uuesti, aga eile andis küll lootust, et 7nda õhtuks on asi jälle võitlusvalmis.
29.01.2003 at 11:18
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
tfr: Grupeeruks? :)


OK.
29.01.2003 at 11:26
LaSa
 
Moderator
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
margus61: kas ma võin kah Sinu mahtuniveraali :D teamiga liituda? ma ei jõua oma sinilindu vist kudagi joonele.. :(
29.01.2003 at 12:02
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
LaSa: margus61: kas ma võin kah Sinu mahtuniveraali :D teamiga liituda? ma ei jõua oma sinilindu vist kudagi joonele.. :(
OK. Eks 7-ndal suhtleme, kus su 8. varahommikul üles korjan.

Aga see "mahtuniversaal" on copy/paste EV sõiduki registreerimistunnistuselt.:D
29.01.2003 at 12:10
tfr
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
margus61: Aga see "mahtuniversaal" on copy/paste EV sõiduki registreerimistunnistuselt.:D

Tundub, et neil mingit järjepidevust ei ole. Minu oma on näiteks N1-kategooria kaubik. :D

BTW, vaatan et Sul raadioantenn katusel. Kuhu Sa raadio enda paigutasid?
29.01.2003 at 12:13 Last edited 29.01.2003 at 12:14 by tfr
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
tfr:BTW, vaatan et Sul raadioantenn katusel. Kuhu Sa raadio enda paigutasid?
Otse antenni alla on lakke ilus sahtel tehtud.
29.01.2003 at 12:17
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Eile siis sai too 100 kroonine "investeering" rooliotstesse sisse pandud, tulem, nagu uued(kuidas muidu). Vaja veel vahetada(igaks juhuks!) piduritorud(hinnad 49-103 eek/tk!), veidi salongi kõbida, kleepsutjuuning pääle ja Hiiumaale tuld!
29.01.2003 at 12:49
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
PlyVal64: Vaja veel vahetada(igaks juhuks!) piduritorud(hinnad 49-103 eek/tk!)
Pidurimeistris maksin 3 erineva pikkusega toru eest kokku 130.-. Pooled otsad jäid vanad, pooled uued. Aga toru panid vasktoru.

Mis rooliotste remondi hinda puudutab, siis mul kulud ca 10.-. See läheb määrde peale. Liigendid nimelt on pealekeeratavad. Seega nii rehkendades püsin hinnaga konkurentsis.

Sry OT.
29.01.2003 at 13:04
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
margus61: Mis rooliotste remondi hinda puudutab, siis mul kulud ca 10.-. See läheb määrde peale. Liigendid nimelt on pealekeeratavad. Seega nii rehkendades püsin hinnaga konkurentsis.
Sry OT.

Irw, Margus! :):):) Mul reaalsed kulud olid 8,80/tk, sest tolmu- ja veekatted(kummi"lutid" ) jäid vanad(-8eek), olid väga heas korras. Aga piduritorud sellises hinnas on ORIGINAALOSAD, mis vanakese puhul pole mitte vähetähtis argument. Ahjaa, originaalse üleni kroomitud tagaakna ventika(eksportvariant) saan poest 160 krooni eest. Vaja veel leida 408 originaalrool, kes suudab aidata? Peab olema kuni 1968 toodetud, ehk rooli keskel kiri MZMA(Moskovskii Zavod Malolitraznõh Avtomashin), must ja signaalirõngaga, mitte AZLK(AvtoZavod Leninskovo Komsomola). Siis oleks rõõm täiuslik...
29.01.2003 at 13:14 Last edited 29.01.2003 at 13:16 by PlyVal64
417RR
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
PlyVal64:
quote:
margus61: Mis rooliotste remondi hinda puudutab, siis mul kulud ca 10.-. See läheb määrde peale. Liigendid nimelt on pealekeeratavad. Seega nii rehkendades püsin hinnaga konkurentsis.
Sry OT.

Irw, Margus! :):):) Mul reaalsed kulud olid 8,80/tk, sest tolmu- ja veekatted(kummi"lutid" ) jäid vanad(-8eek), olid väga heas korras. Aga piduritorud sellises hinnas on ORIGINAALOSAD, mis vanakese puhul pole mitte vähetähtis argument. Ahjaa, originaalse üleni kroomitud tagaakna ventika(eksportvariant) saan poest 160 krooni eest. Vaja veel leida 408 originaalrool, kes suudab aidata? Peab olema kuni 1968 toodetud, ehk rooli keskel kiri MZMA(Moskovskii Zavod Malolitraznõh Avtomashin), must ja signaalirõngaga, mitte AZLK(AvtoZavod Leninskovo Komsomola). Siis oleks rõõm täiuslik...

kuda 408 välja näeb, misku Tapal sõbrajuures seisab ja ootab, miski niiöelda vana villis, vana volga ja mossetki.
mootorid maha kruvitud
30.01.2003 at 12:02
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
417RR: kuda 408 välja näeb, misku Tapal sõbrajuures seisab ja ootab, miski niiöelda vana villis, vana volga ja mossetki.mootorid maha kruvitud
1965 Mosse408 täpselt selline ka mul. Aga nondest Tapa omadest olen üht-teist kuulnud. Ma usun, et maailm väike...
Vee üks
30.01.2003 at 12:36 Last edited 30.01.2003 at 12:38 by PlyVal64
417RR
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
PlyVal64:
quote:
417RR: kuda 408 välja näeb, misku Tapal sõbrajuures seisab ja ootab, miski niiöelda vana villis, vana volga ja mossetki.mootorid maha kruvitud
1965 Mosse408 täpselt selline ka mul. Aga nondest Tapa omadest olen üht-teist kuulnud. Ma usun, et maailm väike...
Vee üks
Vot kohe huvipärast vahin laup üle mis seal vedeleb.
30.01.2003 at 14:35
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
417RR: Vot kohe huvipärast vahin laup üle mis seal vedeleb.
Rooli oleks kohe HÄDASTI vaja, kasvõi laenata! Ja huvi oleks veel ilurõngaste vastu, mis ilukilbi alla kinnituvad ja muidu koleda velje ilusaks teevad. Äkki kellelgi kusagil vedeleb?
30.01.2003 at 01:54
razer
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
kle ply. ma võin küsida oma vanaisa käest kas tal on midagi sellele püssile alles. ta ostis kunagi sellest partiist, mis inglismaalt tagasi saadeti ja olid vasakpoolse rooliga. selle ta ehitas ise ümber, niiet ma uurin.
31.01.2003 at 09:15
tfr
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Nonii, kuna mu tööandja organiseeris mind nädalaks Poola, siis minu poolt jääb Hiiumaa vallutamata. :*(
31.01.2003 at 02:11
udu
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
damn :(


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
01.02.2003 at 22:34
Motorsport
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Uudiseks kõigile rallitajatele, et laevaga vist saarele sõita pole mõtet. Täna st. pühapäeval tulin mööda (küll veel avamatta) jäätrassi Heltermaalt - Rohukülla, jäätee oli praktiliselt täitsa sile, oli 2 - 3 kohta kus tuli hoog maha võtta ja vaikselt üle konaruse v. prao juppi sõita, muidu aga nägi asi välja nagu kahurikuuli ralli - see kes jääle tuli surus gaasi põhja ja nii pea terve tee (kohati 3 masinat kõrvuti, rääkimatta pikivahedest ja soovitatavatest kiirustest).
Edu teile.
02.02.2003 at 21:47
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
Motorsport: Uudiseks kõigile rallitajatele, et laevaga vist saarele sõita pole mõtet. Täna st. pühapäeval tulin mööda (küll veel avamatta) jäätrassi Heltermaalt - Rohukülla, jäätee oli praktiliselt täitsa sile, oli 2 - 3 kohta kus tuli hoog maha võtta ja vaikselt üle konaruse v. prao juppi sõita, muidu aga nägi asi välja nagu kahurikuuli ralli - see kes jääle tuli surus gaasi põhja ja nii pea terve tee (kohati 3 masinat kõrvuti, rääkimatta pikivahedest ja soovitatavatest kiirustest).
Edu teile.
Kuidas see jäätee liikleb? Kas sadamast-sadamasse parralleelselt farvaatriga või täitsa õkva? Ja kummal pool farvaatrit see tee on, N või S. Ja kuna talvel purjetada ei saa, siis kas Hari kurgu farvaatrit mõni jääklassiga laev kogemata ei või kasutada? Kuna bronn tehtud, siis järgmine laupäev paistab, kas jäätee või praam.

Ply@väga ettevaatlik jääga, isane esivanem sinna nahka läinud...
02.02.2003 at 00:03 Last edited 02.02.2003 at 00:03 by PlyVal64
LaSa
 
Moderator
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
jäätee jah ei kõla eriti usaldusväärsena, kui õues ainult mõned üksikud pügalad alla nulli... :uhoh
02.02.2003 at 00:18
Motorsport
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
LaSa: jäätee jah ei kõla eriti usaldusväärsena, kui õues ainult mõned üksikud pügalad alla nulli... :uhoh
quote:
Ega selle 0 kraadiga midagi ei juhtu (kuigi temeratuuri kõikumisega küll).
Jäätee ise kulgeb rukkirahu ja Heinliu tagant. peale saab (Rohuk) sadama maja tagant.
03.02.2003 at 09:51
Martin460
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Tere!
Kuna kõik rihivad nagunii ühe praami peale ja jäätee algab sealtsamastsiis võiks kohapeal otsustada jää või praam.Muidugi nö. ralli start on Rohukülast e.mööda jääteed tulekski kohe täiega andma hakata-kõlab hästi,mis?Kas mingid päästevestid peaks ka ligi võtma?
Martin

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
03.02.2003 at 12:41
BlueStang
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Noh, siis võiks ju kogu ralli ümber Hiiulaiu määda jääteed ära teha ja lõpp taas RK-s:) Cannonball selline väike - igaüks valib trajektoori peaasi, et saarele ring peale tehtud:D

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
03.02.2003 at 13:28
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli “Ümber Hiiumaa”   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.