register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : TqHq.ee enda IRC kanal  
Poster Message
malloc
TqHq.ee enda IRC kanal
KAs on selline asi olemas või kas on sellist asja juba pakutud? Oleks ju tore kui saab läbi IRC-u teistega live's chattida, ja IRC just selle pärast, et IRC kliente on kõiksugustele platformidele, nii Linux, Windows ja ka Macintosh. Äkki keegi viitsib teha kanali ja ka sinna boti panna kes kontrolliks mis s6nu keegi kasutab jne. Andke siis teada mis te asjast arvate :)
02.12.2003 at 18:06
tfr
 
TqHq.ee enda IRC kanal
Noh, kuna üks kanal rohkem IRCukliendis ei võta tükki küljest, siis tekitasin IrcWorldi (irc.ircworld.org, peaks vast Eesti populaarseim server/võrk olema) kanali #TqHq.ee. :)
02.12.2003 at 20:21 Last edited 02.12.2003 at 20:21 by tfr
hents99
  
TqHq.ee enda IRC kanal
nonii. nüüd olen ma sealmaal et oleks üks (ilmselt tobe) küsimus. mis asi on see IRC??? palju juttu küll selle kohta olnud, aga mina ei saa siiamaani aru. nii et paluks abi (vaikselt palun :D)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
02.12.2003 at 23:42
allan76
TqHq.ee enda IRC kanal
Siin kiire otsingu tulemus:

What is IRC?
IRC (Internet Relay Chat) is a virtual meeting place where people from all over the world can meet and talk; you'll find the whole diversity of human interests, ideas, and issues here, and you'll be able to participate in group discussions on one of the many thousands of IRC channels, on hundreds of IRC networks, or just talk in private to family or friends, wherever they are in the world.
- www.mirc.com

Põhimõtteliselt midagi jututoa sarnast, kuid suhteliselt paljude võimalustega. Kasulik.
02.12.2003 at 00:24
mrtn
TqHq.ee enda IRC kanal
ammu olemas: #autokanal
03.12.2003 at 08:36
hents99
  
TqHq.ee enda IRC kanal
tänud!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.12.2003 at 10:16
LaSa
 
Moderator
TqHq.ee enda IRC kanal
#autokanal ircworldi serveris on jah juba jupimat aega olemas, paraku seal eriti tihedasti rahvast lobamas ei käi...
03.12.2003 at 22:03
About
TqHq.ee enda IRC kanal
arvatavasti palju ei teagi seda. ;)
04.12.2003 at 15:51
LaSa
 
Moderator
TqHq.ee enda IRC kanal
quote:
About: arvatavasti palju ei teagi seda. ;)
aeg-ajalt olen ma sellest siin ikke rääkinud; siin aga enamus asjalikke tegelasi ei passi päevastpäeva arvuti- ja ircumanu ainult.
04.12.2003 at 18:32
About
TqHq.ee enda IRC kanal
LaSa see ju loogiline, enamusel pole selleks aega - tõsine ehitamine käib ju ;)
05.12.2003 at 12:23
smr
TqHq.ee enda IRC kanal
loll jutt suhu tagas.

sry
19.12.2003 at 12:18 Last edited 19.12.2003 at 12:24 by smr
mth
 
TqHq.ee enda IRC kanal
[11:36:03] • QuickInfo for (#tqhq.ee)
[11:36:03] • Users: 8
[11:36:03] • User peak: 9 (+13%, set on Thursday, 11.12.2003 17:23:54)
[11:36:03] • Ops: 2 (25%)
[11:36:03] • Voice: 4 (50%)
[11:36:03] • Regs: 2 (25%)
[11:36:03] • Modes: +nrst
[11:36:03] • Bans: Unknown

et siis maksimaalselt 9 kasutajat korraga toas olnud :)
13.01.2004 at 11:24
Elmar
TqHq.ee enda IRC kanal
Praegu on 10...
15.01.2004 at 21:43
tfr
 
TqHq.ee enda IRC kanal
Kuna IRC on vaikselt hakanud fossiilseks tehnoloogiaks muutuma (ja see kanal üsna varjusurmas), siis sai katsetuse mõttes tekitatud Skype public chat. Kui Skype installitud ja töötab, siis liitumiseks kliki lihtsalt siia.
07.07.2009 at 21:04
viplala
TqHq.ee enda IRC kanal
quote:
tfr: Kuna IRC on vaikselt hakanud fossiilseks tehnoloogiaks muutuma (ja see kanal üsna varjusurmas), siis sai katsetuse mõttes tekitatud Skype public chat. Kui Skype installitud ja töötab, siis liitumiseks kliki lihtsalt siia.

Note: this feature is not available in the latest version of Skype for Windows. ??????
07.07.2009 at 23:06
mart154
 
TqHq.ee enda IRC kanal
quote:
viplala:
quote:
tfr: Kuna IRC on vaikselt hakanud fossiilseks tehnoloogiaks muutuma (ja see kanal üsna varjusurmas), siis sai katsetuse mõttes tekitatud Skype public chat. Kui Skype installitud ja töötab, siis liitumiseks kliki lihtsalt siia.

Note: this feature is not available in the latest version of Skype for Windows. ??????


Jep, Nii ongi, uus skaip ei toeta jututubade linkimist....
30.09.2009 at 13:33
tfr
 
TqHq.ee enda IRC kanal
4.0-is on jah hetkel mingi tobe probleem, et lingi kaudu public chati joinida ei saa. Kui keegi chatis olev inimene Su sinna tõstab, siis asi töötab.
30.09.2009 at 13:36
vr_
  
TqHq.ee enda IRC kanal
quote:
tfr: Kuna IRC on vaikselt hakanud fossiilseks tehnoloogiaks muutuma (ja see kanal üsna varjusurmas), siis sai katsetuse mõttes tekitatud Skype public chat. Kui Skype installitud ja töötab, siis liitumiseks kliki lihtsalt siia.

Mina ei leia, et ma peaksin pisipisikese irc kliendi asemel käimas hoidma 10% protsessorit õgivat skype klienti.
IRC FTW

muide, hetkel on skype kanalis ilmselt ikak needsamad mõned näod istumas kes ennem ircus:p

____________________________
Imperialist 71
15.10.2009 at 14:55
R.Ott
 
TqHq.ee enda IRC kanal
Ainult isiklik mõte. Kogu jutukate ja jututubade värk on ainult selliste inimeste pärusmaa, kellel ei ole oma ajalise ressursiga midagi peale hakata ja seetõttu ei ole sealt ka mingit mõistlikku kasu oodata. Kui on mingi probleem, on selle jaoks foorum. Kui tahan suhelda, saan üritustel tuttavaks ja joome vahepeal koos õlut.
Võibolla olen liigselt mõjutatud sellest, kui UT-s 96 aastal olid kõik terminalid kinni ja pidid mingi mõistliku infi kättesaamiseks nende järel tunde ootama, kes kõrvalistujaga puhhis juttu ajasid...

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
15.10.2009 at 16:42 1 edit. Last edited 15.10.2009 at 16:43 by R.Ott
vr_
  
TqHq.ee enda IRC kanal
quote:
R.Ott: Ainult isiklik mõte. Kogu jutukate ja jututubade värk on ainult selliste inimeste pärusmaa, kellel ei ole oma ajalise ressursiga midagi peale hakata ja seetõttu ei ole sealt ka mingit mõistlikku kasu oodata. Kui on mingi probleem, on selle jaoks foorum. Kui tahan suhelda, saan üritustel tuttavaks ja joome vahepeal koos õlut.
Võibolla olen liigselt mõjutatud sellest, kui UT-s 96 aastal olid kõik terminalid kinni ja pidid mingi mõistliku infi kättesaamiseks nende järel tunde ootama, kes kõrvalistujaga puhhis juttu ajasid...
Minul on näituseks ircus üks kanal, milel nime ma siin ei nimeta.. kus mõnigi kord võib minan ja hea lõuatäie huvitavat möla ajada...
Tihtipeale ma sinan ei satu...
Enamasti siis kui mingi suusr mure kaelas on erialaselt.. lähen sinna ning juhtub, et kolleegium otsustabki sinu teema hambusse võtta ja selle üle vaielda.. tihtipeale seal täit tõde ei selgugi aga mul on vähemalt käes 3-5 erinevat argumenti või mõtte edasiarenduse teemat.
Harvadel kordadel juhtub, et ka kiiresti selgub mingi fakt või best practice olemasolu mille teadmine aitab mul isiklikus elus, koolialaselt või tööl võtta vastu mingilgi tõsiasjal põhinev otsus.
Kui selel käigus õnnestub järjekordselt mõni kraad taskusse pista cum laude vääriliselt, hoida kokku nii mõnigi maksumaksja kroon või ehitada mingi lahendus mis on innovatiivne, sisi ma ei peaks seda väga ajaraiskamiseks.

Enamik foorumeid on paras ajaraisk sealse seltskonnaga interaktiivselt ja kiiresse mõttevahetusse laskumise tagajärjel sündinud teadmuste valguses.

Jah on ka seal tühja loba ja läbu, aga seda siiski ajusagaraid treenival kujul.

Ma nõustun, et ma räägin suurest vähemusest jutuka maailmas, aga alati opole kõik 100% crapp..

____________________________
Imperialist 71
15.10.2009 at 17:03
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : TqHq.ee enda IRC kanal  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.