register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC II etapp - tulemused   1 2  
Poster Message
tfr
 
OKC II etapp - tulemused
Kvalifikatsioon:
-ollo- 37.357
devilc 37.515
BlueStang 37.609
brg 37.638
tfr 37.811
t-spark 38.035
r.i.h.o 38.226
_tom_ 38.409
Draal 38.437
Noobel 38.531
Vkx 38.673
Ragnar 38.812
Raul 38.971
Tull 39.127

Finaal:
1. -ollo-
2. devilc
3. BlueStang
4. tfr
5. t-spark
6. brg
7. r.i.h.o
8. Raul
9. Tull
10. _tom_
11. Draal
12. Noobel
13. Ragnar
14. Vkx

Üldseisu peale seda etappi uuendan ka täna-homme ja annan teada.
15.11.2003 at 18:21 Last edited 15.11.2003 at 19:25 by tfr
ollo
OKC II etapp - tulemused
Kas sul B-finaaliga midagi sassis ei ole? IIRC Raul võitis (ehk 8.), Tull oli teine (9.), siis tom ja draal (vist selles järjekorras) ja lõpp oli tüüpi Noobel, Ragnar, vkx? Actionit oli seal muidugi kõvasti, mu vana pea võib mööda ka panna.
Muidu oli tore üritus, sõitjaid ja saunalisi oleks ju võinud rohkem olla, aga abiks seegi:)
15.11.2003 at 18:59
Raul
OKC II etapp - tulemused
Ma arvan et tfr-il on kaks paberit sassi läinud. Finaalsõitude kohta sai kaks paberit, esimesel olid finaali lõpptulemused ja teisel parimad ringiajad.
15.11.2003 at 19:07
tfr
 
OKC II etapp - tulemused
Kurat, just täpselt nii läks jah, nagu Raul kirjeldas. Parandatud nüüd.

Üldseis (peale parandusi) on ka Newtonile saadetud, loodetavasti ilmub see lähiajal ka vaadatavaks.
15.11.2003 at 19:31 Last edited 15.11.2003 at 19:44 by tfr
tfr
 
OKC II etapp - tulemused
Newton raporteeris, et uuendatud üldseis on ka üleval: http://www.tqhq.ee/okc2003/
16.11.2003 at 15:06
r.i.h.o
OKC II etapp - tulemused
b-finaalis oli seda rebimist ikka kõvasti,saurixi vendadel olid kohe väga murelikud näod ees,et lõhuvad kardid ära.
a-finaali seda actionit ei jätkunud enam,algul oli natuke madistamist ja siis tulid nii pikad vahed sisse,et iga mees sõitis oma sõitu.kus juures mina sain liidrilt ringi sisse,mis nii lühikese sõidu juures on natuke jama.
igal juhul kart nr.8 ei soovita kellelgi järgmine kord võtta.
ise loll,et sita kardi võtsin.
järgmine etapp üritan rohkem konkurentsi pakkuda!
17.11.2003 at 11:53
brg
OKC II etapp - tulemused
Sõit oli mõnus, eriti see 25 ringi... enam-vähem paraja pikkusega. Enda finaalisõidu ajaks kah kart nr 4 kaela (ringiajad stabiilselt 0.5 sek aeglasemad kui kvalifikatsioonis), aga mis seal ikka... sõit on sõit. Jääme järgmist etappi ootama...
17.11.2003 at 12:04
Raul
OKC II etapp - tulemused
Kardid tundusid kuidagi ebavõrdsed olema jah. Ei ole ju normaalne see, et kvalifikatsiooni parim aeg on kehvem kui finaali keskmine. Ja kvalifikatsiooni kart oli ka see ennemainitud nr.4. Aga samas, võistlus on võistlus ja pole mõtet hädaldada..järgmine kord uued võimalused.
17.11.2003 at 12:32
_tom_
OKC II etapp - tulemused
Ma olen kah ikka ühel ja teisel võistlusel karti kirunud, et enda sõiduoskustes vähem kahelda:) Ja selge on, et kardid võrdsed ei ole tõesti. Aga samas võib näiteks Ollo istuda samasse karti, mis endal kuidagi heale kohale ei võimaldanud jõuda ja sõita ringiajast vähemalt sekundi maha. Niiet tegelt on vist hoopis mõistlikum keskenduda sõiduoskuste parandamisele. Kui näha on, et loosiõnn ei naeratand ja teiste vastu ei saa, siis tuleb vähemalt iseenda ringiaegu rünnata.
B-finaalis sai seekord muidugi pulli kõvasti, annaks rohkem selliseid sõite:)
17.11.2003 at 12:54
Taavi
OKC II etapp - tulemused
Kas keegi osalejatest ka u. 120kg kaalus? :) Mina sõitsin sellise kaaluga seal 39.717, on see nüüd hea või halb aeg?
17.11.2003 at 12:59
Ets
OKC II etapp - tulemused
Palju korraga karte rajale lasti? Jutt käib A- ja B-finaalist, kohal oli 14, ehk siis 7+7??
Kui nii siis võis kohati ikka päris mõnusat andmist näha:)
17.11.2003 at 13:01
tfr
 
OKC II etapp - tulemused
Üle 8 nad vist hästi ei taha lasta. Meid oli 14, seega finaale sõitsime jah 7+7.
17.11.2003 at 13:27
tfr
 
OKC II etapp - tulemused
quote:
Taavi: Kas keegi osalejatest ka u. 120kg kaalus? :) Mina sõitsin sellise kaaluga seal 39.717, on see nüüd hea või halb aeg?
100-120kg kaalukategooria rajarekord on 36.774, seega arenguruumi veel on. :) Ja nagu tulemustest lugeda, meie võistluse kehvim kvalifikatsiooniaeg oli 39.1.
17.11.2003 at 13:28
devilc
Moderator
OKC II etapp - tulemused
quote:
Taavi: Kas keegi osalejatest ka u. 120kg kaalus? :) Mina sõitsin sellise kaaluga seal 39.717, on see nüüd hea või halb aeg?
100-120 kg meeste ringirekord on 36.774, nii et ega ta teab mis hea aeg pole (meie kvalifikatsiooni halvim aeg 39.127). Üldiselt paistab seal olema selline seaduspära, et iga +10 kg lisab ringiajale ~0.3 s.

Edit: krt, tfr jõudis ette.
17.11.2003 at 13:28 Last edited 17.11.2003 at 13:29 by devilc (Moderator)
BlueStang
 
OKC II etapp - tulemused
7 lasti rajale korraga jah:) B-finaali oli tõesti mõnu vaadata - mida ei saa vist tulli ja tom kohta öelda, kes ise seal üksteist üsna rajult actioneerisid.
A-finaalis oli mul vist ainult tfr-ga vahalduvalt möödasõite ja müksimist, aga vähe siiski.

Kartidest - hakkab tunduma ka, et kuigi kardil ja kardil on vahe, siis 80% sõltub sõitjast ja 20% kardist. Ollo näide siin eelpool on hea näide selle kohta. Ise tegin kardivalikul ühe lolli vea - võtsin kardi, mis polnud eelnevalt rajal olnud (= külmad rehvid), aga ega seegi sõitu oluiliselt mõjutanud.

Aga sõitjaid võik rohkem olla - siis tasemed finaalides võrdsemad ja võistluses tihedamat rebimist näha. Saurix minu arvamist mööda seni parim rada, mida võistluseks kasutanud:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
17.11.2003 at 13:34
ollo
OKC II etapp - tulemused
Autodel on vahed sees ikka, sellest ei pääse. Minulgi tuli finaalis 0.8 sekundit parandust (eelsõit 37.357, finaalis sain juba 3. ringil alla 37, finaali parim 36.536). Vedas seekord seamoodi autovalikuga, edasine oli liiga lihtne.
Saurixi rada iseenesest on väga lahe, kindlalt Eesti parim siserada. Järgmisel korral ootaks rohkem osalejaid, fun garanteeritud.
17.11.2003 at 14:07
Taavi
OKC II etapp - tulemused
:eek 36.774

Peab rohkem harjutama...Aga masendus tuleb peale küll kui u. 70kg mehed sirgetel ja kurvist välja kiirendamisel lihtsalt eest kaovad :)
17.11.2003 at 14:22
r.i.h.o
OKC II etapp - tulemused
ise enesest sõitsin selle kehva nr.8 kardiga finaalis parema aja kui kvalifikatsioonis paremini käitunud kart nr.2 .vahe oli u 0,5 sek,i .kuid finaalis pidin ikka pingutama kõvasti rohkem,ja sõidu joon erines totaalselt sellest kuidas eel sõidus sõitsin.pidurdamiseks tuli kart libisema lasta ja külg ees kurv läbi sõita,nii kui pidurit puutusin nii kadus igasugune juhitavus ja kart käitus täiesti ette arvamatult.
ja millegi pärast jooksis selle mootor palju enne teisi piirajasse.
17.11.2003 at 16:28
Ragnar
OKC II etapp - tulemused
quote:
r.i.h.o: ise enesest sõitsin selle kehva nr.8 kardiga finaalis parema aja kui kvalifikatsioonis paremini käitunud kart nr.2

heh, ja mulle tundus nr.8 pärast nr.6 täielik püss! :)
17.11.2003 at 16:47
rustang
  
Moderator
OKC II etapp - tulemused
quote:
Taavi: .Aga masendus tuleb peale küll kui u. 70kg mehed sirgetel ja kurvist välja kiirendamisel lihtsalt eest kaovad :)
Nad mitte ei kiirenda eest ära vaid tänu paremale kurvikiirusele evivad sirge alguses suuremat kiirust. Kardiga on vaja "kiirust läbi kurvi tuua" ja see on peen tunnetuse värk. Too fast in = slow out.

Me@teoreetik
17.11.2003 at 16:56
ollo
OKC II etapp - tulemused
Kõigil teoreetikutel on võimalus teooriaid 6. detsembril praktikas rakendada:D
17.11.2003 at 16:59
Taavi
OKC II etapp - tulemused
quote:
Nad mitte ei kiirenda eest ära vaid tänu paremale kurvikiirusele evivad sirge alguses suuremat kiirust. Kardiga on vaja "kiirust läbi kurvi tuua" ja see on peen tunnetuse värk. Too fast in = slow out.

Kusjuures päris nii ei ole, sõidan väiksemal mehel sabas, 10cm minu esiotsast tema tagumise rauani, läbime täpselt sama kiirusega ja sama trajektooriga kurvi aga välja kiirendamisel läheb ta eest minema.
17.11.2003 at 17:15
spark
 
OKC II etapp - tulemused
quote:
Taavi:
quote:
Nad mitte ei kiirenda eest ära vaid tänu paremale kurvikiirusele evivad sirge alguses suuremat kiirust. Kardiga on vaja "kiirust läbi kurvi tuua" ja see on peen tunnetuse värk. Too fast in = slow out.

Kusjuures päris nii ei ole, sõidan väiksemal mehel sabas, 10cm minu esiotsast tema tagumise rauani, läbime täpselt sama kiirusega ja sama trajektooriga kurvi aga välja kiirendamisel läheb ta eest minema.

aga kuskil sa jõuad talle ju jälle järele


____________________________
Seitsekümmend Viis
17.11.2003 at 18:20
tull
OKC II etapp - tulemused
Ma olen sealse kaalu järgi 118 kg. Ja alla 38.00 ei saanud ka aega. Sõidust niipalju,et trügimist oli mehemoodi jah...kuigi kurvides tagant selgasõit vähe häiris just otsustavatel momentidel....aga selline ongi ju võidusõit :)
Käisime poisiga(6a. kaalu ca. 30 kg) täna võidu sõitmas.
No mida öelda...ei saanud mööda, kõik see, mille kurvides järele tuled sõidetakse sirgel kiirendades nii armutult eest ära ,et pole kõige vähemat võimalust isegi tagant selga sõita :D
Kartidel kindlasti väike vahe sees on...aga no meil ju hea reegel ,et kehvemad valivad kardi esmalt...niiet silmad lahti ja pilk arvutisse ning rajale-otsustamaks millised kardid parimad on.

____________________________
cavalier 91
17.11.2003 at 19:01
BlueStang
 
OKC II etapp - tulemused
quote:
Taavi: Kusjuures päris nii ei ole, sõidan väiksemal mehel sabas, 10cm minu esiotsast tema tagumise rauani, läbime täpselt sama kiirusega ja sama trajektooriga kurvi aga välja kiirendamisel läheb ta eest minema.

Selle jutu järgi hakkad vähemalt kardipikkuse jagu varem pidurdama:)=väiksem kurviläbimise kiirus=sirgelemineku väiksem algkiirus



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
17.11.2003 at 21:46
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC II etapp - tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.