register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Grease   1 2  
Poster Message
ylovoitka
Grease
Ply, kas enne esietendust ikka jäädvustasid olukorra filmilindile, et oleks tõestusmaterjali?
07.04.2004 at 13:18
PlyVal64
Grease
quote:
ylovoitka: Ply, kas enne esietendust ikka jäädvustasid olukorra filmilindile, et oleks tõestusmaterjali?
EDIT: Just Taavi helistas ja kohe tuuakse Ply mulle koju. Lähen pildimasinaga siis kohale:)
Milleks? Ma ei arva, et asi üldse nii hull oleks ja mingit tõestamist üldse vaja läheks.
Ja kui vaja, siis on pilti ju igasugust, kasvõi siinsel saidil:)

07.04.2004 at 13:24 Last edited 07.04.2004 at 13:26 by PlyVal64
Kamikaze
Grease
quote:
Käisin siis ise kah kõige viimast etendust vaatamas.

Sügisest tulevad lisaetendused.
07.04.2004 at 13:29
sqirrel
 
Grease
Mind huvitab see, et kas nukuteater siis ennem ei maininud, et nad hakkavad auto otsas trampima?
07.04.2004 at 14:10
PlyVal64
Grease
Nii, nüüd siis TULEMUSED:
Asi on päris hull, sest just need kohad on väga räigelt mõlki trambitud, milliste kohtade kasutamisest EI OLNUD eelnevalt juttu. Katus on jube, seal on Jass&Co kontsadega trampinud. Piltidelt kõik ei paistagi, kuid näiteks tagaakna kohalt on äär kogu ulatuses laines. Mujal midagi väga hullu pole, sest ma üldiselt teadsin ju oma Ply pleki paksust. Aga seda, et ennast meesteks(ehk need, kel rippriistad püksis) lugeda tahtev seltskond auto ühel õrnemal osal - katusel -amokkis emaelevante mängib, ei osanud ma muidugi arvata. Ja üldiselt ei tohiks ju Ply just eriti tavalise värvipinna sileduse ning erilise värviga mingi "tavaline" juust-auto olla. Aga eks paistab, mis saab. On juba selline, siis on. Kraabitud värv ei ole mingi mure, sest roosteuss on oma töö teinud.
Aga reportaaz sündmuskohalt:(
Mõlkis katuseserv kõrvalistuja poolel, jube:(

Elevandi amokijooksu jälg pakiruumiluugil(seal on veel jälgi):(

Roosteuss:), mõlk ja kraapsud.
07.04.2004 at 16:00
tfr
 
Grease
No ma arvan, et Sul on võimalus (või vähemalt peaks olema) see auto neile sügisesteks lisaetendusteks ka pakkuda ning peale seda nende kulul uus korralik kereremont ja BB install finantseerida. :D
07.04.2004 at 16:11
ollo
Grease
Ega auto peal trampimisega seal üldiselt kokku ei hoitud küll, üsna kurp oli teist vaadata:(
07.04.2004 at 16:47
RNT
Grease
Muretsemiseks pole põhjust, etendus tegi normaalse 3 milli kasumit, ma usun, et mingi autokese üles kõpitsemine pole neile probleem.
07.04.2004 at 17:19
kasp
Grease
ma panin tähele et ply`l olid kõrvalistuja aknad mingi musta plastikuga tehtud, sest väljast ei näind sisse ja seest ei näind välja
07.04.2004 at 20:01
madis
Grease
Ma olen näiteks nõus võtma suveks Peebu auto ja seda romutama, raha ja tänuavaldustega ei tülita.
Krdi heal arvamusel on need muusikalikorraldad endast küll.
Ply, järgmine kord tead siis et ära anna asju p*d*de kätte.
07.04.2004 at 23:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Grease   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.