register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Amortidest  
Poster Message
peep
 
Moderator
Amortidest
Kas keegi teab või on kuulnud, kus on kõige lähem koht, kus suudetakse amorte re-kalibreerida vedrudega vastavusse ? Konkreetselt näiteks Bilstein'i omi.
05.05.2001 at 09:05
vette84
Amortidest
Pirni tänaval on ARK ülevaatusega ühe katuse all TRK Värvid OÜ Pirni 5 Tel 6115847 tegelevad küll Koni amortidega,aga äkki saavad aidata. Käisin omale amorte vaatamas, aasta tagasi samu, mis arvatavasti Ali'l reguleeritavaid, praegu kahetsen,et ei ostnud, sest hinnavahe polnud väga suur, aga kvaliteedi vahe oleks olnud kõva võrreldes USA variandi Sensatrac Monroedega, mille mina valisin rahalistel kaalutlustel.
05.05.2001 at 18:56
peep
 
Moderator
Amortidest
Kuskohas see Pirni tänav on ?
06.05.2001 at 20:12
mrtn
Amortidest
talleksi taga, seal kus jäähokistaadion on. ja Esperia jalgrattapood. kui sõidad hipodroomi ristist üle õismäe poole, siis 1. valgusfoorist vasakule.
06.05.2001 at 20:32
peep
 
Moderator
Amortidest
thank's, lähen uurin asja järgmine nädal.

BTW see firma - TRK Värvid - on probleemvõlgnik, seega take care kes nendele miskisugust krediiti/maksetähtaega andmas on.
06.05.2001 at 20:37
vette84
Amortidest
Kuidas sa muide seda tead. Aga mina pole nendega tegemist teinud aga anyway
08.05.2001 at 09:15
peep
 
Moderator
Amortidest
Nad on inimestele volgu, keda ma tunnen - ja asja eest. Firma ise on kindlasti uhke ja hea.
08.05.2001 at 15:46
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Amortidest  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.