register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Camaro mootori mahavõtt?  
Poster Message
camsist
 
Camaro mootori mahavõtt?
Tarvis mootor maha võtta, mitte käimakott. Seega küsimus selline, et kas saab ja kumba pidi üldiselt lihtsam on, kas koos või eraldi (maha võtta)?

Igasugu inf abix.
11.06.2001 at 16:16
peep
 
Moderator
Camaro mootori mahavõtt?
Saab mõlemat pidi. Kui alla lased, siis ilmselt mõttekas koos kastiga, kui ülevalt võtad siis kasti pead enne küljest keerama aga see pole ju eriti keeruline IMO.

Mina võtaks ülevalt.
11.06.2001 at 16:40
camsist
 
Camaro mootori mahavõtt?
Ülevalt ikka, aga ma ei kujuta praegu ette kuidas ma käigukasti ja mootori ühendus mutirtele ligi pääsen, kui ainult mootorit võtta?!

Põle proovind ei tea, loll noh.
11.06.2001 at 20:31
peep
 
Moderator
Camaro mootori mahavõtt?
Kui kasti tagant lahti päästad peaks ilusti ligi pääsema - seletan siin, kuigi mina olen ka operatsiooni vaid kõrvalt jälginud.
11.06.2001 at 23:40
max
Camaro mootori mahavõtt?
1) Haynes'i manual ntx.
2) tuttavad parandajad (Ago->Rendia)
3) Kunagi oli siin üks artikkel, milles sell rääkis 2,8->350TPI swapist, seal oli midagi räägitud ja tookord läks kast koos mootoriga üles.
4) USA boardi5) jne.
12.06.2001 at 17:53
AjuVant
Camaro mootori mahavõtt?
Ma vist suuremat abiks ei oska olla kuna chevy sai enne mootorimahavotmist uluma pandud. Samuti manuaalid. Rendia aga abiks vast küll.
Keera aga poldid lahti ja tõsta mootor ülevalt minema. Taliga saaks abistada vast...
15.06.2001 at 15:32
camsist
 
Camaro mootori mahavõtt?
Nüüdseks olen jõudnud sinnamaale, kus mootor juba maas ja laiali. Kui kogu kraam pealt lahti kruvida pääseb ilusti käimakoti poltideni.

Lihtne!
17.06.2001 at 11:58
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Camaro mootori mahavõtt?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.