register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 2006 hooaja lõpukruiis.   1 2 3 4  
Poster Message
PlyVal64
2006 hooaja lõpukruiis.
Peale kesklinna oli kruiis ikka väga ilus. Kordagi laiali ei lagunenud jne. Ülichill oli.Isegi paldiski mnt. jäid viimased autot foori tõttu maha maksimum 1 minutiks. Kummisuitsu oli ka uhkelt. Ühesõnaga, enamuse kruiisiga võib rahule jääda :)

malloc valgest Dodge Ram-ist.
30.09.2006 at 16:22 1 edit. Last edited 30.09.2006 at 16:22 by PlyVal64
oldsmobile
  
2006 hooaja lõpukruiis.
Mul oli see esimene kord ja kuna ma kogematta sattusin ette siis jäin ka väga rahule

kuldne oldsmobile
30.09.2006 at 17:29
newton
 
Moderator
2006 hooaja lõpukruiis.
Tänud meintzile ja erilised tänud Vette'i ja Viperi juhtidele, kelle tõttu tulin hooaja lõpuürituselt koju vägagi eredate mälestustega :burnout:D

Pilte:
www.tqhq.ee/temp/mmcruise/
30.09.2006 at 23:14
riinablack
 
2006 hooaja lõpukruiis.
aitäh ilusate piltide eest, mis sa pontiacist said ;)
30.09.2006 at 23:47
rrrr
  
2006 hooaja lõpukruiis.
Sai öösel kella kolmeni autot kokku pandud ja hommikul jätkatud aga aeg läks ja kohale jõudsin alles kell 15:00 kui kruiis hakkas jõudma lõpp-punkti Buffalo juures

paar pilti: 1, 2, 3, 4
Buffalo juurde jõudis võrdlemisi vähe autosid.
quote:
A-Berg: Tänasest üritusest jäi mulje , et kruiis pealinna tingimustes on täiesti M Õ T E T U !
Peale kõige on see mitteosalejatele vägagi segav faktor sõiduteedel, arvan ma !
Soovitan vastuvaidlejatele käia näiteks Power Big Meet-il Rootsis.
http://www.bigmeet.com
Siis saate võrrelda ja arusaada mis on õige cruising ! ;-)
Kruiis oma õiges tähenduses toimub ainult ca esimese kümmne autoga ning tagapool toimuvat ei saa enam pidada kruiisimiseks. Seega leian, et mõistlik on sõitagi võikestes gruppides ja mitte püüda iga hinna eest eelmisele grupile järele jõuda.
;)

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
01.10.2006 at 00:24
texas70
2006 hooaja lõpukruiis.
seekord vajus kruiis juba päris varakult laiali :(
osad läksid hipodroomile aga kuhu osad läksid, ei tea?
Ei ole ikka seda õiget orgunnimist!!!
01.10.2006 at 02:32
Indrek_S
 
2006 hooaja lõpukruiis.
mõistlik on alati korraldaja telefoni number ära salvestada ja vajausel kõne tõmmata. Mina näiteks niimodi leidsin pärast hipodroomi kruiisijate järje kätte

____________________________
not done until it's done
01.10.2006 at 11:26
Linnuke
  
2006 hooaja lõpukruiis.
Mina olin kah esimest korda oma autoga kohal. Tavaliselt kellegi teise autoga oldud, aga nüüd sain lõpuks oma Linnukese kätte ja üritan kruiisidel vähemalt kohal olla.

Mis puudutab marsruuti, siis - marsruut esimese lehe peal olemas,oleks olnud võimalik nii üles kirjutada kui välja printida! Kuigi jah, endal jooksis kah Hiopkal juhe kokku ja otsustasime koju ära minna ja siis linnas niisama tiirutades koperdasime "saba" otsa :) Sealt maalt edasi oli kõik A+ Kui välja arvata 1 BMW, kes tagasi teel Tallinnasse tervest sabast mööda pidi saama ja vastutulevad autod väga napilt suuremat sorti avariist pääsesid...
01.10.2006 at 12:14
B-Body
2006 hooaja lõpukruiis.
Raske on seda "õiget orgunnimist" teha, kui igal potentsiaalsel (mitte)osalejal on sada häda - kord ei sobi aeg, siis marsruut.... Paneb imestama, et keegi üldse asja vedada viitsib, kui alate ette ja taha nii palju nurinat on. Igal juhul meie seltskond on pea alati rõõmuga osalenud ja kavatseb seda ka edaspidi teha.

Sel korral üllatas meeldivalt autode suur arv Maksimarketi parklas, sealhulgas ka mitu (vist) esmakordset osalejat. Eriti meeldisid Rivierad :-)

Pildivalik:
http://pilt.delfi.ee/user_album/5943/
01.10.2006 at 14:00
kasp
2006 hooaja lõpukruiis.
mina siis nautisin kruiisi ROKIPEERu autos[suur tänu selle koha peal talle ja ta naisele kes mind välja kannatasid].

algus oli küll huviatav. kalle silveradot on sõitmas ikka äge näha, siuke tunne et kohe kütab üle mõne riisika:lol

maksimarketis oli autosid tõesti palju. uusi tundus ka hulgim olevat. el caminod ja ranchero.

kuni hipodroomine polnud viga. siis aga tekkis suht suur segadus. me sõitsime kellegi järel kes hipodroomile vist suundus. pöörasime tagasi. siis jälle tagasi. ning siis jälle tagasi...
lõpuks suundusime kallega "rokalmaare" parklasse. üks sebring convertible tuli ka meie järgi. ROKIPEER helistas mõnele tuttavale ning asusime sebringu ja capricega keila poole teele. ootasime statoilis mingi tund aega vist. ROKIPEER üritas lällariga kontaksti kellegiga saada aga ei midagi. lõpuks poole kolme ajal kui olime just lahkumas ilmusid nähtavale ameeriklased, eesostas buick rivieraga. sai end seatud rohelise el camino ette ja kuni tallinnani läks kõik jälle ilusti...

kahju et kesklinna ei jõudnud. muidu suur kummardus korraldajatele, kuna hipodroomi juures eksimine oli puhtalt meie endi süü. oleks pidand otse edasi põrutama...

lõpp hea kõik hea
01.10.2006 at 18:51
ROKIPEER
 
2006 hooaja lõpukruiis.
Sain kiruda ja vanduda jah (iseennast muidugi) et
hipodroomilt otse ei pannud, oli nagu meeles küll et läheb
edasi merepuiesteele ja kesklinna, aga peris mitu liikurit
tegid tagasipöördeid ja mina panin järgi neile.
Aga jah muidu oli igati põnev, hea et ilm enamvähem kestis.
Sai kohatud uusi tuttavaid ka näost näkku.
SUURED tänud korraldajatele ja jääme aga järgmist kevadet ootama ;)
01.10.2006 at 20:30
220TEI
2006 hooaja lõpukruiis.
Olen ka rahul et asi õnnestus,kuigi foorid ja Tallinna liiklus kultuur(-itus) suutsid vahepeal pärnu mntlt-paldiski mntle suundudes asja ikka väga ära hakkida. Järgmisel aastal peaks tegema nii nagu soomlasest teejuht(ehk siis see kes enne trucki treilerit sõitis) ja rekkamees raadiosaatjast rääkisid et,kui on cruiis siis kõigil ohukad põlema ja ilma fooride jms teeandmiseta läbi linna.Soomes pidi asi nii toimima ja kõik saavad aru et tegemist on kolonniga ,mitte et juhuslikult sõidavad ameeriklased niisama lippude lehvides mööda linna.
See et Hipodroomi juures segadus tekkis, johtus siiski mitte korraldajate süül vaid osalejate lohakusest kes ei viitsinud endale teekond selgeks teha või siis vähemalt välja printida(sealhulgas ka siinkirjutaja).Õnneks sai leitud järg, peale kõnet Anryole ,Paksu Margareta juurest ja peale väikest pausi sujus asi juba paremini.
Tänud korraldajaile ja eriti Anryole, teeotsa kättejuhatamise eest.
Ootame huviga järgmist kevadet!
01.10.2006 at 22:26
TaunoV8
 
2006 hooaja lõpukruiis.
Mul tekkis ka hetkeks paanika hipoka juures, aga siis helistasin sõbrale, see vaatas tqhq foorumist anryo numbri , (juhendsin läbi teelfoni)(sõber ei teadnuki sellist kohta) ehk siis sain sealt numbri , helistasin sain infi mida ma teadsin aga ei tulnud ise selle peale, ehk siis mere puiesteele edasi ja siis jub aasi sujus, VÄGA kahju et meid nii vähe järgi jäi , järgminekord juba parmini ;) loodame,

Krdi loll olin, ei tulnud kohe selle peale ,mul oli "ruupor" pagassis , sellega oleks võinud hipoka juures karjuda et kruiis läheb edasi paldiski maantee toompuiste merepuieste, sellega oleks raudselt saanud autosid juurde sinna mere puiesteele, tagusin endale mutrivõtmega vastu pead,
kruiisil olin päris pikalt "gets"i ees, aplaus ja lilled temale hea show eest linna vahel, kes korralikult suitsetas,
jään järgmist mis iganes usa autode yritust ootama,
ise kulgen oma autoga igapäevaselt hommikust õhtuni ,nii kaua kui veel kannatab!!!
Tänan tähelepanu eest !!!
Pealtvaatajatele meeldsi kuidas "gets" suitses ja mina laisn väikest viisi juppi kapoti alt

____________________________
Dodge coronet ahttp://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_513
Scorpio cosworth V6 97a
Scorpio cosworth V6 93a http://www.carrating.org/car.php?3588
dodge Ram Van
01.10.2006 at 23:14
Koit
  
2006 hooaja lõpukruiis.
kas keegi sai pildi peale laagris maksi parklas kaameraga filmiva vanamehe??? see oli nii raju vaatepilt, aga ei jõudnud ise klõpsata:D

üldjoontes oli cruise jama, mitte halligi ei saanud aru kuhu peab sõitma ja järsku olid kõik kadunud:)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
01.10.2006 at 23:44
TaunoV8
 
2006 hooaja lõpukruiis.
need lahked paljud pildistajad võiksid oma saaki ka siin jagada :)

järgmine cruise võtavad kõik omale lällarid kaasa, siis saab laiali vajunud looma karja (hobused)jälle kokku ajada ;)

____________________________
Dodge coronet ahttp://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_513
Scorpio cosworth V6 97a
Scorpio cosworth V6 93a http://www.carrating.org/car.php?3588
dodge Ram Van
02.10.2006 at 00:18
IceUul
 
2006 hooaja lõpukruiis.
Kruiis tuleks veidi kohandada politseiga, kruiisi ette üks auto ja taha ja siis valgusfoore tuleb eirata ja mitte kruisist osavõtvaid autosid vahele lasta, muidugi tuleb loota, et eesti liiklust arvestades keegi sulle sisse ei pane külje pealt, kui punasega üle sõidad.
02.10.2006 at 00:19
Linnuke
  
2006 hooaja lõpukruiis.
sellest korrast
http://62.65.33.1/f1/USAkate%20viimane%20kruiis%202006/

ja esimene kruiis 2006
http://62.65.33.1/f1/USAkate%20kruiis%202006/
02.10.2006 at 00:29
CEC66
 
2006 hooaja lõpukruiis.
tore üritus oli, kahju et viimane ( kuigi oma pisikesi 2 - 5 auto kruise teeme veel kindlasti !! ) .
Eks tagant järgi tarkus ole täppisteadus.
Vaatasin osalenud autode arvu ja Eestis arvel olevate autode arvu... Mhm, tundub, et järgmisel, siis 2007 esimesel kruisil on meil tõsine oht Tallinna liiklus täitsa lukku panna. ARK andmetel on Eestis arvel päris palju rauda, toon siia mõned numbrid
Buick 86 ja vanemad - 97 tk
Cadillac 86 ja vanemad - 115
Chevy 86 ja vanemad - 296 tk + 108 kastikat
Chrysler 86 ja vanemad - 132
Dodge 86 ja vanemad - 73 + 69 kastikat
Ford - keeruline euroForde jube palju
Jeep 86 ja vanemad - 80 tk
Mercury 86 ja vanemad - 49
Oldsmobile 86 ja vanemad - 141
Plymouth 86 ja vanemad - 51
Pontiac 86 ja vanemad - 128
Kokku lugema ei hakanud.
Ja vabandan siiralt kõigi uuemate rauaomanike ees!!! Tegemist ei ole diskrimineerimisega :)
Seda uuemat rauda ( siis USA päritolu ) on kokku ca 11300 autot...



____________________________
Elcamino Classic 6.6 '75
Bel Air ' 58
02.10.2006 at 09:42
anryo
  
2006 hooaja lõpukruiis.
quote:
CEC66: tore üritus oli, kahju et viimane ( kuigi oma pisikesi 2 - 5 auto kruise teeme veel kindlasti !! ) .
Eks tagant järgi tarkus ole täppisteadus.
Vaatasin osalenud autode arvu ja Eestis arvel olevate autode arvu... Mhm, tundub, et järgmisel, siis 2007 esimesel kruisil on meil tõsine oht Tallinna liiklus täitsa lukku panna. ARK andmetel on Eestis arvel päris palju rauda, toon siia mõned numbrid
Buick 86 ja vanemad - 97 tk
Cadillac 86 ja vanemad - 115
Chevy 86 ja vanemad - 296 tk + 108 kastikat
Chrysler 86 ja vanemad - 132
Dodge 86 ja vanemad - 73 + 69 kastikat
Ford - keeruline euroForde jube palju
Jeep 86 ja vanemad - 80 tk
Mercury 86 ja vanemad - 49
Oldsmobile 86 ja vanemad - 141
Plymouth 86 ja vanemad - 51
Pontiac 86 ja vanemad - 128
Kokku lugema ei hakanud.
Ja vabandan siiralt kõigi uuemate rauaomanike ees!!! Tegemist ei ole diskrimineerimisega :)
Seda uuemat rauda ( siis USA päritolu ) on kokku ca 11300 autot...

Boahhh..... NII palju ameeriklasi on Eestis? Ma ise arvasin, et vast 6000 masinat kokku vanemaid....
:rolleyes

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.10.2006 at 11:29
anryo
  
2006 hooaja lõpukruiis.
quote:
220TEI:Järgmisel aastal peaks tegema nii nagu soomlasest teejuht(ehk siis see kes enne trucki treilerit sõitis) ja rekkamees raadiosaatjast rääkisid et,kui on cruiis siis kõigil ohukad põlema ja ilma fooride jms teeandmiseta läbi linna.
Ei, liikluseeskirju rikkudes ei saa me kruiisi korraldada. Ja kutsun siinkohal ka kõiki edaspidistel kruiisidel arvestama teiste liiklejatega (bussid, trollid, jalakäijad). Peame proovima ka teisi juhte õpetama viisakalt liiklema. Politseiga olen sellel teemal korduvalt rääkinud, kuid nende seisukoht on, et nii pika autoderivi puhul peaksid nad asja korraldamiseks välja panema vähemalt paarkümmend patrulli. Aga seda nad teha ei saa.

Edit.
Tänud meie poolt kõigile osalejatele! Järgmisest aastast saavad kõik kruiisil osalejad omale klaasipuhastaja vahele paljundatud kaardi, marsruudi ja korraldaja tel. numbri - see aitab päästa laupäeval tekkinud olukorra, kus ära "kaote". Foorid nii-ehk-naa hakivad ära linnas.
Kui Oktoobri lõpul ka veel vähegi ilma on - teeme ühe kruiisi kindlasti veel. :burnout
Kui kellegil on HÄID ja KONSTRUKTIIVSEID ettepanekuid järgmise aasta kruiiside korraldamise poolelt, siis palun tekitada arutelu siia "vanasse" teemasse: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=18539&page=6#191902

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.10.2006 at 11:33 1 edit. Last edited 02.10.2006 at 11:40 by anryo
rrrr
  
2006 hooaja lõpukruiis.
Sry, OT
Üle 10 aasta vanust usa rauda siis 1339 + Ford ja seda on kõigest 1% arvel olevatest üle 10 aasta vanustest sõiduautodest ning üldse on Eesti teedel kokku 2% usa päritolu sõiduautosid. Kogu arvel olevast usa rauast osales siiski kruiisil ainult 1% autodest. Seevastu usaraua aasta tippsündmust Haapsalus külastas ca 8%.
Liikuses kaost küll ei tahaks tekitada. See ei oleks mainele hea. Pigem võiks kuskil kesklinnas koguneda nagu üle lahe Helsingis kord kuus on kogu kesklinn usarauda täis ja siis sealt kuskile linna äärde pubisse kruiisida. Vähemalt mulle tundub, et võiks niipidi proovida.

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
02.10.2006 at 11:57
Kummipuru
 
2006 hooaja lõpukruiis.
Poetaks kah oma tagasihoidliku arvamuse...
Olin seekord vahelduseks Mustang GT-ga. Autosid oli tõesti meeldivalt palju alustamas ja kuni pöördeni pärnu mnt-lt järvevana teele toimis kõik enam-vähem. Siinkohal suured tänud teada tuntud Lincolnile, kes mind rivvi tagasi lasi kui naasesin plaanivälisest INIMboksipeatusest Nestest.
Kuni Hipodroomini oli kõik OK (kui mitte arvestada tükeldatud rivi, kuid see vist linnas suht paratamatu), seal aga enamaltjaolt oma lolluse tõttu sai kah üks "auring" tehtud (sorry kui eksitasin enda taga kulgenuid... dont't follow me, I'm lost myself;);)...). Kuna Anryo tel oli pidevalt kinni siis sain muudest kanalitest lõpuks inffi kus kogunetakse ja paari kiirema haagi (ja kena musta Fire) järgi sai lõpuks vajaliku sabaga ühinetud. Edasi läks kõik kui õlitatud, sai ka parasjagu kummi PURUstatud ja elu oli jälle lill... Kahjuks pidin Laagris uuesti rivist eralduma, kuid elamus jäi positiivne ja edaspidi olen kindlasti jälle käsi.

P.S.: kui keegi veel ette võtmas väiksemaid kruisamisi sellel hooajal, liituks ka hea meelega...

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
02.10.2006 at 13:47 1 edit. Last edited 02.10.2006 at 13:48 by Kummipuru
TaunoV8
 
2006 hooaja lõpukruiis.
Buffalo "afterpartyst" tahtsin ka rääkida, ootaisn mingit suuremat sorti möllu, kahju oli bändist kes pidi nii vähestele mängima, sellesmõttes oli pettunud et nii vähe sinn abuffalosse tuli, pärast oli minu auto ainuke usakas seal mis seisis, Mina igatahes jäin sinna jämmima, ja lahkusin alles ca 03.00 paiku, läksin taxoga koju, autole tulin järgmine päev järgi,
oleks rohkem rahvats olnud oleks asja korralikult käima tõmmanud, loodan et järgmine selline yritus on rohkem rahvast ,

Ja mis põhiline mis tahstin öelda, minuarust rikkus kogu värgi see et monster ja kruiis olid samal päeval/ajal,
vägapaljud langesid kohe ära!!

kuna Usa autodega aktiivseid inimesi ei ole just väga palju siis mõistlik oleks seda vähest rahvakest veel mitte poolitada ja järgmine yritus teha nii et samal ajal kuskil midagi rohkem ei toimu.!!!! arvan et on $itak$ abi!

____________________________
Dodge coronet ahttp://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_513
Scorpio cosworth V6 97a
Scorpio cosworth V6 93a http://www.carrating.org/car.php?3588
dodge Ram Van
02.10.2006 at 14:59
Ropka
2006 hooaja lõpukruiis.
see kruisi teine osa läks natuke karmiks.... kiputi pisut kiirustama seal vabaka peal.
Vanniga pole just eriti lahe pidureid kummivilinal tallata nii et inimesed kõik kõhuli põrandal on:S
kui eespool keegi pidurdab veidralt, siis rivi lõpus läheb juba vilinal pidurdamiseks, seda eriti kui lastakse juba 70ga.....rivis sõites peaks ka tagumistega pisut ikka arvestama
02.10.2006 at 16:34
Indrek_S
 
2006 hooaja lõpukruiis.
siinkohal esitan vabandused kahele neiule ja ühele Bulldogile sinises LTD-s.
Keerasin tondi ritmikul neile jube naglalt ette rida vahetades, aga caddy seasilma-peeglitest ei näe tõesti halligi parema parda poole

____________________________
not done until it's done
02.10.2006 at 19:46
tqhq.ee foorum : Üritused : 2006 hooaja lõpukruiis.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.