register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC III etapp - tulemused   1 2  
Poster Message
_tom_
OKC III etapp - tulemused
quote:
BlueStang: 25 ringi on igati ok, kuigi minul isiklikult lõhub millegipärast selja ära:(
Mul ka lõhub, kui ma seda istmepehmendust ei kasuta. Aga sellega on OK. Eelduseks on, et tagumik koos pehmendusega istmesse mahub, mul veel napilt õnnestub:)
Edit: 25 ringi ka minu arvates OK.
08.12.2003 at 11:36
Raul
OKC III etapp - tulemused
quote:
BlueStang: 25 ringi on igati ok, kuigi minul isiklikult lõhub millegipärast selja ära:(

Sa pole mitte ainuke, peale eelmist korda oli selg parajalt sinikaid täis. Ise pooldaks ka ikka seda 25 ringi süsteemi. Pole ülemäära pikk aga samas piisav, et hea sõidu korral jõuaks ka mõned sõiduvead parandada.
08.12.2003 at 11:36
PlyVal64
OKC III etapp - tulemused
Mina võiksin rahuliku südamega ka 50 ringi sõita, kestvusalad(krossijooks üle 5 km, suuskamine 30km jne) on alati minu ülikõva trump olnud:) See-eest 100m "rekord" peaks kuskil 13,5 olema:(
Mul oli "astrossi" lausa kahju vaadata, istus ja lõõtsutas, nagu oleks triatloni läbi teinud:lol
08.12.2003 at 12:02 Last edited 08.12.2003 at 12:02 by PlyVal64
Astro SS
OKC III etapp - tulemused
Mul oli jah surm silmade ees,eks selle põhjus oli vähene magamine ja tohutu nälg. Pilt tuli alles tagasi pärast korralikku praadi ja kahte Batteri tarbimist.:p

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.12.2003 at 12:14
foke
 
OKC III etapp - tulemused
quote:
PlyVal64: Mina võiksin rahuliku südamega ka 50 ringi sõita, kestvusalad(krossijooks üle 5 km, suuskamine 30km jne) on alati minu ülikõva trump olnud:) See-eest 100m "rekord" peaks kuskil 13,5 olema:(
Mul oli "astrossi" lausa kahju vaadata, istus ja lõõtsutas, nagu oleks triatloni läbi teinud:lol
:):):) 800 m saaks selle 13,5 ajaga naistele vastu, kui suudad 7 järgmist sadat sama lauluga lasta:)
Meeste puhul tekiks reaalne võimalus alles 1500 meetris, mille maailmarekord annab 100 m keskmiseks ajaks 13,73 (ehk Sinu 13,5 elektriliselt mõõdetuna - öeldakse vist +0,24 s) Näit. 5000 m kaetakse staadioniringe nõks üle minuti.. ning maratoni maailmarekord annab keskmiseks kilomeetri ajaks 2.57,7, mis teeb kiiruseks 20,25 km/h. Huvitav, palju meil siin on mehi, kes kilti alla 3 minuti on jooksnud..
Total OT, antagu mulle andeks :)
08.12.2003 at 12:41
PlyVal64
OKC III etapp - tulemused
Foke, kunagi 17 aastat tagasi oli see minu puhul täiesti reaalne, Eesti naistega võidu joosta. Keska lõpus jooksin kilomeetrit keskmiselt 2.58 ... kuigi krossijooksus olin palju tugevam. Pehme maastik, juurikad ja mäed mulle sobisid. Staadioniring pole mulle kunagi meeldinud:( Aga siis ei teinud ma suitsu vaid trenni. Nüüd ... peale esimest kilomeetrit "viskan lusika lepikusse". 100 vast jõuaks joosta??? aga kindel pole:lol
08.12.2003 at 13:06
RNT
OKC III etapp - tulemused
Minu hääl siis läheb ka 25 ringi kasuks, hoolimata, et mu suu kuivas mis hirmus nähes kuidas -ollo- suu minu järgi vett jooksis ...
08.12.2003 at 13:07
tfr
 
OKC III etapp - tulemused
No kui hääli kogutakse, siis annan enda oma ka 25 kasuks. Ei väsita see nüüd küll kuskilt otsast, ainus "mure" vast see, et kui kellegagi puksida pole, läheb lõpupoole natuke tüütuks.
08.12.2003 at 13:12
spark
 
OKC III etapp - tulemused
25 ringi on OK
aga Matukas kuda sa nii kiire selle 5-ga olid?
aga probla võis olla ka minus (kogu aur läks devilc peale ära ja lihtsalt ei suutnud)


____________________________
Seitsekümmend Viis
08.12.2003 at 13:24
r.i.h.o
OKC III etapp - tulemused
nii lõbusat sõitu ei mäletagi, Matukaga sai a-finaalis ikka kõvasti nügitud.3 korda ühe ringi jooksul üks teisest mööda sõita ei ole paha.muidugi loodan et Matukas väga pahane ei ole,et sai mööda sõitudeks kasutada ainult füüsilist kontakti ehk siis lihtsalt kurvis kergelt sisse sõidetud.muidu lihtsalt mööda ei saanud.
aga eks see maksis kätte ka,kolmande koha asemel lõpetasin seitsmendana.
25 ringi täiesti OK,kuigi mulle jäi väheks,ei jõudnud peale piruetti enam kedagi kinni püüda.

____________________________
1,2 liitrit puhast powerit
08.12.2003 at 14:34
mrtn
OKC III etapp - tulemused
käisin täna harjutamas, sain jälle nr 5 kardi, elik parandasin aega pool sekundit. täna pärast sõitu sain teada, et istet on võimalik tahapoole reguleerida :D

39,061 esimeses asendis.
08.12.2003 at 21:41
Cardo
 
OKC III etapp - tulemused
Ma isegi julgex 35ringi välja käiia aga kestvussõit a.la 30 minti olex algatusex peris hea idee.
08.12.2003 at 23:23 Last edited 08.12.2003 at 23:24 by Cardo
r.i.h.o
OKC III etapp - tulemused
quote:
Teeks ettepaneku 2 tunniseks kestvussõiduks.
Selleks tuleks moodustada tiimid milles 3-4 sõitjat.
.
mina olen nõus,pane mind kirja

____________________________
1,2 liitrit puhast powerit
09.12.2003 at 14:27
BlueStang
 
OKC III etapp - tulemused
kestvussõiduidee - mina passin

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
09.12.2003 at 14:47
Taavi
OKC III etapp - tulemused
Minul väsiks gaasijalg ära 30 min. sõiduga, sest kui gaas põhjas veel täie jõuga pedaali suruda, siis gaasitross liigub nõksa veel edasi...
09.12.2003 at 14:52
_tom_
OKC III etapp - tulemused
quote:
Taavi: Minul väsiks gaasijalg ära 30 min. sõiduga, sest kui gaas põhjas veel täie jõuga pedaali suruda, siis gaasitross liigub nõksa veel edasi...
See sõltub masinast. Tasub enne sõitu alati järgi vaadata. Näiteks 7-l oli seekord tõesti selline featuur, et hoob liikus ~3mm veel, kui pedaali nii kõvasti litsuda, et see toru paindus, kuhu pedaal kinnitus:)
09.12.2003 at 15:06
matukas
  
OKC III etapp - tulemused
quote:
t-spark: 25 ringi on OK
aga Matukas kuda sa nii kiire selle 5-ga olid?
aga probla võis olla ka minus (kogu aur läks devilc peale ära ja lihtsalt ei suutnud)

See, et ma finaaliks nr. 5 valisin, oli "kellegi" arvates vale otsus. Minu tegelik eesmärk oli puhtalt huvi, kui palju nr.7 ja nr.5 vahel (millega -ollo- oma ajasõidu tegi) erinevust võis leida. Kuna ma finaalis startisin teiselt kohalt ja oletatavasti minust tagapool startijatel olid teoreetiliselt paremad kardid, siis oli minu jaoks nr.5 kõige loogilisem valik. Olen alati öelnud, et hea sõiduvahendiga saab hea sõitja võistlusel maksimaalse tulemuse aga kehvapoolne sõitja mitte (mitte et nr.5 hea kart oleks olnud).
r.i.h.o tegi mu elu kibedaks küll :) Aga enda kiituseks peab ütlema, et suutsin enamuse puksimisi piisavalt kontrolli all hoida, et mitte palju kaotada.
See nr.7 hoob on minu mäletamist mööda kogu aeg nii liikunud, et peab jõuga pääle pressima suurema gaasi andmiseks. Lõpptulemus finaali ajas ei jäänud palju alla -ollo kval. ajale, mis minu arvates oli põhjustatud sellest, et pidin pidevalt hakkama katma möödumisüritusi r.i.h.o ja t-spark poolt. Umbes kolmandiku võistluse ajal hakkasin proovima noorte kardisportlaste nippi kiirendusel ennast istmel hüpitades. Tundus abi olevat. Aga eriti kaua ei jõudnud :D. Kurve oli liiga palju.

Mina olen kestvusvõistluse poolt. Neil Saurixis pidi olema mingi selline võistlus. Arvan, et tervena suudaks 40 min jutti ära sõita küll. 2 tundi 4 peale teeb 30 min, mis peaks esialgu piisav olema.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.12.2003 at 20:13
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC III etapp - tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.