register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Grease   1 2  
Poster Message
Indrek
Grease
Eile oli siis esietendus, musikaal "Grease" Tallinna Linnahallis.
Sisu totaalne jama, esitus ja laulud on päris hea. Saab näha ka mõnd tuttavat autot laval.
Tasub vaatama minna, eriti nooremal publikul.
25.03.2004 at 08:29 Last edited 25.03.2004 at 14:46 by Indrek
Cooper
Grease
Ply tegi jah oma autole väikse presentatsiooni! :)




____________________________
Mini Cooper
25.03.2004 at 12:51
PlyVal64
Grease
quote:
Cooper: Ply tegi jah oma autole väikse presentatsiooni! :)
Presentatsioon või mitte, kuid ma ootan pikisilmi Nukuteatri poolset ühendusevõttu. See, kui ma auto eest mitte mingit tasu ei taha, väga kallist töö ajast aega näpistan, et auto maalt ära tuua, teise inimese treileriga kodust välja ajan ja tema kütuiseraha kulutan jne., võiks pisut neid seal liigutama panna. "Helisevale Muusikale" ajasime välja DKW, oleks siis keegi kutsunud muusikali vaatama:( Praegu ikka sama lugu. Ja kurat, ise ei lähe paluma kah. Kuigi tegelikult peaks.

Ply@sisimas juba väga solvunud. Tahad aidata kultuurile kaasa ja iga sammu rahaks ei vaheta, kuid siis ikka situtakse hinge.
25.03.2004 at 13:30
Indrek
Grease
quote:
Cooper: Ply tegi jah oma autole väikse presentatsiooni! :)


No see presentatsioon on pigem ikka negatiivne seal. See auto on ju seal "naerualune romu", kuhu ~ 10 venda sisse mahutatakse, mille otsas tantsu lüüakse ja mis siis nn. uuenduskuuri läbi tehes ilusaks punaseks suureks autoks muutub. ;)
Ma ise veel imestasin, et mida värki? ???

25.03.2004 at 13:36
smr
Grease
quote:
PlyVal64:
quote:
Cooper: Ply tegi jah oma autole väikse presentatsiooni! :)
Ply@sisimas juba väga solvunud. Tahad aidata kultuurile kaasa ja iga sammu rahaks ei vaheta, kuid siis ikka situtakse hinge.
Hahaha @ kultuur

See pigem ikka kommerts
25.03.2004 at 13:36
PlyVal64
Grease
quote:
Indrek: Ma ise veel imestasin, et mida värki? ???
Aga ta ju on seda??? Jäi mul seisma, kui roostes ja piduriteta romu. Aga selle-eest kõige ilusam romu:) Lisaks on ta mul ju mõeldudki showtegemiseks, las kasutavad kasvõi minu ehedaid 50'te rohelisi päikeseprille, mis ma sinna autosse jätsin. Aga kurask, tahaks ise kah ju näha, mida autoga tehakse...
Ja smr, kultuur on ta sellegi poolest.
25.03.2004 at 13:45
Indrek
Grease
On, on. Ja sobib sinna osasse ka väga hästi. Vahva, et USA rauda laval liigub.
25.03.2004 at 14:14
smr
Grease
quote:
PlyVal64: Ja smr, kultuur on ta sellegi poolest.
Täna õhtul vaatan ära, siis saab täpsemalt kaasarääkida :)
25.03.2004 at 14:17
Sebastien
Grease
Käisin ise ka vaatamas. Päris tore etendus oli. Pealegi Priidu auto tegi seal minuarust ühe parima rolli.
25.03.2004 at 15:25
Jutulind
Grease
quote:
PlyVal64:Aga kurask, tahaks ise kah ju näha, mida autoga tehakse...
Kas ikka tahaks ? ;) Ma juba vaatasin et Sa ei armasta oma autot enam :)

Jutulind@Käis teisipäeval Grease kaemas


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
25.03.2004 at 18:41
smr
Grease
quote:
smr:
quote:
PlyVal64: Ja smr, kultuur on ta sellegi poolest.
Täna õhtul vaatan ära, siis saab täpsemalt kaasarääkida :)

Mhmm, pigem meelelahutus, kui kultuur ikka :)
Kahtlemata oli autodest kahju, kui 5 vennikest ikka masinapeal kekslevad on kurb vaadata. Võigemast üllatas heast küljest, Koikson peale reklaamlehepeal 5++++ väljanägemist äärmiselt negatiivselt.

Edit: sai pilte ka klõpsitud, eks vaatab mõnipäev kas mõni autolõhkumisepilt seal pimedas välja ka tuli või kas annab mõnda päästa.
26.03.2004 at 09:06 Last edited 26.03.2004 at 09:08 by smr
LaSa
 
Moderator
Grease
mis seal siis too teine auto oli?
26.03.2004 at 11:37
smr
Grease
quote:
LaSa: mis seal siis too teine auto oli?

Too - http://www.limu.ee/soidukid.php?k=ee&v=6
26.03.2004 at 11:41
Kamikaze
Grease
kui pikk see üritus on?
27.03.2004 at 20:16
Jansa
Grease
"Nukuteatri kriis Linnahallis", ütles keegi :)
27.03.2004 at 22:11
Speedy 7
Grease
quote:
Kamikaze: kui pikk see üritus on?
Ei ole küll käinud vaatamas, aga lugesin kusagilt, et 2 x 1,5 tundi
27.03.2004 at 22:44
smr
Grease
Käepealt pimedas saalis võetud, seega te andestate mulle pildikvaliteedi :)
Auto istub nii madalal seepärast, et seal veel 8 kodanikku sees istuvad hektel.
Ning aja kohta - võid jah 3 tunniga arvestada.

Edit - kirjavead
29.03.2004 at 08:21 Last edited 29.03.2004 at 08:31 by smr
wax
 
Grease
wow - täitsa ägeda lowrideri saaks Ply-st :D
29.03.2004 at 08:29
Speedy 7
Grease
Mul jäi suu lahti kui smr-i poolt pandud fotot nägin. Ma ei teadnud, et Ply viis Valiandi sinna, arvasin et mingi suvalise romu hoopis, mille peal "teenagers" saavad möllata. Kas plekk selle kargamise peale mõlki ei lähe?

Meie saime näitlejate poolt ovatsioonide osaliseks, kui saabusime Dodge-iga proovile. Aga kui Sa Ply sinna viisid, kas siis võis kuulda, et oh nüüd on ka romu olemas, mille peal karata? Ega jah me pole saanud ka ühtegi kutset või piletit. Vähemalt Dvinjaninov ja Kreem ütlesid aitäh.
29.03.2004 at 08:59
smr
Grease
quote:
Speedy 7: Mul jäi suu lahti kui smr-i poolt pandud fotot nägin. Ma ei teadnud, et Ply viis Valiandi sinna, arvasin et mingi suvalise romu hoopis, mille peal "teenagers" saavad möllata. Kas plekk selle kargamise peale mõlki ei lähe?
Karta on, et keretöid tahab see masin küll.
29.03.2004 at 09:06
Enni
Grease
quote:
Indrek:
quote:
Cooper: Ply tegi jah oma autole väikse presentatsiooni! :)


No see presentatsioon on pigem ikka negatiivne seal. See auto on ju seal "naerualune romu", kuhu ~ 10 venda sisse mahutatakse, mille otsas tantsu lüüakse ja mis siis nn. uuenduskuuri läbi tehes ilusaks punaseks suureks autoks muutub. ;) Ma ise veel imestasin, et mida värki? ???

Isegi sai Greese kontserdil eelmine laupäeva õhtul käidud, muusikali üle eriti kurta ei saand, kuid inglise keeles kõlvad minu arust muusika paremini. Tõesti antud autot ikke kõvasti pilgatakse, vist isegi käisid läbi sõnad "parsa, rombe, käkk" Omalgi oli kurb kaeda kuidas antud autot ikke kõvasti piinati :(


29.03.2004 at 09:14
Riho
Grease
quote:
smr: Käepealt pimedas saalis võetud, seega te andestate mulle pildikvaliteedi :)
Auto istub nii madalal seepärast, et seal veel 8 kodanikku sees istuvad hektel.


Mis sellest autost niimoodi järgi jääb:(

29.03.2004 at 09:32
ylovoitka
Grease
A kutid rokivad päris normaalselt seal, tundub! Sonks on tegija..
29.03.2004 at 09:44
Markko
Grease
endalgi tuli pisar silma kui nägin kuidas auto osas trambiti,
peale seda loobusin igaljuhul ka plaksutamisest.

29.03.2004 at 10:07
PlyVal64
Grease
quote:
Markko: endalgi tuli pisar silma kui nägin kuidas auto osas trambiti,
peale seda loobusin igaljuhul ka plaksutamisest.
Käisin siis ise kah kõige viimast etendust vaatamas. Tunded on kahesugused: muusikali teema, muusika jne. on täpselt minu maitsele. Ja tantsuseaded olid ülikõvad. Laulmine aga jättis veidi viletsa maigu - Vampiiride Tantsu tipp-profesionaalne esitus on lati teistele liiga kõrgele seadnud. Kaks naispeaosalist olid väga hääd(too ullike ja "paha" rase mustas kleidis), mehed täies mahus nõrgad. No ei ole peale Zahharovi Eestis meesLAULJAT, ei ole... Rokki hästi kraaksuda suudavad paljud, "esimese armastaja" aaria veab välja vaid Jassi(ja mitte Kreem:().

Autost siis kah. Trampisid ikka koledasti Ply'l otsas. Eks oli viimane kord ja showd tehti ikka täiega. 11 meest autos sees pole hullu, kuid hüppamine auto peal pole väga tervislik. Eks nüüd, kui Ply koju mulle tuuakse, vaatan asja tõsise pilguga üle ja teen pilti. Eriti kardan tagatiibade peal olevate roostevabade liistude pärast. Kui need mõlkis on, siis tuleb Nukuteatril küll USAst uued mulle tellida, sest need olid vigadeta. Ja mootoriruumi luugi raamide kõverdumine võib kah tõenäoline olla ... aga fakt on see, et mitte üks teine auto peale vana USA- või Vene-raua poleks sellist valu kannatanud. Ma tahaks näha mõnda pilusilmset junni peale esimest etendust:lol
07.04.2004 at 12:16 Last edited 07.04.2004 at 12:17 by PlyVal64
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Grease   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.