register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC I etapi tulemused   1 2  
Poster Message
riisiveski
OKC I etapi tulemused
quote:
peep: aga kas nende Iru tegelastega saab arvestada ?
Arvatavasti kui kirjalikult broneerida (kirjaliku pakkumisega), siis peaks olema võimalik.


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
28.10.2003 at 09:26
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
Et siis nad tõusevad hommikul varem üles ja toovad suurema traktori lund lükkama ? Või siis on kardiraja töötaja kaine, mitte ei maga baaris pea laual ? :D
28.10.2003 at 09:33
riisiveski
OKC I etapi tulemused
Näiteks. Suuliselt (telefoni teel) tehtud broneeringu kohta on neil võimalus öelda, et sellist asja pole olnud (kuigi pole kuigi kliendisõbralik), kirjaliku kohta pole neil taganemisruumi. Sul on õigus nõuda teenust, mida nad on lubanud.

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
28.10.2003 at 09:46
tull
OKC I etapi tulemused
Seekord jäi mul siis käimata avaetapil. Korra enne lund käisin ka seda rada proovimas. Sai siis 2 aega kohe võetud. Mõlemal korral sain 2 erinevat karti proovida-esimesel kardil läks poole sõidu pealt kumm tühjaks...ja teises sõidus sai kardil lihtsalt bensiin otsa. :D Õigupoolest istusin veel 3 kardis sees...aga need ei käivitunud lihtsalt. Rohkem mul erilist isu sinna sõitma minna enam pole, sest kohati oli tunne, nagu vibratsiooniga ravil oleks. Hambaid ei saanud koos hoida sõidu ajal lihtsalt. Sellise suhtumisega sealsete töötajate poolt, ilmselt ei aita ka kirjalik broneering mitte. ;)
15, novembri aeg ja ka ülejäänud ajad on broneeritud meie ürituseks 12.00-14.00 Peale üritust siis saun soovijatele. Pakuti ka kohaliku köögi teenuseid...
Broneeritud on ka ülejäänud kuupäevad ,aga kuna ma pole üksi toimumiskoha üle otsustaja, siis 3 aega on võimalik ka ära öelda.



____________________________
cavalier 91
28.10.2003 at 11:55 Last edited 28.10.2003 at 12:00 by tull
vkx
 
OKC I etapi tulemused
quote:
tull:Korra enne lund käisin ka seda rada proovimas. Sai siis 2 aega kohe võetud. Mõlemal korral sain 2 erinevat karti proovida-esimesel kardil läks poole sõidu pealt kumm tühjaks...ja teises sõidus sai kardil lihtsalt bensiin otsa. :D Õigupoolest istusin veel 3 kardis sees...aga need ei käivitunud lihtsalt. Rohkem mul erilist isu sinna sõitma minna enam pole
Hmmm, kui asi neil seal niimodi toimibki, siis vast küll ei saa järgmine kord nende peale kindel olla. IMO oli ka see nende poolne vabandus koristamata raja kohta stiilis: nu zima, sneg, sami znajete kak eto, što delat, mõ šas pajedem za lapatõmi i vse vmeste svami bõstra sneg uberjom???, täielik jama, see suurem lumesadu lõppes ära umb. tund aega enne meie üritust ning kui meie kohale jõudsime ju lund ei sadanud aga koristamise asemel magas traktorist baaris peatäit välja!


____________________________
Seville STS `02
28.10.2003 at 12:48
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
Viimsi Kardikeskuse pealik helistas ja palus edastada kõikidele laupäevastele võistlejatele oma vabandused seoses tehnilise jamaga (kart nr. 5). Lubas kompensatsiooniks ka natuke soodsama hinnaga võistlust, juhul kui meil selleks soovi on. Ma arvan, et on...ühe etapi võiks seal veel kindlasti teha. Millal konkreetselt, seda võib veel arutada, eks seal Saurix'is tüütab ka pikapeale ära.
28.10.2003 at 16:14
BlueStang
 
OKC I etapi tulemused
Ta võiks ju uue võistluse välja pakkuda - esimese loeme siis harjutamiseks;)

Edit: Ja tasuta loomulikult, et kompenseerida enda poot moonutatud võistlustulemusi:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.10.2003 at 17:26 Last edited 28.10.2003 at 17:26 by BlueStang
peep
 
Moderator
OKC I etapi tulemused
Tasuta ei anta tänapäeval peksa ka ...
28.10.2003 at 18:24
tfr
 
OKC I etapi tulemused
quote:
BlueStang: Ta võiks ju uue võistluse välja pakkuda - esimese loeme siis harjutamiseks;)

Edit: Ja tasuta loomulikult, et kompenseerida enda poot moonutatud võistlustulemusi:)
Ümber sõitma pole küll mõtet hakata - tehnikasport on tehnikasport, läks nii siis läks. Ja lõppude lõpuks läheb seitsmest etapist arvestusse viis, nii et mul on veel teoreetiline võimalus, et see nende kahe kehvema tulemuse hulka kuulub, mis mahaarvamisele lähevad. :D :D
28.10.2003 at 18:32
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC I etapi tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.