register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Esimesed triibulised Buick Regali näol   1 2 3  
Poster Message
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
kas keegi suudaks mulle seletada lambda anduri põhimõtte - eest keeles (loe seda nii et inimene kes autust ka midagi aru ei saa ka aru saab). Praegune lambda andur on seal mingi keemia( midagi on sinna aretataud ja tehtud - hoeh). ja siis räägiks ühest murest - ommikul käivitan nagu paugu pill - kõik okas töötab nagu - hakkad sõitma selline tunne nagu osa pütte taga ei ole - mootorike saab soojaks hakkaks nagu asi tyyle normaalselt - sisi läeb jälle mõni aeg mööda jälle liigub nagu tigu teel. Kas aitaks küünla, lambda anduri vahetus. Ahja kui auto on P või N peal sisi mootor töötab normilt aga just D peal on need trikid -kas võib seost otsida ka käima kastiga ? Oeh ei saa kohe üldse enam millestki aru
12.04.2003 at 15:12
mrtn
Esimesed triibulised Buick Regali näol
FAQ ehk milleks meile Howstuffworks.com
12.04.2003 at 15:19
Vanaisa
  
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
ja ehk juurde ka siin mitmeid kordi jooksnud hea link kõikide andurite kohta :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
12.04.2003 at 15:22 Last edited 12.04.2003 at 15:23 by Vanaisa (Moderator)
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Jess. sai kyynlad ja juhtmed ylevaadatud ja osa juhtmeid välja vahetatud ja nagu püss( nii püss kui see autu yldse olla saab) - liigub poole paremini. ee ilmselt ennem ikkegi mingi pütt ei tyydnaud- mootor tyytab nyyd sujuvalt ei tödise kuskilt midagi. hoeh saax veel välimuse jonksu - seee praegu mul üsna hambutu - ilma stangeta pool kere pahteldatud ja krundi all - oeh aga tuju läks täna kohe heaks :-)
14.04.2003 at 18:29
Vanaisa
  
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
suvi ka tulekul...:)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
14.04.2003 at 18:45
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
mure käimakotiga:-? Et siis mis viga võiks olla vai mäs asja. Et kui teen järsema pöörde siis kaox käigud nagu ära, olen jälle otse sõitmas käigud lups tagasi. Mudu nagu töötab normaalselt. Ehk saab järgmine nädal mu autust pilte kah - oeh kuigi loodan et saan esmaspäeval ka kohal olla.
27.04.2003 at 23:14
max
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Õli on normis? Millal viimati filtrit ja õli vahetati?
28.04.2003 at 10:22
reimo
Esimesed triibulised Buick Regali näol
quote:
blood: mure käimakotiga:-? Et siis mis viga võiks olla vai mäs asja. Et kui teen järsema pöörde siis kaox käigud nagu ära, olen jälle otse sõitmas käigud lups tagasi. Mudu nagu töötab normaalselt. Ehk saab järgmine nädal mu autust pilte kah - oeh kuigi loodan et saan esmaspäeval ka kohal olla.
Kontrolli mootoripadjad üle. Civicul olid vähemalt sellised sümptomid. Aga vedu ei tulnud taha enne süüte välja keeramist. Ilmselt mootori liikumisega veeti käiguvaheti tross mingisse vahepealsesse asendisse.
28.04.2003 at 10:55
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Ee siis minu autukesest kah pildid olemas www.hot.ee/buickregal :-) Vabandan ette ära pildid suured ja pole sugugi kvaliteetsed
03.05.2003 at 21:36 Last edited 04.05.2003 at 08:22 by peep (Moderator)
newton
 
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Tore, et kellelgi jälle USA autost rõõmu on; piltide kvaliteedil pole ka midagi viga kui nad ükskord kohale jõuavad ja nad täissuuruses ette võtta, aga lehekülg saaks siis palju parem, kui sa need väiksed pildid seal tõesti eraldi väikesteks piltideks teeks, mitte ei laseks browseril mitu üle megast pilti kohale tirida ja siis väikseks 200 pikslit laiaks postmargiks pressida :)
03.05.2003 at 22:12
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
irf:-P Heh njah kuna hotiga võitlusest on mul villand sisi ilmselt pean oma asjadega mujale kolima - elagu ET rsk
03.05.2003 at 22:27
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
said siis need asjad sääl korda lõpuks - väikseid pildikesi ei pea enam tundide viisi ootama :-P
03.05.2003 at 23:41
peep
 
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Pane see netiaadress oma profiilis "auto" koha peale, siis saab igaüks kel huvi, ühe klikiga Su kodulehele minna. Su kasutajanime alla tekib punane autokujuline icon.
04.05.2003 at 08:24 Last edited 04.05.2003 at 08:25 by peep (Moderator)
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
et siis mure jällegi olemas- külma mootorit käima pannes käivitub ilusti. Kuid nigu gaasi lahti lased välja sureb koheselt, siis nu mõnda aega sõidad ringi töötab ilusti. Jamad hakkasid sellest et sõitsin ükskord auto bensust tyhjaks. Kallasin siis känkust sisse ja hakakski selliseid vigureid tegema. Ahja ühel heal hetkel ei käivitund yldse. Aitas see kui virutasin rusikaga piki bensufiltrit ( ilmselt on see filter mis sääl bensu baagi juuures olev suur must silindri kujuline potike :-P Või on see pump ??
Üldse teeb mootor kuidagi kahtlaselt vaikset häält kui seisad - vahel tekix tunne et nagu sueks kohe kohe välja.
Et kas võiks abi olla filtri vahetusest? hmm ja kus on tallinna linnas selline enamvähem tasku kohane töökoda
Ahja ka on kellegil kogemusi piduriklotside kolinaga- klotsid logisevad taga- et kas aitab sinna mingi vana siksi vedru vahel aretada või kellegil mingeid paremaid ideid?
14.05.2003 at 11:03
Vanaisa
  
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Filtri vahetus esmane asi - kui see on sodi täis, ei saa ka mujalt adekvaatset infot kätte (andurid jms).
Klotsi kolin - osta remondikomplekt, kus kõik poldid - klambrid - kummilullad sees on. Ei ole kallis ja parem, kui mingit jama aretama hakata...
;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
14.05.2003 at 11:08
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
mnjah selle vahetus oli endalgi plaanis läbi viia aga remo komplekt hmm - huvitav peax asja uurima.
14.05.2003 at 11:21
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
ET kysimus selline veel- kas ameeriklastel ka selline asi nagu tahmapott on olemas. Krt mingi kahtlane pott ( silindri kujuline umbes laste liivakasti ämbri suurune). Ja kui see tõesti on tahmapotti siis mis otstarbel see on - mis siis saab kui see täis on ?? hmmm või ma ajan lolli juttu.
15.05.2003 at 14:07
Vanaisa
  
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
On olemas kopsik ilusa nimega "evaporative canister".
Tema peaks siis igaltpoolt (paagist ja ülevoolust ja kurat teab, kust veel) endasse benaaure imema ja raamatu jutu järgi paiskab ta selle siis käivitusel uuesti ringlusse.
Kas ta ka tegelikkuses nii toimib ei tea. Ehk on asi lihtsalt selles, et ameerika inimesed on liiga palju filme näinud, kus kõik usakad peale avariid tingimata põlema lähevad...:)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.05.2003 at 15:39 Last edited 15.05.2003 at 15:39 by Vanaisa (Moderator)
pisike99
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Jah ja tänu sellele potsikule ei nirise bensiin sulle pähe, kui juhtud käula kummuli käänama. Kui ta sulle ei meeldi, viska ta sealt välja, aga puhastada pole seal midagi.
15.05.2003 at 16:35
Sarv
  
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Tegemist teisisõnu regeneraatoriga.Takistab besiiniaurude pääsemist paagist keskkonda."Ämber" on täidetud aktiivsöega, mis absorbeerib bensuaure. Läbi ämbri juhitakse mootorisse sisseimetavat õhku, mis haarab kaasa absorbeerunud bensiini ja juhib need gaasiklapi alla. Aktiivsöe hulk on valitud selline, et imetud bensiiniauru hulk hoitakse tasakaalus loovutatud bensu hulgaga. Õhu voolamise reguleerimiseks on ämbri ja sisselaskekollektori vahel elektriline klapp, mida juhib aju. Tühikäigul sealt eriti õhku läbi ei voola kuna see häiriks mootori tööd. Klapp on täielikult avatud täiskoormusel.:)
15.05.2003 at 18:56
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Ossa kui tark jutt - kle mida te sööte :-P et nii targad olete :-) Aga jah lihtsalt imelik lugu on sellega et kui mul see autu ei käivitund siis ma just seda sama tahma potti pexingi ja sudisin natike veel mingeid voolikuid sääl bena baagi juurest, ja nigu syydet keerasin klõps ja tyytas. Heh ei saa ma enam midagi aru aga ex ma laupäe hakkan kaevama oma pridurite kallal ja vahetan kytusefiltri ka ära. oeh ja ex näis järgmine kuu käimakotti õli ja filtri ära vahetan. Heh aga öelge mulle veel palun seda kus tehaxe korralikku ja taskukohast tyyd- ehk siis näiteks kasvõi see sama käimakotti õli vahetus. Aga äitähh jutu eest - nii võib endalegi midagi kylge hakata :-)
15.05.2003 at 19:17
Vanaisa
  
Moderator
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Pole seal rasket midagi - saab ka ise vahetatud, kui auto alla pääsed (tõstuk või kanal).
x + 1 polti kasti põhja küljest lahti ja karter alt ära.
Vana filter välja, uus (koos mingi tihendusmuhvi/torukesega) sisse,
uus tihend ka külge ja poldid jälle korralikult kinni.
Siis vajalik kogus õli sisse.
Siis töötava mootoriga paar korda käigud sammhaaval läbi liigutada ja õlivarrast vaadata - kui on normis, siis tehtud ;)

Aga kas se käikude kadumine ära parandatud?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.05.2003 at 19:35 Last edited 15.05.2003 at 19:36 by Vanaisa (Moderator)
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Et nendega on nii et loodan ehk on õli vahetusest nagu mingi kasu ( sest ei tea ju iialgi milla selle seda vahetatud on kuigi õli tundub enam vähem olema -st puhas ja selge)- oeh ei nagu tea - muidu käigud tyytavad normilt - hmm kuigi jah võiks nagu tiba varem see vahetus toimuda ( kas seda ka kuskil regulliida saaks???????) - aga jah suuremal kiirusel kurve võttes laks ja ei midagi mõned sekundikesed ja siis tyytab jälle - kui kurv väike sis nigu kurv läbitud vai miskit koheselt kõik töötab .Heh kle jah olen ise ka mõelnud et kanalile jne aga kus krt ma tean palju õli tuleb sisse uhmerdada??? Kas mitte ei ole nii et kui üle ujutad siis ... vai mis asja . Küll on tore et siuke froum olemas:-)
15.05.2003 at 22:15
Ago
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Kui sul on 440T4 kast siis sinna mahub 12pts (vist pint) ehk 5,6 liitrit.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
15.05.2003 at 22:46
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Hmm pole kyll vadadand aga netis surfates tundub et on 440 jah mu käimakoti margiks hmm ja nii lihtne see õli vahetus ongi - äitähh infi eest
16.05.2003 at 11:52
tqhq.ee foorum : Autod : Esimesed triibulised Buick Regali näol   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.