register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu spring cruise Vol2   1 2 3 4  
Poster Message
Iff
Tartu spring cruise Vol2

No peab vist otsa lahti tegema...
Hetkel vähemalt tundub, et suvi lükkub mõned kuud edasi :uhoh aga loodetavasti on mai alguseks ilm siiski normis.

Asjast huvitatud rahvas võiks alljärgnavalt ennast kirja panna.....
15.04.2001 at 13:25
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Olen huvitatud aga mai alguseks vist auto veel ei sõida. See Tartu üritus mul vaimusilmas ühendub ikkagi grill& beer nädalalõpuga kuskil Võrumaa talus järve kaldal. Kui juba lõunasse sõita siis pikemaks ja suvisel ajal ei tahaks linnas konutada vabal ajal.

wax oli vist see kellel mingi place oleks välja pakkuda ?
16.04.2001 at 08:43
wax
 
Tartu spring cruise Vol2
quote:
peep wrote:
nädalalõpuga kuskil Võrumaa talus järve kaldal.
wax oli vist see kellel mingi place oleks välja pakkuda ?
Rahvas võiks arvamust avaldada, missugune pleiss olla võiks. Konkreetne koht on Võrust 30 km edasi, Kirikumäe järve ääres. Lähim suurem asustatud koht on 6km kaugusel ~1000 elanikuga Vastseliina. 16 - 17. juuni toimub seal näiteks Vastseliina Laat, kuhu igal aastal ropult rahvast tuleb. Samas 5 - 8. juuli on Võrus motomatkajate kokkutulek Motocamp... Üritusi on piisavalt, mille katte all "pisike" tqhq-campimine läbi viia.
Ootakski ettepanekuid koha kohta. Millegipärast arvan, et "asustatud" koht läheks foorumirahvale paremini peale. Sel juhul tuleb natuke ringi tuhnida ja maad kuulata.
Küsimus veel - kas telgid või kämping? Turismitalu? Saun? Järv 100%, nagu aru olen saanud. PS :evil õlled saab igast külapoest.

[Edited by wax on 16.04.2001 at 10:52 GMT]
16.04.2001 at 10:50
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
Kõnealune laat eelmisel aastal päris suur ja karm üritus oli. Rahvast päris palju ja enamus :beer
16.04.2001 at 11:14
Heiti
Tartu spring cruise Vol2
Nii Võru kui ka Põlva ümbruses on igasugu kohti kus mõni päev jorutada.Kui minna telkimise variandi peale on ükskõik millise lombi ääres maanduda aga kui kõva katust peakohale tahta(sauna) peab ilmselt ette teatama.Praegu nagu enam-vähem õige aeg selleks.Peaks teadma ka orienteeruvalt tulijate arvu.
16.04.2001 at 21:26
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Turismitalu koos toitlustusega ja saunaga (soov suitsusaun) oleks tegija.

Niipalju ku ma olen lõunaregiooni turismitalude teenuseid kasutanud mulje on jäänud, et ise poest ostes ei ole võimalik nii odavalt ja hästi süüa kui turismitaludes pakutakse lisaks ei pea keetma ning nõud pestakse ka veel puhtaks. Menüü on soust&kartul&praeliha vms. aga see peaks ju sobima.

Majutus võiks katuse all olla, kes telki soovib siis neid saab ju õue peale alati püstitada.

PS. ülemöödunud suvel ühel palaval suvepäeval maksis Krabi kõrtsis kann külma Pärnu pilsnerit 6 krooni:) - loodetavasti pole hinnatase väga oluliselt tõusnud.
16.04.2001 at 21:47
Ago
 
Tartu spring cruise Vol2
Mul üks tuttav peab Otepää lähedal turismitalu. Väike-Trommi on kohanimi. Asub kohe Väikese Emajõe kaldal. Ujumiseks on tiik millel saab ka vesirattaga tiirutada. Palliplats ja kiige. Saun+toitlustus+majutus saab telgid ka üles panna. Autode parkimisega probleeme pole. Lähim asustatud punkt on 4km Sihva. Otepääle oli vist mingi 10km ringis. Oleme seal iga aasta oma veeüritust pidanud. Kui huvi on tuleks aegsasti mõni nädalalõpp kinni panna.
16.04.2001 at 22:02
LaSa
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
kuppelmaastik on tegija
16.04.2001 at 22:24
camsist
 
Tartu spring cruise Vol2
Äärmiselt huvitav plaan tundub, mis kuupäevadest täpsemalt jutt on?

Tuleks kohe kui aeg sobib ja seltskonda võetakse.
17.04.2001 at 17:59
Fog
 
Tartu spring cruise Vol2
quote:
ponch wrote:
Lähim asustatud punkt on 4km Sihva

Sihval "MEIE POOD" kus ôlle ja muud lademes. Kes kohta ette ei kujuta siis Tuntud Annimatsi kämpist on see ~5-7km
Mentidega eriti probleeme pole, sihval on nad kord aastas ja osad mul tuttavad ;).
Sihvalt läheb sangaste poole ~2km ysna otse tee nii et kui keegi kelkima hakkab siis saab ka seda back-up'ida(öösel).
Käärikul eraldatud kohas järve hüppetorn(:)) ja staadion(veerandmiilijooksudeks(kunagi oli teema spordipäev))
Otepääl hea taksoteenus niiet kui kôik viimseni lampis on ja sôita ei taha siis helistad taksosse ja ütled "Too liiter..." ja toovad. toomine ~75.-
P.S. Maakodu mul sihvalt 4km teisel pool.
17.04.2001 at 18:42
wax
 
Tartu spring cruise Vol2
Vaata aga vaata - päris palju kohapakkumisi koguneb juba. Eks tuleb siis mingi nädalavahetus kalendris punaseks värvida ja sobiv koht valida?
Sihva-Sangaste-Keeni on mullegi päris tuttav piirkond :evil.
18.04.2001 at 08:50
Fog
 
Tartu spring cruise Vol2
On's midagi edasi arenenud üritise kohapealt???
25.04.2001 at 16:03
motopets
Tartu spring cruise Vol2
kas me siis teeme midagi või lihtsalt räägime, sest suvi tuleb ju hirmsa hooga peale ja siis läheb liiga kiireks. On ka teisi yritusi kuhu tahax cruisima minna aga selle yrituse võix ju ka käima lykkata. asukoht võix ju jäädagi samax sest lõuna-eesti ju ruulib ja see viimati pakutd koht on väga hea kohapeal.
ootan replysid.
09.05.2001 at 17:33
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Olen käsi ja pakuks välja 2-3 juuni. See tundub lähiajal ainuke (auto)üritustevaba nädalavahetus olevat. Kõik kes kindlad tulijad on võiksid siin endast märku anda. Muidu kirjutavad siia ainult need kellele aeg ei sobi ja alustatakse uue aja otsinguid mis omakorda kellegile ei sobi, jne. Kui aja pärast mitte tulla saavate inimeste osakaal on suur või koht juba kinni sel nädalavahetusel eks siis pane uue aja.

Ponch, kas Sa saad sinna helistada ja bronni ära teha, ning samuti selgitada välja pakutavad teenused&hinnad&maksetingimused.
09.05.2001 at 19:19
Iff
Tartu spring cruise Vol2

Olen käpp:D
09.05.2001 at 19:30
Ragnar
Tartu spring cruise Vol2
olen in
09.05.2001 at 19:54
Fog
 
Tartu spring cruise Vol2
Kindel käpp
09.05.2001 at 20:52
LaSa
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
count me in!
09.05.2001 at 21:48
Ago
 
Tartu spring cruise Vol2
Värk on nüüd selline, et 2-3 juuni ei sobi kuna siis pidavat keegi seal talus sünnipäeva. Vabad nädalalõpud on 27-29mai 29juuni-1juuli. 9-10 juuni on Beach Party ja siis pidi palju muud rahvast olema 15-16juuni on meil seal süstaslaalomi üritus 22-24juuni jaanipäev. Tõenäoliselt on terve juuli jooksul võimalik mõni nädalalõpp kinni panna.
Hinnad sellised: Magamistoa koht 1 inimese pealt 185.- eek(sisaldab sauna ja hommikusööki)
Telgikoht (olenemata selles magavatest-puhkavatest inimestest) 40.- eek
Saun - kuna oleme kambaga siis kellegi käest eraldi raha küsima ei hakata -
300.- eeku õhtu läheb kaua läheb. Grillide, tiigis ujumise ja muude pisiasjade eest
raha küsima ei hakata. Talus on korralik üldkasutatav köök el.pliidi ja muude hüvedega mille kasutamine võimalik kui keegi tahab omale eraldi putru keeta.
Maksmine üldjuhul sularahas aga on ka võimalik arvega.
Tahaks võimalikult kiiresti mingit osavõtjate arvu, sest sai lubatud see hiljemalt järgmise nädala jooksul peremeheleteatada.
Küsimused?

[Edited by Ponch on 10.05.2001 at 08:23 GMT]
10.05.2001 at 08:23
max
Tartu spring cruise Vol2
Mina kah tegija.
10.05.2001 at 09:17
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
Paneks end kah kirja, kuigi esimene variant (mai 27-29 päev)ei sobi mitte. Lõppuarvestus nagu 30.-ndal:uhoh
10.05.2001 at 09:28
Kert
Tartu spring cruise Vol2
Olen ka tulja plus veel üks inimene...
10.05.2001 at 09:30
partel
  
Tartu spring cruise Vol2
16.06 on Hyvinkää, sinna vast minek. Üldse tuleks asi ikka hiljemalt juuni esimeses pooles teha, muidu pole ju spring cruise enam!
10.05.2001 at 10:02
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
quote:
ponch wrote:
Vabad nädalalõpud on 27-29mai 29juuni-1juuli.
[Edited by Ponch on 10.05.2001 at 08:23 GMT]
Eee.. 27-29 mai põle ju nädalalõpp. 28 ja 29 esmas- ja teisipäev.???
Nädalalõpp 25-27 mai. Siis ju arvestuseni aega küll veel õppida:)
10.05.2001 at 10:12
Ago
 
Tartu spring cruise Vol2
Sorry, minu näpukas. On jah 25-27mai.

[Edited by Ponch on 10.05.2001 at 10:21 GMT]
10.05.2001 at 10:20
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu spring cruise Vol2   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.