register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Esimesed triibulised Buick Regali näol   1 2 3  
Poster Message
blood
 
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Hoeh sai sisi täna bensu filter ära vahetatud ja pidurite kalla nokitud. Heh tagumised piduriklotsid pole nagu sugugi mu autu omad :-P Ja nuh sai siis lahenduseks puuuritud klotsi metall osadele augud ja vedrudega kinni ja kolin myrin lännu :-) Oeh aga jah see jama mootoriga nagu siiani olemas - et siis vahel käivitad kõik nagu kombes siis jällegi paned käima ja tödiseb ja tõdiseb ja sureb välja, kapoti alla mõnusalt bensuhaisu tekib - nagu ujutaks yle ?? Aga jah vaadates täna mu lambda andurit - ee ega ta vist mingi suurem asi andur sääl ole. ( mingi hõbepaber ja taart on ümber ja siuke imelik aretis sääl on.Ex siis peab juunis käimakoti õlid filtrid ja ka lambda anduri ära vahetatud ex sisi edasi ole näha mis ja kus Aga seni olen õnnelik et yhest kolinast jällegi lahti sain ja yts jupski jälle vahetatud - hoeh :-)
17.05.2003 at 21:32
Vahakivikutt
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Meil seisab maja ees pikemat aega üks Pontiac Grand Prix.Tehnika peaks sama olema, äkki tahad varuosadeks? On teine müügis ja kasti rikkega. Kui huvi vaata Börsist numbrid ja muud värgid.
01.06.2003 at 13:28
Erik985
Esimesed triibulised Buick Regali näol
Tere

Nüüd olen mina selle Buicki 75ZDH kasutaja, huvitav vaadata paljude käes see olnud siin, ehk on kellegil mingeid juppe kuskil vedelemas või teab midagi rääkida selle auto kohta.
06.04.2018 at 14:01
tqhq.ee foorum : Autod : Esimesed triibulised Buick Regali näol   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.