register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Pärnu Kiirendus 3. etapp   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Noh, ma omast arust isegi Sulle tere ütlesin seal aga sõitjat minust jah seekord polnud.

Muidugi vihmaga nagu polegi erilist mõtet sõita, ohtlik nii juhtidele kui pealtvaatajatele.
17.06.2001 at 00:07
JustMe
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
peep wrote:
Noh, ma omast arust isegi Sulle tere ütlesin seal aga sõitjat minust jah seekord polnud.

Muidugi vihmaga nagu polegi erilist mõtet sõita, ohtlik nii juhtidele kui pealtvaatajatele.

Ma omast arust ka vastu ütlesin tere :) aga kuna mul oli kiire et teha vähemalt üks proovisõit ja siis vaadata mis süsteemiga asi on siis ma ei jõudnud rohkem vestelda ... teinekord :)
ja ma järeldasin juba sinu käes olevast pudelist et sa vist ei sõida ;)
Aga vihm oli jah selline vastik tegur ja võimsamatel autodel ka päris ohtlik ... loodame et enam nii ei juhtu ja mingi punane camaro kah seal ringi tuuseldab äkki ;)
17.06.2001 at 00:33
Ragnar
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
JustMe wrote:
aga mix siit inimesi seal rohkem polnud .... peep? jne :) ...

ei tundu enam eriti ahvatlev üritus... orgunn ajas mind eelmine kord keema. Lihtsalt osavõtu pärast ei ole mõtet rabelda, kuigi tagantjärgi mõeldes, oleks võib-olla vihmaga midagi korda suutnud saatagi...:evil
17.06.2001 at 01:34
partel
  
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Seekord läks jah p****e. Allveelaevade ralli. Lauri uisutas veerand gaasiga, Kert neljanda käiguga.
17.06.2001 at 02:13
Kert
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Jahh...üritus oleks ok olnud kui ilm oleks pidanud... ise ei viitzinutki rabelema hakata sest autost ja inimestest oli lihtsalt kahju.

[Edited by Kert on 18.06.2001 at 05:59 GMT]
18.06.2001 at 08:59
max
Pärnu Kiirendus 3. etapp
See oli jah masendav, kuidas ameeriklased hobuseid üldse maasse ei saanud :( Lauri, rustang, Kert - kõikidel ülikõvad autod aga pidamist ei saadud üheski rajalõigus, s*it >:[

Ekgerke. kuidas autoga on? Täna peaks afterparty tegema :evil , sest suured grilliplaanid läksid eile veega alla.

[Edited by max on 18.06.2001 at 09:43 GMT]
18.06.2001 at 10:38
rustang
  
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Minu seekordsed "saavutused":
1. sõidus kohe vastamisi Kerdi Capriga! Valisin nahaalselt puudealuse kuiva raja, Kert ei saanud veeloigus kohalt minema.

2. sõit Timmermanni Supraga, kes oli stardile lähemal ja sai seekord ise kuiva rajapoole. Nyyd olin mina k***s, kui kolmandaga ka auto risti hakkas kiskuma, siis lasin rahuloikult gaasi järgi, meeles äsjane vestlus Peebuga, et kui rahva sisse sõita, vastutab sõitja, mitte korraldaja :(

3. sõit Lauri Camaro vastu ja jälle märjal rajapoolel, võtsin hästi rahulikult ja sain enam-vähem liikuma aga no Lauri vastu tõesti ei saa :)

4. viimane sõit Lotus Omega vastu, napsasin vahelduseks kuivema raja ja kõik sujus, kuid enne lõppu pääsesid hobujõud ikkagi mõjule ja Omega napsas võidu.

kokkuvõtteks - Eriste oleks pidanud rajad ehk loosima, nyyd sai tihtipeale võidu nahaalsem, kes enne starti jõudis (=stardi taga käik sees valvel oli)

P.S. kaif oli see, et S2000 seekord kohe alguses kahe kaotusega auti mängiti!!
18.06.2001 at 10:53
peep
 
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Näit eelmisel aastal Kouvolas kleebiti auto esiklaasi nurka väike pbeririba, kuhu märgiti milliselt rajalt auto startis. Kui tulid järgmisesse sõitu, suunati sind kohe teisele rajale, eesmärk oli, et ajasõitudes oleksid kõigil võrdsed võimalused. Hiljem eliminaatoris ei saa seda süsteemi muidugi kasutada.

Minu ettepanek oleks, et sellise praktika (st. vihmaga võistlemise) vältimiseks tulevikus peaksid kõik võistlejad keelduma vihmaga sõitmast. Muidu muutub asi iseenesestmõistetavaks ja siis pole seda õnnetust ka vaja pikalt oodata. Ja nagu juba mainitud, vaevalt, et korraldaja vastutuse enda peale võtab...

Võistluse juures meeldis see, et mitmeid uusi autosid oli joonele aetud, Supra, valge 911, Omega. Muudab pildi mitmekesisemaks ja konkurentsi tihedamaks. Loodetavasti tulevad nende omanikud ka teistele selle suve üritustele, nagu kanal ja Tartu.

[Edited by peep on 18.06.2001 at 10:11 GMT]
18.06.2001 at 11:09
JustMe
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Aga eelmine kord peale pärnut pakuti seda kiirenduse filmi ... et kui seekord kah pakutakse siis on huvilisi ostma ? ... ostaks ühe kasseti kasvõi ja laseks selle ümber tahtjatele :)

Rustang ... mitmes sa kokkuvõttes olid?
18.06.2001 at 11:59
ervin
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
max wrote:
Ekgerke. kuidas autoga on?


Autoga on praegu kellad, pean leidma inimese kes aitaks mul auto top partsi juurde orgunnida, seal tuleb roolivõimu pump kuidagi kinni panna ja siis veel generihm ka pingule saada. genekaga oli ka jama selline, et ta raisk ei püsi kinni enam üldse, kuna poldil tundus vint maas olevat...
18.06.2001 at 12:13
rustang
  
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
JustMe wrote:
Rustang ... mitmes sa kokkuvõttes olid?

Kust mina tean? Tagantpoolt teine või kolmas... a mis tähtsust sellel.

Avo
18.06.2001 at 12:16
JustMe
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
rustang wrote:
Kust mina tean? Tagantpoolt teine või kolmas... a mis tähtsust sellel.



Ei olegi ... niisama küsisin ... enam nii ei tee :)
18.06.2001 at 12:18
rustang
  
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
JustMe wrote:
Ei olegi ... niisama küsisin ... enam nii ei tee :)

Ei ole lugu... Lihtsalt natu morn tunne pärast seda viimast yritust. Purunes illusioon, et stock mustangiga on võimalik veerandmiilil miskit korda saata. Tegelikult oli mu käru suure klassi kõige aeglasem, korraliku raja ja kuiva ilmaga oleksin olnud tugev viimane :kill
18.06.2001 at 12:39
madis
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Mnjah, p****de vastu on raske, hinnaklass on ka teine. Nii et pole mõtet masenduda. P****mehed ostavad 300k kasutatud valuveljed, aga usaraua sõber teeb selle raha eest 600+ HP BB-blown-C ja kõigile õlut välja.
18.06.2001 at 12:43
JustMe
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
rustang wrote:
Ei ole lugu... Lihtsalt natu morn tunne pärast seda viimast yritust. Purunes illusioon, et stock mustangiga on võimalik veerandmiilil miskit korda saata. Tegelikult oli mu käru suure klassi kõige aeglasem, korraliku raja ja kuiva ilmaga oleksin olnud tugev viimane :kill

Ei ole sa miskit ... s2000 peaks ju tahapoole jääma ... ja kindlasti leidub teisigi aga jah stock autoga on üldse raske kiirendustel ... kahjux
18.06.2001 at 12:46
peep
 
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Panin mõned huvitavamad pildid oma serverisse thanx to raug:

www.mailer.ee/tqhq/parnu
18.06.2001 at 12:48
Riho
Pärnu Kiirendus 3. etapp
Kas see rada veidi kitsas ei olnud? Postide vahel vist küll eriti tore märjaga sõita ei ole.
James ka porge jälle kokku saanud.
18.06.2001 at 13:01
rustang
  
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
quote:
JustMe wrote:
s2000 peaks ju tahapoole jääma ... ja kindlasti leidub teisigi aga jah stock autoga on üldse raske kiirendustel ... kahjux

S2000 ei ole senini kuidagi tahapole jäänud, alati on enne mind ruudulise lipuni jõudnud :) Kuigi mul tekkis eelmisel Pärnu etapil lootus, et slikkidega oleksin enam-vähem võrdne (tal ju ka sisuliselt slikid).
18.06.2001 at 13:01
JustMe
Pärnu Kiirendus 3. etapp
By the way ... sai paar filmilõiku kah tehtud asjast .... kui kunagi arvutisse saan need siis panen kah üles. Aga vihm rikkus kah asja ära kuna lõppu enam ei näinud ... vihmapilv autode taga oli kui sein :(
18.06.2001 at 17:14
wax
 
Pärnu Kiirendus 3. etapp
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=7&id=107993
19.06.2001 at 10:50
mrtn
Pärnu Kiirendus 3. etapp
=)

"...Toyota Suprate jt. muskelautode rajaletulekut..."
19.06.2001 at 11:25
madis
Pärnu Kiirendus 3. etapp
>> "...Toyota Suprate jt. muskelautode rajaletulekut..."

..aga üldiselt polegi artiklile midagi ette heita.. v.a. et Lauri Camarot ei mainitud (lilladest torudest otseväljalaskega bad-ass big-block millel kogu distantsi vältel pidamise probleemid olid).

btw. drag radial on ikka lahe küll.. ei uskunudki enne kui näpuga katsusin, nagu tõrvapapp suvel. Sõber avaldas arvamust et nõrgem mootor ei jaksaks dragidega autot vedada, kuna too kleepuks asfaldile kinni.
19.06.2001 at 11:29
peep
 
Moderator
Pärnu Kiirendus 3. etapp
See on hea, et kirjutatakse - any publicity is good publicity.:)
19.06.2001 at 11:30
JustMe
Pärnu Kiirendus 3. etapp
tulemused
http://www.auto.ee/sport/race/2001/010617_t.html
19.06.2001 at 00:50
tqhq.ee foorum : Üritused : Pärnu Kiirendus 3. etapp   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.