register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0   1 2 3 4  
Poster Message
Jörm
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Tere vägi!

August on käes ja küsin siis üle, et kas on veel keegi, kes sel aastal vormelitega kihutada tahaks. Meil on kaks teoreetilist auku enne lume tulekut, kus antud üritust korraldada annaks, ehk planeerimiseks on praegu tagumine aeg. Üks võimalik auk on 16-17.08. Teine võimalik auk on 30-31.08 ja siis on kuni lume tulekuni ainult võistlused. Oktoobris on ilmaga juba raske arvestada. Nii et kirjutage!

____________________________
Amper Racing
04.08.2003 at 14:56
jaanus
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
30-31.08 sobib paremini, kuna 16-17 on haapsis kiirendus.
Mina igatahes käsi.
04.08.2003 at 15:01
peep
 
Moderator
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Kiirendusega kattuvalt pole ehk hea mõte jah.

Ise seekord jätan vahele aga kes veel ei ole sõitnud ja on kiire kurvisõidu huviline, neile küll soovitaks.
04.08.2003 at 15:04
CoachMan
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Märkuseks nii palju et võimaluse korral teeks siis seekord Saugal - seal kurve vähem aga kiirust rohkem. Nii et nendele, kes Aravetel juba käisid oleks see nagu "next stage".
04.08.2003 at 15:53
ollo
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Teoreetiline huvi on, kuigi mõlemad pakutud kuupäevad on hetkel küsitavad. 30-31 igatahes parem.
04.08.2003 at 16:12
Volvoman
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
30-31 sobiks küll.
Saugal siis suur ring,ma loodan.
04.08.2003 at 18:25
vkx
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
30-31
04.08.2003 at 19:16
Jörm
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Suurt rada on väga raske saada, see on hetkel vaid soovunelm

____________________________
Amper Racing
05.08.2003 at 12:25
spark
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
kas toimub ja millal?

____________________________
Seitsekümmend Viis
26.08.2003 at 12:13
ollo
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Vaevalt küll, muidu oleks Jörm juba ammu raha küsinud:D
27.08.2003 at 08:43
Jörm
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Vol 2.0 of vol 2.0
Sel pühapäeval on ehk mõned vabad kohad ja võistlusauto võimalus on kah olemas. Koht: Sauga väike ring. Ma olen hetkel veel kahevahel, et kas tuleb jaht või ei tule, kui siin mõni asjahuviline on, siis see aitaks mul otsustada. Kuna see on väga viimase hetke reisi pakkumise moodi, siis võite ka väikeste soodustustega arvestada. Visake siia mingi rida siis, et kes oleks asjade soodsa kulgemise puhul ehk tulija.

____________________________
Amper Racing
29.09.2003 at 13:41
CoachMan
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Et siis vähe selgemalt - seoses hooaja lõpuga saab sõita ka autoga, millega sellel hooajal võistlemas sai käidud. Auto on täiesti võistlusseisukorras s.t. ei ole deforsseeritud. Kohal on ka Jaak Pipar, kes siis võib soovijatel aidata sõidujooni lihvida.

PS Muud samal päeval sõitjad on mõned noored kardisportlased, kes võib-olla tahavad vormelitele üle tulla.
29.09.2003 at 14:00
ollo
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
fcuk. Väga Vale Päev:(
29.09.2003 at 14:02
spark
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
saada pakkumine
nb. vormeli roolis esimest korda
ja puudub ka transa

____________________________
Seitsekümmend Viis
29.09.2003 at 14:57
CoachMan
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Kergitaks veel korra.

Üritus toimub 100% ja praeguse seisuga on tulemas kokku ainult 6-7 inimest s.t. ootamist teiste sõitjate taga suurt pole ja ka vormeleid on kohal piisavalt. Lisaks Amperile on kohal ka Kavor Motorsport - neil toimub seal laupäeval üritus ja jäävad ka pühapäevaks hängima. Hea küsimise peale saab äkki ka nende Estonia 26-ga sõita, seda küll ainult juhul kui nende auto laupäeva üle elab. Mitte küll sellega, millega Erko veel selle hooaja algul sõitis vaid Meelis Telliskivi autoga, millega meie ühel Pärnu etapil sõitsime. See auto on samuti võistluskonditsioonis, viimati sõitis Sauga suurel ringil vist 54.1 aega. Auto on muideks müügis üsna hea hinnaga nii et soovijad võivad sellega kasvõi kohe koju sõita :)

Karta on et sellist päris sellist võimalust rohkem ei tulegi nii et ... Viimase hetke pakkumisele kohaselt on hind endiselt soodsam tavahinnast.

Nii et helistage või kirjutage. Ettemaks ei ole vajalik - ega enam hästi jõuakski.
03.10.2003 at 09:41
jaanus
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
seekord lasti peale õppevormelit ka päris vormeli rooli ... phew... sõita ei oska ja üsna õudne oli ka. Kui selle õppekaga sõit oli nagu kardiroolis,siis "welcome 26" pedaale talludes võis tõdeda, et ..... phew
05.10.2003 at 01:16
ollo
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
:) Loodetavasti jäid kõik autod ikka terveks, et team Amper julgeks veel kord sarnase asja ette võtta.
Mis ajaga vormelid väikest ringi kulgesid?
06.10.2003 at 07:31
diesel
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
quote:
-ollo-: :) Loodetavasti jäid kõik autod ikka terveks
heh, kui plokist väljunud kepsudele liigset tähelepanu mitte pöörata, siis vististi eriti ei lagunenud need autod tõesti
06.10.2003 at 08:03
CoachMan
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Tere hommikust siis kõikidele kangetele, kes julgesid ka kiire auto rooli istuda. Autod kahjuks terveks ei jäänud - meie võistlusauto mootor lendas juba üsna ürituse algul piduliku paugu ja suitsupahvakuga laiali :) PlyVal tegi vist ka mõned pildid, mille pealt on suht hea mootori sisemist ilu uurida (PlyVal, kui saad äkki kusagile pildid üles panna siis tahaks kangesti ka ise neid näha). Seetõttu said järgmised meie võistlusauto asemel sõita Kavori Estonia 26-ga, mis iseenesest on täpselt sama kiire auto. See jäi õnneks ellu.

Aegadest: peab tunnistama, et treening toob tulemusi. Indrek, kes oli roolis juba kolmandat korda (ja eelmisel kordadel üsna pikalt ja põhjalikult), sõitis ajaks 37,5 ja tegelikult võis ta mõne ringi ka kiiremini läbida, kõiki aegu ei jõudnud kahjuks jällegi võtta. Üldse sõitis ta pidevalt madalaid 38 aegu ja Läti meistrivõistlustel oleks ta juba kindlasti tugev pjedestaalikoha kandidaat :) Ülejäänud sõitsid kiirete autodega aegu 40-45 sek. vahele, mõni ring sekka ka 39-ga. Põhiliseks mureks oli paljudel ikka veel käiguvahetus... no ja natuke ka kõrvade vahele jääv "piiraja":)

Ja vaatamata mõningasele hävingule korraldame sarnaseid üritusi ikkagi ka edaspidi. Kui mitte sel aastal siis järgmisel kindlasti.
06.10.2003 at 08:05
spark
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
segas jah see "piiraja"
1 oli proovisõit - nii ju tegelikult ei sõideta
2 hakksas juba välja tulema - endale tundus nii
3 punnitasin liiast - ...
tagajärg - üks asi jälle järele proovitud mõnus oli
selg ja väikesed sõrmed on pisut valusad - lootsin hullemat

aga täud korraldajatele ja edu remontimisel

____________________________
Seitsekümmend Viis
06.10.2003 at 09:15
BlueStang
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Sai siis ka end nakatatud - alustuseks tegin mõned kiiremad tiirud oma autoga, et kontrollida, kas pärast karteritihendi vahetust kollektorid veel suitsevad, aga kõik oli OK.

Õppevormelit ma kiitma ei hakka - see oli tunne nagu sõidaks kardiga Viimsi sisehallis - oma autoga võrreldes jõuetu ja samas kuidagi kurvides aeglane/libe.

Pärisvormel aga oli ikka viimasepeal (ca 150hj/450kg) - algul oli käiguvahetus naljakas (tagurpidi), aga sellega harjus üllatvalt kiiresti ära. Paar ringi soojenduseks/harjumiseks ja siis hakkasin iga ringiga rohkem masinast välja võtma, et näha, kus piir on. 5-nda käiguga sai teglikult juba enne S-kurvi sisse ja tagakurvi vist läbisin ka viimastel ringdel libisemisepiiril kummivilina saatel juba 5-ndaga. Tagasirge lõpus oli ikka ebareaalne tunnetus - kiirused vist üle 160 ikkagi ei läinud, aga noh vabas õhus ikkagi - surve kiivrile ja õhkjahutus allpool vööd on üsna tõhusad:) Kurvides on ikka vormelil juhitavus viimasepeal - rool konkreetne ja täpne. Viimaseks jäänud ringil hakkas rada juba kiiruste tõttu kitsaks jääma ning siis sai saatuslikuks OT-l saadud instruktsioonid - võtta julgelt tuge rajapiiretest. Seda võis teha oma autoga, millel pehmem vedrustus, aga vormelil selline asi ei meeldinud (sai vormeli jaoks liiga palju S-kurvist väljatulekupiirdele sõidetud) ning jäik vedrustus viskas ilmselt ka teise esiratta õhku ning nii ma seal muru niitsingi:(
Tea, kas keegi mulle ringiaja ka üldse sai?

Igatahes pisik jäi külge ja saan ainult teistelegi soovitada - üks elunäinud mees isegi väitis pärast sõitu, et jah, on ikka parem kui seks küll:)
No minu eas ma seda ise (veel?) ei väidaks aga äkki tõesti:D

Edit: Üks tore lugu jäi mainimata - nimelt sain oma autoga teisel korral rajal käies sidurist lahti (tross) ja kojusõit toimus siis ilma siduri abita - kes aga veoautoga sõitu õppinud teavad, et sidur on tegelikult üks sõitmist mugavdav lisavahend nagu näites ABS-piduridki ilma milleta väga edukalt hakkama saab:) Minu kast siis võimaldas sidurita vahetust pööretevahemikus 1500-2000. Üle 2000 ei lasknud käiku välja võtta ja alla/üle 1500 ei lasknud isegi kiirusele vastavat käiku sisse panna:) Selles vahemikus aga toimis kõik väga ilusti - piisas väike surve kangil peal hoida ja käik hüppas õigete pöörete kohal ilusti sisse:)
Ja veel, et ärge kihutage - mina olen nüüd vist Eesti Politsei Kuldsponsor:( Ise ma ei märganudki, aga Pärnusse sõites olid nad oma Daewooga mulle Märjamaalt kuni Päärduni vilkuritega järgi jõuda üritanud ja tahtnud mõista anda, et ma peaksin kinni pidama - kui lõpuks Päärdu all järgi jõudsid ja sireeni peale panid, siis ma vaatasin peeglisse, et mis nad seal vihjata üritavad... ise ei tunnetanud üldse kiirust, nii oma mõtetes olin. No eks paistab mis sest saab - ilus lugu see nüüd ei ole - vabandused tqhq rahva ees:rolleyesõnneks olin Läti numbritega:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
06.10.2003 at 10:27 Last edited 06.10.2003 at 11:29 by BlueStang
CoachMan
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
quote:
BlueStang: Tea, kas keegi mulle ringiaja ka üldse sai?
Mõõtsin paar viimast ringi ja need olid madalad 40-ned.
06.10.2003 at 10:31
BlueStang
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
quote:
CoachMan:
quote:
BlueStang: Tea, kas keegi mulle ringiaja ka üldse sai?
Mõõtsin paar viimast ringi ja need olid madalad 40-ned.
Tänud:) Noh algaja kohta pole väga hullu vist???:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
06.10.2003 at 10:37 Last edited 06.10.2003 at 10:40 by BlueStang
PlyVal64
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Pagana mõnus oli. Jõuetuse osas ühinen Blue arvamusega, kuid kõik muu, peale kiirenduse, oli ülikõva. OK!, massi ju ka pole, seega seda "tugitool maanteel" tunnet ei saagi tahta(nagu Hornetis Raadil), kuid kurvides on ikka pagana mõnus. Ja jään endiselt enda juurde: üksinda rajal sõites on sigaturvaline. Küll huvitavam, kui Avo Stangi kõrvalistmel, kuid adrenaliini hulk pole siiski võrreldav metsavahel külg ees sõitmisega. Samas "kiirusejanu" kustutab ikka heasti ... ning Jörmi ja Jaagu jutust tuli välja, et kulud on näiteks Eesti MV kaasa sõita tegelikult ikka pisikesed. Kui reaalselt on võimalik 150 000 eelarvega terve hooaeg EMV'd kaasa teha, siis...
Ikka ma ei saa aru nendest, kes oma suht mõttetuid (kiire ringrajasõidu mõttes) autosid vägisi püüavad rahvaspordile sundida ja selleks räiget pappi kulutavad. Anderi MX-5 kompressori raha eest saab juba vormelauto. Kalleid rehve kulutavad rasked autod tohutult, jooks selliseid slicke maksab kindlasti rohkem, kui vormeli Avonid. Jne. Või äkki on vähene huvi olnud tingitud meeletust teadmatusest, ega isegi arvasin, et Estoniaga sõitmine võib jube kallis olla.

Piltidest. Need mul 2MB, a ma püüan midagi tekitada.
06.10.2003 at 11:02
BlueStang
 
Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0
Ply, jah ole hea pane mulle ka paar pilti;)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
06.10.2003 at 11:23
tqhq.ee foorum : Üritused : Amper Racing vormeliüritus vol. 2.0   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.