register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Custom Camaro   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
Custom Camaro
Päris huvitav auto, vend nägi neli kuud vaeva asja ehitamisega. Baasauto on originaalne SS ja momendi olukorras võimeline 11 sek aegadeks. Omanik plaanib lähiajal veljed natuke mõistlikkumate vastu vahetada.

http://photos.yahoo.com/bc/daren96ta?d&.flabel=fld18&.src=bc

Uksekäepidemete eemaldamine on päris cool IMO aga eks ta tervikuna mõne maitse jaoks natuke liialdus ole. Mulle meeldib selle auto erinevus enamikust, kuigi ise ma paljusid asju oma autole ei teeks.

BTW. kuidas teile punaseks värvitud pidurisaduled meeldivad ? Olen plaaninud ka enda autol see operatsioon läbi viia.
29.03.2001 at 11:31
LaSa
 
Moderator
Custom Camaro
wetdream :)
29.03.2001 at 11:32
wax
 
Custom Camaro
quote:
peep wrote:
BTW. kuidas teile punaseks värvitud pidurisaduled meeldivad ?
:evil minu mõte, kuid pole veel värvi suutnud välja mõelda :uhoh
29.03.2001 at 11:37
LaSa
 
Moderator
Custom Camaro
tglt mulle ei meeldi, kuidagi tiba liiga eputrilla auto.. hakkab juba vaikselt miskit ülepakutud/värvitud eurokat meenutama. Ikka ei meeldi.

quote:
peep wrote:
BTW. kuidas teile punaseks värvitud pidurisaduled meeldivad ? Olen plaaninud ka enda autol see operatsioon läbi viia.

depends velgedest... vette velgedega vist suurt ei paista nad... ;)
29.03.2001 at 11:38
Iff
Custom Camaro

Minu meelest ei sobi nee fleimid ülejäänud autoga kokku, lihtsalt tume auto oleks ilusam kuigi võibolla mitte nii pilkupüüdev. Veljed pole kah just kõige maitsekamad.
29.03.2001 at 11:56
peep
 
Moderator
Custom Camaro
Ma arvan, et see on üks nendest autodest mis oma silmaga parem välja näeb kui pildi pealt.
29.03.2001 at 14:46
Iff
Custom Camaro
Mulle jätavad need punaseks värvitud armatuuri osad väga odava mulje, kuigi jah tõenäoliselt on oma silmaga vaatadates masin ilusam ku pildi pääl

[Edited by Iff on 29.03.2001 at 15:24 GMT]
29.03.2001 at 15:07
Ragnar
Custom Camaro
veic minuarust punasega üle pingutanud... eriti sisu osas(kus juures sisu ei tundu vist samas tooniski olevat). See mäng seal kapoti peal oleks kah jäämata võinud olla - samas esispoila ja esivõre on ideaalne, samuti ka pidurid - samas oleks harmoonilisem terve alumine ring punasena. Õhuvõtja ei teeks ka halba, kui täis punane oleks...võib-olla ka peeglid. Ukse augu alumine äär on ka ideaalne.
29.03.2001 at 15:32
Crac
Custom Camaro
IMO kena. Mõtlen just selle kohapealt, et tegemist on ilmselt sellise stiiliga. Ega see ei peagi olema ürgne USA raud.
Paar asja on veits nõmedad aga muidu norm.
Ise ei sõidaks.
29.03.2001 at 17:31
driver
Custom Camaro
mina igati punaste pidurisadulate poolt.see jätab mulje et autol ka sisikond puhas ja korras.konkreetse isendi puhul ei meeldi mulle need triibud õhuvõtuava ees.võiks olla lihtsalt punane.ise(nagu vizt enamik siinsest rahvast) sellisega mööda linna ringi ei kärutaks.alguses jah jube stiilne ja omapärane aga pikapeale saab siiber.silm väsib lihtsalt ära.

[Edited by driver on 29.03.2001 at 16:58 GMT]
29.03.2001 at 18:56
LaSa
 
Moderator
Custom Camaro
kuis nende asjadega tglt om?
SR-foorumis rahvas kirjutab, et yellow means performance
30.03.2001 at 09:15
Crac
Custom Camaro
quote:
LaSa wrote:
kuis nende asjadega tglt om?
SR-foorumis rahvas kirjutab, et yellow means performance

:lol
kõige jaburamidee ever. Aga pean siinkohal mainima, et selline "mõtteviis" on üle maailma.

Minuarust see kollase jutt lollus. Ka muudest värvidest saab ilusa auto. Oleneb tegijast.
30.03.2001 at 09:22
LaSa
 
Moderator
Custom Camaro
Georg võik ju oma Camaro pidurisadulad kollakseks värvida ku ta need cragarid minema viskaks ;)
30.03.2001 at 09:26
arxx
Custom Camaro
yellow add-ons - rice "performance", ehk kui teen liikurile kollaseid vidinaid/lisandeid külge lisandub megalt hp-d.
30.03.2001 at 11:07
Ragnar
Custom Camaro
mina sõidaks küll sellega, mõne aja pärast värviks lihtsalt kapoti ja esitiivad ära...Muidu juu täitsa ponks tonks pill :p
30.03.2001 at 11:07
Georg79Fire
Custom Camaro
quote:
LaSa wrote:
Georg võik ju oma Camaro pidurisadulad kollakseks värvida ku ta need cragarid minema viskaks ;)

Täpselt nagu oma kolleegid juba- keegi ei tee vahet Firebirdil ja Camarol.Aga küsid 05 ja 07 vahe kohta,laotakse sulle 100 erinevust ette!
30.03.2001 at 11:52
partel
  
Custom Camaro
LaSa kaitseks, et ise ei pannud ka seda Camarot tähele! :)
Enda kaitseks, et olen tõbine :(
30.03.2001 at 11:55
PlyVal64
Custom Camaro
LaSa kaitseks ja Georgile:
Ladadel on vahe, sest ühega kõlbab sõita, teisega mitte.
Kas Fire või Camaro, pole vahet. Ühed head mõlemad. Kuid kollane pidurisadul teeks Fire veidi heamaks, võrrelduna kollaste sadulatega Camaroga....ni sõbralikult norides.
30.03.2001 at 12:18
LaSa
 
Moderator
Custom Camaro
KURAT!!!!
see on see &(,
ei tee firel ja camarol kahh vahet... damn.

no vähemalt mustang ei öelnud ju...
30.03.2001 at 12:51
jyrki
Custom Camaro
Here is a picture of a customized Camaro too
Customized by two bulldozers from the end scene of the movie Vanishing point:)
30.03.2001 at 13:16
Fog
 
Custom Camaro
AAAAAH Kole on...

Kätega modimine on parem kui BULDOOZERIGA!!!

It's no way to treat a car like this...

P.S. Ma pakun et buldogide roolis olid esiveolised

kas võiks teha väikse fleimi gifi nt. ":esiveoline"
30.03.2001 at 15:46
Georg79Fire
Custom Camaro
quote:
LaSa wrote:
KURAT!!!!
see on see &(,
ei tee firel ja camarol kahh vahet... damn.

no vähemalt mustang ei öelnud ju...

LaSa,ma ei saanud sinu peale üldse vihaseks.Lihtsalt meenus oma kolleegide mittetahtmine nendes autodes erinevusi näha.Paar aastat tagasi,kui Kalju Camaro oli veel minu oma,seisid Firebird ja Camaro mul tööjuures körvuti ning kolleegid ei teinud neil isegi siis vahet! :(
01.04.2001 at 11:52
LaSa
 
Moderator
Custom Camaro
:lol

nojah, aga on ju palju inimesi, keda autod üldse ei huvita...
01.04.2001 at 12:19
Georg79Fire
Custom Camaro
Kusjuures neid huvitavad autod küll aga ameerika autodes nad näevad ainult vanarauda!
Üks kolleegidest soovitas mul Firebirdil 5,7 V8 vahelt välja visata ja M5 mootor vahele aretada,seal pidi sigapalju powerit olema!SICK!
01.04.2001 at 12:35
pine
Custom Camaro
quote:
Üks kolleegidest soovitas mul Firebirdil 5,7 V8 vahelt välja visata ja M5 mootor vahele aretada
:kill
01.04.2001 at 12:48
tqhq.ee foorum : Autod : Custom Camaro   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.