register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC II etapp - tulemused   1 2  
Poster Message
Taavi
OKC II etapp - tulemused
Järele enam ei jõua, sabas püsin 2 kurvi.

quote:
Selle jutu järgi hakkad vähemalt kardipikkuse jagu varem pidurdama=väiksem kurviläbimise kiirus=sirgelemineku väiksem algkiirus

No ei hakka ju, kuni kiirendamiseni on vahe koguaeg maksimaalselt 10 cm :)

quote:
Ma olen sealse kaalu järgi 118 kg. Ja alla 38.00 ei saanud ka aega

See kõlab reaalselt, 38.XX tundubki piir olevat, 1.5sek lihviks ehk kuidagi enda ajast maha pika harjutamisega. Aga peab ikka mingi Senna olema, et sellise kaalu juures 36.774 sõita :)
17.11.2003 at 23:23 Last edited 17.11.2003 at 23:29 by Taavi
devilc
Moderator
OKC II etapp - tulemused
Noh, ollo jäi oma kategooria rajarekordist vaid 0.4 s maha...
17.11.2003 at 00:36
tull
OKC II etapp - tulemused
Ollole rohkem süüa andma ennem järgmisi võistlusi :)
Taavi...rahu ega pole ju kusagil kirjas ,et see mees tegelikult ka nii palju kaalus. Kui võrdled kõiki tabeleid siis selles viimases tabelis see üks mees on jah kuidagi kahtlaselt palju teistel eest ära...lohuta end sellega ,et äkki kergem ikka oli ;)


____________________________
cavalier 91
17.11.2003 at 00:58
ollo
OKC II etapp - tulemused
Ma pean rohkem sööma jah, muidu krt on oht, et läheb alla 80 klassi. Seal pole minu aegadega enam midagi teha:D
18.11.2003 at 09:48
BlueStang
 
OKC II etapp - tulemused
quote:
Taavi:
quote:
Selle jutu järgi hakkad vähemalt kardipikkuse jagu varem pidurdama=väiksem kurviläbimise kiirus=sirgelemineku väiksem algkiirus

No ei hakka ju, kuni kiirendamiseni on vahe koguaeg maksimaalselt 10 cm :)

:)

No aga hakkad ju - kui oled teisest kardist 10 cm kaugusel, siis oled kurvi suhtes kardipikkus+10 cm tagapool = tema pidurdab ja sina pidurdad samal ajal sellesama kardipikkuse+10 cm tagapool ju:)
Kas mu loogika lonkab või mis?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
18.11.2003 at 12:27
devilc
Moderator
OKC II etapp - tulemused
Ah, mis te teoretiseerite (hint: Taavi ka lõpetab pidurdamise varem, nii et kurviläbimise kiirus, või vähemalt sealt väljatuleku oma võib vabalt sama olla), Sa Taavi tule parem järgmisel korral sõitma. :)
18.11.2003 at 13:13
Cardo
 
OKC II etapp - tulemused
Einohh olen taas maha maganud :( , .....kunas see järgmine ongi panen telefonimällu kirja kohe .
19.11.2003 at 15:52
riisiveski
OKC II etapp - tulemused
quote:
Cardo: Einohh olen taas maha maganud :( , .....kunas see järgmine ongi panen telefonimällu kirja kohe .
http://www.tqhq.ee/okc2003/ saab vastuse kogu kalenderplaani ja toimumiskohtade kohta

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
19.11.2003 at 16:29 Last edited 20.11.2003 at 09:23 by riisiveski
devilc
Moderator
OKC II etapp - tulemused
Karmo, paranda link ära. :)
19.11.2003 at 20:11
tull
OKC II etapp - tulemused
...et siis on saurixis kinni pandud aeg 12.00-14.00 06.12.03 kas kinnitan ära ...või on alternatiive?

____________________________
cavalier 91
19.11.2003 at 22:43
devilc
Moderator
OKC II etapp - tulemused
IMO kinnita ära.
19.11.2003 at 23:05
tfr
 
OKC II etapp - tulemused
Loomulikult kinnita. Kalender on paigas, vabandusi "a mul on samal päeval lehma lellepoja sünnipäev" vastu ei võeta. :)
19.11.2003 at 23:52
Ets
OKC II etapp - tulemused
quote:
tfr: Loomulikult kinnita. Kalender on paigas, vabandusi "a mul on samal päeval lehma lellepoja sünnipäev" vastu ei võeta. :)
A mul tegelt ongi ju! (loe: jälle ei saa Teile näidata kuda kardiga sõidetakse):D
19.11.2003 at 23:55
matukas
  
OKC II etapp - tulemused
Tublid olete!
Ma vaatan siin tulemusi ja kahetsen, et end kirja ei ole pannud. Kevadel sai Saurixis koos RNT-ga pidevalt nugade peal oldud. Kord tema parim, kord mina parim. Arhiivist leidsin omal 35.882 aja. 70 kg keharaskuse juures:)

Edu!

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
24.11.2003 at 10:00
brg
OKC II etapp - tulemused
quote:
matukas:Ma vaatan siin tulemusi ja kahetsen, et end kirja ei ole pannud. Kevadel sai Saurixis koos RNT-ga pidevalt nugade peal oldud. Kord tema parim, kord mina parim. Arhiivist leidsin omal 35.882 aja. 70 kg keharaskuse juures:)

Nagu öeldud, järgmine võimalus 06.12 :) Ja rada pole enam sama, mis kevadel...
24.11.2003 at 10:45
BlueStang
 
OKC II etapp - tulemused
quote:
matukas: Tublid olete!
Ma vaatan siin tulemusi ja kahetsen, et end kirja ei ole pannud. Kevadel sai Saurixis koos RNT-ga pidevalt nugade peal oldud. Kord tema parim, kord mina parim. Arhiivist leidsin omal 35.882 aja. 70 kg keharaskuse juures:)

Edu!
:D Edu Sulle ka - tule tee rajal tegusid ja näita tulemusi, mis Sa siin virtuaalis ikka...


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
24.11.2003 at 11:15
matukas
  
OKC II etapp - tulemused
quote:
Nagu öeldud, järgmine võimalus 06.12 :) Ja rada pole enam sama, mis kevadel...

Seda tean, et rada enam sama mõõtu välja ei anna. Kaevasin veel arhiivis ja Juuli keskel olen saanud 36.379 kardiga 2 ning 37.309 kardiga 10.
RNT parim oli 36.981 kardiga 9

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
24.11.2003 at 12:01
matukas
  
OKC II etapp - tulemused
No käisin ja "vaatasin" siis ka uue konfiga raja üle. Minule igatages sellise profiiliga rada meeldis. Sai kolm sõitu tehtud. Esimene läks puhtalt uue rajaga harjumiseks. Teine natuke kardiga harjumiseks. Kolmandas sai siis lõpuks 36.756 ära märgitud. Igatahes lahe oli üle pika aja jälle kartida.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
26.11.2003 at 09:38
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC II etapp - tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.