register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA ühekordne litsents   1 2 3 4 5  
Poster Message
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Kiire arutelu BHRA juhtfiguuriga ja pakuks arutamiseks järgneva variandi: ühekordse litsentsi pikendamine (hind ntx. 200 eek) - esimene võistlus ühekordne litsents, iga järgnev võistlus litsentsi pikendamine. Kui jääb võistlus vahele, siis tuleb uuesti taodelda ühekordset litsentsi (ehk siis maksta 400 eek ja teha eksamid).
Mida arvate osavõtjad, kes ei taha/saa osavõtta tervest hooajast?

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 21:03 Last edited 09.03.2004 at 21:03 by Kalju
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
Kalju- küsimus ka selline (mitte ainult minu huvi), et mille arendamiseks läheb see võistlejatelt saadav raha? OK, saan aru, et korraldaja võtab stardimaksu...eks iga korraldaja teab isegi kui kulukas on ürituse korraldamine. Teen väikese näite (inimestest, kes elavad Lõuna-Eestis)- inimene sõidab Tartust-Haapsallu ja tagasi (bensiinikulu umbes 600.-), siis maksab selle litsentsi raha (400.-), siis maksab stardiraha (500.-). Süüa ja elada tahab ka (2päeva minimaalselt 300.-) Kokku tuleb ilus number 1800 krooni! ??? arvan, et enamus loobuvad. Kurb tõsiasi.


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
09.03.2004 at 22:05 Last edited 09.03.2004 at 22:06 by Olds
Ets
BHRA ühekordne litsents
Mis teeb ala populaarseks: palju võimsaid autosid ja tipptasemel vaatemäng! Siis tulevad rahvamassid vaatama ja korraldajad tahavad teha aina paremaid üritusi! Ja osalejad aina tahavad paremini esineda...
BHRA võiks vast esimese hooaja pisut lõdvemalt lasta ja korraldajatega "kiriku keset küla" ehitada! Eelkõige oleks vaja ennast kõigepealt näidata kui kasulikku ja möödapääsmatut organisatsiooni ja alles seejärel karmikäeliselt regulatsioone sätestada ja tasu koguda.
Hetkel jääb selline niru mulje, et BHRA justkui oleks "esimesena" piruka kallal ja kohe kraane kinni keeramas!
No ja ega ei tea ju eriti telgitaguseid kah, noh! Sorry!
09.03.2004 at 22:40
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Kahjuks maksavad siin ilmas enamus liigutused. Hetkel ei ole volitusi kulude/tulude lahkamiseks.
(Kui jätta Sinu kalkulatsioonist see litsentsi tasu 400.- välja, siis saame summaks 1400 krooni. Ilmselt ei meelita ka see summa võistlema).

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 22:55 Last edited 09.03.2004 at 22:57 by Kalju
JustMe
BHRA ühekordne litsents
quote:
Kalju: Kahjuks maksavad siin ilmas enamus liigutused. Hetkel ei ole volitusi kulude/tulude lahkamiseks.
(Kui jätta Sinu kalkulatsioonist see litsentsi tasu 400.- välja, siis saame summaks 1400 krooni. Ilmselt ei meelita ka see summa võistlema).

Arvestades, et see 400 on 30% , siis on see üsna suur kulutus.

Mina , kes ma plaanisin 2 korda mõnel huvitavamal sõidul osa võtta, arvan küll, et jätan vähemalt ühe korra sõitmata.

Samas kui ma saan EAL litsentsiga rajale, siis tulen ikkagi sõitma. Ning see ühekordne tasu on teil natukene paigast ära. Kui näiteks Rahvaralli litsentsiga pääseb sõitma, siis ma ostan endale ennem RR litsentsi mis on 3-400 krooni , olgugi kui ma RRi ei sõidaks. Ikkagi tuleb odavam kui 2 korda osta teie ühekordset rajaluba.


____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
09.03.2004 at 23:00
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Loe palun esimest postitust. Iga järgnev võistlus oleks tasu 200.-

Edit: kõik võivad pakkuda omapoolseid variante, kuidas võiks asja korraldada.

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 23:03 Last edited 09.03.2004 at 23:04 by Kalju
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
Kui arvutada aga kogu hooaeg kokku...
Arvan samuti, et BHRA võiks rihma lõdvemaks lasta. Sel hooaeg läks täitsa mõnusalt. Võistlejaid oli piisavalt, samuti ka pealtvaatajaid. Olen päris kindel, et peatselt algav hooaeg vaevleb nii võistlejate kui ka pealtvaatajate osavõtunumbrite osas kui nii edasi läheb. Ja uskuge kõrgemad isikud seal BHRA-s- korraldajatele see mitte mingil juhul ei meeldi.
Olen Ets`iga samal meelel, et poleks kohe vaja hakata näitama, kes on kes.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
09.03.2004 at 23:04 Last edited 09.03.2004 at 23:04 by Olds
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Need asjad on niikaua mõnusad, kuni midagi koledat ei juhtu.

Edit: sigamõnus on omast taskust kõikide sõitjate funnimine kinni taguda.

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 23:07 Last edited 09.03.2004 at 23:08 by Kalju
JustMe
BHRA ühekordne litsents
quote:
Kui jääb võistlus vahele, siis tuleb uuesti taodelda ühekordset litsentsi (ehk siis maksta 400 eek ja teha eksamid).



____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
09.03.2004 at 23:09
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Ja Sinu ettepanek?

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 23:11 Last edited 09.03.2004 at 23:11 by Kalju
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
quote:
Kalju: Need asjad on niikaua mõnusad, kuni midagi koledat ei juhtu.

Edit: sigamõnus on omast taskust kõikide sõitjate funnimine kinni taguda.

Midagi koledat ei juhtu!? Kui pead "koleda" all silmas õnnetust, siis tekib küsimus:"Kas BHRA toetab saadavate rahadega õnnetuses kannatanut või tellib ennem võistlust ennustaja?" :) Ja siiamaani on turvalisus olnud korraldaja mure. Mida see BHRA selles turvalisuse osas nende rahadega ette võtab (ehitab puurid outlaw klassi masinatele?)

Ja mida pead silmas selle all- omast taskust kõikide sõitjate funnimine kinni taguda


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
09.03.2004 at 23:15
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
No hard feelings kuid küsimusi on minul palju ja usun, et ka teistel. Ning arvan, et see vajab arutamist, et vältida hilisemaid peavalusid.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
09.03.2004 at 23:17
diesel
BHRA ühekordne litsents
ärge nüüd kaljut kohe maapõhja ka tümitage.
aga ise ma natsa ei saa aru mõnest asjast. olen laisk ja pole viitsind süveneda aga siit avapostist praega paistab, et miskised eksamid tarvis teha. no ok, ja 400 ka maksta, pole eriti vastuväiteid. aga. miks eksamid uuesti ja uuesti 400 kui mõni sõit vahele jäänd on?
ehk millega põhjendatakse vahelejäänud sõidu puhul litsentsi pikendamise kulude tõusu. bhra ju mtü, seega kasumit mitte taotlev, ehk siis tulusid vaja kulude katteks.
ja teiseks ka miks korduseksamid? kas eelduseks on vaikimisi, et kõigil harva võistlejatel on haugi mälu?
09.03.2004 at 23:21
JustMe
BHRA ühekordne litsents
Diesel tõi iseenesest õige märkuse välja.

Ma saan aru et see 400 on neile kes ei ole BHRA liikmet.

Aga tehke nii et lihtne kiirenduse litsents on näiteks 400 ja see on terve aasta eest, mitte iga võistluse eest.
Sest need kes on BHRA liikmed, maksavad oma 500 krooni aastas mis sisaldab siis seda 400 kroonist litsentsi + veel igalt võistluselt 100 krooni soodsamat osavõtutasu , mis siis aasta lõpuks annab päris hea summa kokku, ehk põlistel kiirendajatel on liikmeks astumine kasulik.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
09.03.2004 at 23:26
JustMe
BHRA ühekordne litsents
Ühekordne litsents võiks olla siis näiteks 200 krooni, sest leidub ka neid kes üle ühe võistluse ei plaanigi sõita.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
09.03.2004 at 23:29
Kalju
BHRA ühekordne litsents
quote:
Olds:küsimus:"Kas BHRA toetab saadavate rahadega õnnetuses kannatanut või tellib ennem võistlust ennustaja?" :)
quote:

Tellib võistluse kindlustuse
quote:
Ja siiamaani on turvalisus olnud korraldaja mure.
quote:

Ehk siis pole ühtegi õnnetust juhtunud.
quote:


Ja mida pead silmas selle all- omast taskust kõikide sõitjate funnimine kinni taguda


Kahjuks arendan ajavõttu senini omast taskust, sisse ei ole see veel sentigi toonud (võõras mure Teile).

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 23:37
Astro SS
BHRA ühekordne litsents
quote:
Kalju:
quote:
Olds:küsimus:"Kas BHRA toetab saadavate rahadega õnnetuses kannatanut või tellib ennem võistlust ennustaja?" :)
quote:

Tellib võistluse kindlustuse
quote:
Ja siiamaani on turvalisus olnud korraldaja mure.
quote:

Ehk siis pole ühtegi õnnetust juhtunud.
quote:


Ja mida pead silmas selle all- omast taskust kõikide sõitjate funnimine kinni taguda


Kahjuks arendan ajavõttu senini omast taskust, sisse ei ole see veel sentigi toonud (võõras mure Teile).
Kas see ei ole rohkem sinu ja korraldaja vaheline mure ???
Eeldan ,et korraldaja kes tellib ajavõtu , maksab ka selle eest.


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.03.2004 at 23:41
JustMe
BHRA ühekordne litsents
quote:
Kahjuks arendan ajavõttu senini omast taskust, sisse ei ole see veel sentigi toonud (võõras mure Teile).
Kahjuks enamus ärilisi ettevõtmisi pole alguses plussis.

Saan aru küll, et tegemist ala arenguga aga siiski.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
09.03.2004 at 23:42
smr
BHRA ühekordne litsents
quote:
JustMe:
quote:
Kahjuks arendan ajavõttu senini omast taskust, sisse ei ole see veel sentigi toonud (võõras mure Teile).
Kahjuks enamus ärilisi ettevõtmisi pole alguses plussis.

Saan aru küll, et tegemist ala arenguga aga siiski.
enamus väikeettevõtteid läheb 5e aasta jooksul pankrotti / lõpetab tegevuse
09.03.2004 at 23:51
udu
 
BHRA ühekordne litsents
quote:
smr: enamus väikeettevõtteid läheb 5e aasta jooksul pankrotti / lõpetab tegevuse

kui need 5-aastased väikeettevõtted samamoodi alustaksid, siis nad lõpetaksid tegevuse 5 kuu jooksul.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
09.03.2004 at 23:53
diesel
BHRA ühekordne litsents
jääge teemasse. vaidlusel, miks miski niipalju maksab ja võiks seitse krooni vähem maksta, pole mingit mõtet vähemalt siin topicus.
09.03.2004 at 23:55
udu
 
BHRA ühekordne litsents
kuidas ei ole vahet?
on ju vahe kui 75% sõitjatest jääb selle pärast võistlustele tulemata, et on mõeldud juurde 400 eek "litsentsi tasu"

mul on ka kahtlane tunne, et selline litsents ei ole kooskõlas kehtiva seadusandlusega :)

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
09.03.2004 at 00:03
smr
BHRA ühekordne litsents
quote:
udu: mul on ka kahtlane tunne, et selline litsents ei ole kooskõlas kehtiva seadusandlusega :)
aga kuidas on siis näiteks ringraja või ralli litsensiga? Mis siin vahet on? Ainuke vahe on see, et kiirendus on uus ja ärkav ala.
09.03.2004 at 00:05
diesel
BHRA ühekordne litsents
summade üle võibki vaidlema jääda. kuigi on kindlasti odavama aastamaksuga amatööride autospordisarjasid eestis. mina oleks häppi kui saaks teada vastused oma küsimustele, ehk siis veelkord. miks vahele jääva sõidu korral on korduslitsents kallim ja miks eksam uuesti tuleb teha? rõhutaksin oma küsimuses seda vahele jäävat sõitu.
09.03.2004 at 00:17
Kalju
BHRA ühekordne litsents
quote:
diesel: summade üle võibki vaidlema jääda. kuigi on kindlasti odavama aastamaksuga amatööride autospordisarjasid eestis. mina oleks häppi kui saaks teada vastused oma küsimustele, ehk siis veelkord. miks vahele jääva sõidu korral on korduslitsents kallim ja miks eksam uuesti tuleb teha? rõhutaksin oma küsimuses seda vahele jäävat sõitu.
Lihtsalt minu poolne idee. Praegune variant on see 400 igal võistlusel. Milline oleks siis Sinu poolne nägemus? Et esimene kord (eksamid) 400, ja siis aasta jooksul igal võistlusel 200 (vahelejäänud võistlusi ei arvesta)?

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
09.03.2004 at 00:22 Last edited 09.03.2004 at 00:28 by Kalju
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA ühekordne litsents   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.