register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : loeme siis LINCOLN id ka üle   1 2 3 4  
Poster Message
kalev35
  
loeme siis LINCOLN id ka üle
Lincolnid kokku
:smokin läks siis autode lugemiseks...

- miskipärast arvan, et registris on neid üle 60-e!
olen tasapisi korjanud ette jäänute VIN-e ja reg.nr märgid ka üles kirjutanud...
1983 Mark VI 2d, VIN 1MRBP98F8DY700631
1988 Town Car

... kas on ehk teada:
roosa '70-ndate Town Car viguri kohta midagi
1984 Town Car 48ZBC

lõpuks ettepanek:
(mis annab kindlasti huvitava tulemuse)
kui kogu see autode lugemine läbi saab teeks ühe kokkuvõtte ja paneks eraldi peatükki ülesse (et sigatõsine banaanivabariigi usa raudade vin kontroll või miskit sellist) sinna saab siis igaüks, kel kuskilt muretsetud seade oma kontaktid jms kirja panna juhuks kui müügi/ostu mõtted tekivad...

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
01.02.2004 at 22:13
tfr
 
loeme siis LINCOLN id ka üle
TQHQ on rohkem musklile ja nende modimisele keskendunud, üldise ameeriklaste loendamisega üritab tegeleda AjuVant.
01.02.2004 at 00:03
Martin460
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
tfr: TQHQ on rohkem musklile ja nende modimisele keskendunud, üldise ameeriklaste loendamisega üritab tegeleda AjuVant.
OK. Ärge siis keegi vaadake minu Lincoln Continental Mark V-te.1978a.
http://community.webshots.com/album/111404788QriArM

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
02.02.2004 at 08:48
LaSa
 
Moderator
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
kalev35: ... kas on ehk teada:
roosa '70-ndate Town Car viguri kohta midagi
üks SUUR ja roosa vedeleb juba vaat-et mitu aastat Õismäel, Paldiski mnt-l viiekordsete majade ees.
02.02.2004 at 10:28 Last edited 02.02.2004 at 10:30 by LaSa (Moderator)
kalev35
  
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
LaSa:
quote:
kalev35: ... kas on ehk teada:
roosa '70-ndate Town Car viguri kohta midagi
üks SUUR ja roosa vedeleb juba vaat-et mitu aastat Õismäel, Paldiski mnt-l viiekordsete majade ees.

just-just... kelle oma ja miks ta seal vedeleb?

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
02.02.2004 at 10:41
kalev35
  
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
tfr: TQHQ on rohkem musklile ja nende modimisele keskendunud, üldise ameeriklaste loendamisega üritab tegeleda AjuVant.
kah õige 8-)
ajuvant pole suurt edu saavutanud nende kokkulugemisega... siin siiski silmapaare rohkem
lincolni musklit: http://www.hotrodlincoln.com/:burnout

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
02.02.2004 at 10:52
canarbic
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
tfr: TQHQ on rohkem musklile ja nende modimisele keskendunud, üldise ameeriklaste loendamisega üritab tegeleda AjuVant.


Ma ei usu et näiteks mark VII oma stock 225 hepase 5 liitrisega või mark VIII oma 280 hp 4,6 liitrisega mõnele suvalisele nn. muskel camarole või stangile alla jääb.
Veel üks näide muskel lincist:
http://www.badasslincoln.com

ja midagi päris ulmelist

Ps. lisaks nimekirja:
Licoln mark VII 1984 5,0 V8 bone stock :)





____________________________
V8 TDI
02.02.2004 at 12:33 Last edited 03.02.2004 at 21:23 by canarbic
PlyVal64
loeme siis LINCOLN id ka üle
Võib-olla, et olen elust ja USA-rauast oma elus valesti aru saanud, kuid Linci "mark-seeria" oli härrasmehe muskel. Eriti veel, kui neid võrrelda Mustangi II generatsiooni algusaastatega:lol Neid härrasmeeste muskleid on ju veel, kõige rohkem Fordil. Nu ja Toronadot või boattail-Rivierat muu nimega nimetada oleks ju kah patt??? Toronadol oli kõige nõrgem mootor nii lahja, kui enamusel "musklitel" valik lõppema hakkas:D Igasugused väga erilised R/T, SS ja muud paketid olid siiski väikeseeriad.
02.02.2004 at 12:49
mrtn
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
Martin460:
OK. Ärge siis keegi vaadake minu Lincoln Continental Mark

ok, ei vaata. ilma igasuguse perselakkumiseta: uskumatult hea töö, olen seda teie maja ees jõllitanud vahetevahel.
02.02.2004 at 12:54
tr22nsmees
loeme siis LINCOLN id ka üle
mnjah... onul mul siis :

Lincoln Towncar 5.0 V8 valge 1985 (müüdud aasta tagasi)
& hetkel all Lincoln Mark VIII 4.6 V8 8tumeroheline metallik, endine metsamaa naise auto - krt aastat ei mäleta)
02.02.2004 at 17:44
Riho
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
kalev35:
quote:
LaSa:
quote:
kalev35: ... kas on ehk teada:
roosa '70-ndate Town Car viguri kohta midagi
üks SUUR ja roosa vedeleb juba vaat-et mitu aastat Õismäel, Paldiski mnt-l viiekordsete majade ees.

just-just... kelle oma ja miks ta seal vedeleb?

Omanik olevat elanud enne seal majas, kuid nüüd kolinud mujale, ning auto sinna jätnud.
Majarahvas mõtleb EMEXi peale.

02.02.2004 at 17:52
PlyVal64
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
Riho: Omanik olevat elanud enne seal majas, kuid nüüd kolinud mujale, ning auto sinna jätnud.
Majarahvas mõtleb EMEXi peale.
Nüüd on küll kodanik Rauli kord midagi ette võtta ja oma võimaluste piires;) huvitud ausale inimesele hooletu omaniku mõnigi isikut kirjeldav numbrikombinatsioon välja võluda. See oleks küll patt, kui too Linc Emwxisse jõuaks. Niigi on too aparaat Eestis veedetud ajast karjuva enamuse teede ääres mädanenud, alguses Kadriorus, nüüd Õismäel.
02.02.2004 at 18:42
Vanaisa
  
Moderator
loeme siis LINCOLN id ka üle
Ei mingit EMEXit - päästke tõesti see auto ära! Kui muidu ei saa, siis majaelajatele paar tonni EMEXI raha pihku ja masin väärikamasse kohta viia (kuigi see lõhnab vist kriminaali järgi?)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
02.02.2004 at 18:46
Riho
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
Vanaisa: Ei mingit EMEXit - päästke tõesti see auto ära! Kui muidu ei saa, siis majaelajatele paar tonni EMEXI raha pihku ja masin väärikamasse kohta viia (kuigi see lõhnab vist kriminaali järgi?)

Kui tegemist on majaelanikega või endise elanikuga, siis peaks mingit infot omama korteriühistu. Selle kontakti saamine ei tohiks tõsine probleem tõsisel huvilisel olla.
02.02.2004 at 19:01
rrrr
  
loeme siis LINCOLN id ka üle
SUUR ja ROOSA 1 2 3 4 5


____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
03.02.2004 at 22:47
LaSa
 
Moderator
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
rrrr: SUUR ja ROOSA 1 2 3 4 5

krt, selline asi tekitab tõesti mõtteid, et tolle auto peaks sealt 'vägivaldselt' headesse kätesse viima... :rolleyes
03.02.2004 at 23:06
blazerK5
loeme siis LINCOLN id ka üle
ligi aasta tagasi sügisel nägin tooda iludust isegi korra liikvel!
03.02.2004 at 01:01 Last edited 03.02.2004 at 01:47 by blazerK5
matiz
loeme siis LINCOLN id ka üle
kas tõesti emex, seda ei tohi kindlasti juhtuda, tuleb ära päästa , aga kust pärineb info et omanik on kolinud kui võib küsida, võib ka mailile saata. tänud
06.02.2004 at 21:54
friik
 
loeme siis LINCOLN id ka üle
Ark-i andmetel on eestis arvel 121 Lincolni. Lihtsalt omanikud vaja üles leida...
09.02.2004 at 11:42
Riho
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
matiz: kas tõesti emex, seda ei tohi kindlasti juhtuda, tuleb ära päästa , aga kust pärineb info et omanik on kolinud kui võib küsida, võib ka mailile saata. tänud

Naised saunas rääkisid.
09.02.2004 at 11:44
Speedy 7
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
Martin460:OK. Ärge siis keegi vaadake minu Lincoln Continental Mark V-te.1978a.
http://community.webshots.com/album/111404788QriArM

ossa rsk kui ilus maanteneelaja. Nüüd ma panen siia ühe :hail
09.02.2004 at 11:49
kalev35
  
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
friik: Ark-i andmetel on eestis arvel 121 Lincolni. Lihtsalt omanikud vaja üles leida...
kas on võimalik neid andmeid kuidagi täpsustada?
mul üks loend 131 Lincolniga, millest otsingute tulemusel 117 järel -> mõned pulkadeks või puusse läinud. 2 üldse kadunud, aga ARK loendis kirjas. ja neid topeltregamisi ka vahele sattunud... näiteks: üks auto, kaks numbrit, sama omanik ja reg. kuupäev (TOWN CAR '91 733AAN/383ABE, Vallo Järve, 25.07.1992)
ARK on vist suure segaduse kodu :)
tea, mis nüüd selle registri korrastamisega järgi on jäänud? mul andmed enne seda ARK üritust...

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
09.02.2004 at 15:14
friik
 
loeme siis LINCOLN id ka üle
quote:
Küsimus:
03.02.2004 14:56:08 Hannes
Mitu Lincolni on eestis arvel? Ja kuidas nad aastate ja mudelite kaupa jagunevad? Aitäh

Vastus:
06.02.2004 14:59:41 Aime Parve
Arvel on 121 Lincolni. Mudelite ja aastate lõikes info saamiseks palun saata kontaktandmete ja isikukoodiga taotlus aadressil: aimeparve@ark.ee. Teabe väljastamine on tasuline- riigilõiv 80.-EEK/A4 lk. Küsitud info mahub ühele lehele.
Leidsin Arki lehelt sellise postituse. Täpsustada saadki ilmselt oma isikukoodi ja kontaktandmetega taotluse esitamisel. Ühe auto andmete maksumuseks tuleb siis 1.52 eeku. Ennemuiste minu teada ei küsitud raha selliste päringute eest. Aga ilmselt nüüd nad andmebaasi korrastamiseks raha koguvad.
Samas eks mõni Lincoln ole vahepeal meie maakamarale juurde ka tekkinud
09.02.2004 at 15:54
kalev35
  
loeme siis LINCOLN id ka üle
mul natuke kaugemale ulatuvad plaanid... ammuses telefonivestluses ARK-ga sain teada, et 80.- eest saan teada, et neid on 121 ja mutt! ei reg numbreid, millal reg-sse võetud ega midagi, ehk ainult mudelid -> ma ostsin selle 80.- eest siis odramahla. :beer
ARK ei taha sellist infi välja anda, et kes omanik või midagi sinna poole - paljud ju sätivad oma autosid ise ja varuosadega on nagu see asi on - seepärast see Lincolnide lugemise teema siia pandud saigi. :)
või teeks proovi ära ja 80.- sponsoreeriks :-/

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
09.02.2004 at 16:16
tr22nsmees
loeme siis LINCOLN id ka üle
nii.... et siis, kui kellegil väga suur huvi on selle õikal asuva roosa Lincoln Continental 1975 vastu, siis ma usun, et saan isegi mingi vaatamise orgunnida. Nägin ise julmalt n.ssi mingi kontakti saamiseks, kuid lõpuks õnnestus.
Auto nagu tehniliselt 100% korras - pane akkuklemmid peale ning käivita & mine sõitma. Hind muidugi IMO pisut ajuvabad 50000.-
Muuseas, siis peaks all olema 7.6L V8
10.02.2004 at 21:19
tqhq.ee foorum : Autod : loeme siis LINCOLN id ka üle   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.