register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
priidik
 
BHRA Finals 2005
quote:
500CID: Ei taha küll midagi ära sõnuda,aga hetkel on küll Haapsalus ilm p##k.:(
Positiivseks muudab,aga asja see,et Accuweather lubab,et ilm on Haapsalus nädalavahetusel kuiv :)

ilm.ee-d ei ole küll mõtet allikana kasutada.

parimad kohad ilmaennustuse vaatamiseks:

http://www.theyr.net
http://www.gismeteo.ru
http://www.accuweather.com


14.09.2005 at 18:50
capricorn
 
BHRA Finals 2005
OK ilm ilmaks, loodame et ei keetra käkki nagu rockrace-i ajal.
Aga mind huvitab rohkem se et mis moodi te sellest ajakavast kinni peate??? Hetkel 81 osalejat koos ratastega, see teeb siis 40 sõitu et kõik saaks korra sõita, ja kui üks sõit võtab mingi 5 min aega siis et kõik saaks korra sõita läheb juba üle 3 tunni aega. Võiks teha ju terve öö :) pühapäeva hommikuni, siis mehed paariks tunniks magama ja uuesti.

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
14.09.2005 at 21:40 Last edited 14.09.2005 at 21:41 by capricorn
Andrus BHRA
 
BHRA Finals 2005
Tõepoolest ei lootnud nii rohket osalemist, kui ajakava sai tehtud! Kuid kui ajakavva süveneda, siis on näha, et seal on piisavalt "puhvreid". Hetkel asjaosalised tegelevadki ajakava muudatustega ja loodetavasti saadakse sellega ka homseks hakkama. Kindlasti antakse kõigile ka muudatustest teada. Pealtvaatajad ja osalised loomulikult sellest ei kannata!
14.09.2005 at 22:00
priidik
 
BHRA Finals 2005
Lõplik ajakava

16.09.2005

17.00 - 20.00 Lõppregistreerimine ja tehniline komisjon Haapsalus, Kiltsi lennuväljal, kõik klassid ( väliskülalistele ja neile, kes varem kohale tulnud).

17.09.2005

09.00 – 12.00 Lõppregistreerimine Haapsalu lennuväljal, kõik klassid.Kohapeal võistlusele registreerumist ei toimu!
09.00 – 14.00 Tehniline komisjon, kõik klassid Võistlejate koosolekut laupäeval ei toimu.Iga võistleja instrueeritakse tehnilise komisjoni käigus.
12.00 – 19.00 Ajasõidud

18.09.2005

9.00 – võistlejate koosolek Koosolekust mitteosavõtnuid starti ei lubata.
9.30 – 10.30 Ajasõidud (üks ring, ei ole kohustuslik)
10.45 – 16.00 Eliminaatorid
16.15 Autasustamine

15.09.2005 at 10:01
BlueStang
 
BHRA Finals 2005
Et siis tuleks 16 õhtul tulla regama ja üle vaatama, kui ainult 18-ndal saan kohale tulla?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
15.09.2005 at 10:56
newton
 
Moderator
BHRA Finals 2005
Kui need 18.09 hommiku ajasõidud ka arvesse lähevad, kas te suudate siis tõesti eliminaatorid 15 minutiga kokku panna?
15.09.2005 at 11:02
jaanus
 
BHRA Finals 2005
quote:
newton: Kui need 18.09 hommiku ajasõidud ka arvesse lähevad, kas te suudate siis tõesti eliminaatorid 15 minutiga kokku panna?
väikseid muudatusi on kergem teha, kui kogu eliminaatorit kokku lappida
15.09.2005 at 11:53
vr_
  
BHRA Finals 2005
khmm kas nende elliminaatorite kokku lappimiseks polnud mitte kindlaid reegleid.. miks arvutuskast seda sekundiga ära ei võiks teha?

teil siis andmesisestus aega võtab ma aru saan..

____________________________
Imperialist 71
15.09.2005 at 12:04 Last edited 15.09.2005 at 12:59 by vr_
foke
 
BHRA Finals 2005
quote:
vr_: ...miks arvutuskast seda sekundiga ära ei võiks teha?
sellepärast, et nii vana arvutuskasti, mis nii lihtsat tehet nii kaua (terve sekundi) teeb, pole kuskilt võtta;)

Edit: Ei ole mul õrnemat aimugi selle tarkvara töö kohapealt, aga mulle tundub, et need eelsõidud sinna samuti suhtkoht ise võiks salvestuda. Muidugi ei saa unustada inimfaktorit, kes siiski auto ära tundma peab ja sellel oleva võistlusnumbri kuhugi lahtrisse lööb... Aga läbi aastate on kentsakalt kaua aega võtnud elliminaatorite kokkupanek. Aga võimalik, et saan asjadest täitsa valesti aru...
15.09.2005 at 12:55 Last edited 15.09.2005 at 13:06 by foke
jaanus
 
BHRA Finals 2005
okay, teie kahekesi, vr_ ja foke, tulete seekord eliminaatorit kokku panema. Üks kasutab asja automaatselt (

(tramaivõi, viis aastat pole keegi teine midagi muud teinud, kui ainult targutanud....)
15.09.2005 at 13:28
Riho
BHRA Finals 2005
quote:
.. Aga läbi aastate on kentsakalt kaua aega võtnud elliminaatorite kokkupanek. Aga võimalik, et saan asjadest täitsa valesti aru...

Kõige kauem, minu mälu järgi, võtab aega sõitjate ja autode lennuväljalt üles leidmine. Ei ole probleeme olnud vanade teada-tuntud sõitjatega, kuid igal võistlusel on uusi kodanikke, kes on krt teab kus.
+ väga tihti kuuleb väiteid: oota 1 minut, mul vaja mutter x kinni keerata vms. minutist ei ole siin loomulikult reaalsuses juttugi.
15.09.2005 at 13:31 Last edited 15.09.2005 at 13:32 by Riho
jaanus
 
BHRA Finals 2005
täpsustus:

pühapäevane "ajasõit" on mõeldud kui "practice run" või "warmup"
eliminaatori arvestusse see sõit ei lähe
15.09.2005 at 13:39
priidik
 
BHRA Finals 2005
quote:
Riho:
quote:
.. Aga läbi aastate on kentsakalt kaua aega võtnud elliminaatorite kokkupanek. Aga võimalik, et saan asjadest täitsa valesti aru...

Kõige kauem, minu mälu järgi, võtab aega sõitjate ja autode lennuväljalt üles leidmine. Ei ole probleeme olnud vanade teada-tuntud sõitjatega, kuid igal võistlusel on uusi kodanikke, kes on krt teab kus.
+ väga tihti kuuleb väiteid: oota 1 minut, mul vaja mutter x kinni keerata vms. minutist ei ole siin loomulikult reaalsuses juttugi.

Kui starti ei jõua õigeks ajaks siis stardib vastane üksi...
15.09.2005 at 13:59
vr_
  
BHRA Finals 2005
quote:
jaanus: okay, teie kahekesi, vr_ ja foke, tulete seekord eliminaatorit kokku panema. Üks kasutab asja automaatselt (

(tramaivõi, viis aastat pole keegi teine midagi muud teinud, kui ainult targutanud....)

vabalt..

Ma eeldan et siis jutt käib tõesti aegade põhjal elliminaatori kohtade paika panemisest mitte võistlejate tagaajamisest väljakul..

see 5 aasta jutt targutamisest jne.. khmm

Viimati kui bhra suurelt kuulutas, et otsib targutajate asemel vabatahtlike, siis enese veebineegriks pakkumise peale ei tulnud lõpuks isegi selget kindlat EI vastust..
Niipalju siis vabatahtlikuks pakkumisest:)


____________________________
Imperialist 71
15.09.2005 at 14:13
Riho
BHRA Finals 2005
quote]

Kui starti ei jõua õigeks ajaks siis stardib vastane üksi...


Mida ongi senini tehtud.
15.09.2005 at 14:29
peep
 
Moderator
BHRA Finals 2005
Sellist softi mis masinad ise elminaatoritesse paneb hakati alles hiljuti kasutama ja kas see üldse töötab ? Üldjuhul on seda manuaalselt tehtud. Ja see ei võta kaua aega. Võrreldes Soome võistlustega ei kulu meil eliminaatorite koostamiseks rohkem aega ehk ei ole nemad ka mingit imemeetodit suutnud leiutada.
15.09.2005 at 14:59
vr_
  
BHRA Finals 2005
quote:
peep: Sellist softi mis masinad ise elminaatoritesse paneb hakati alles hiljuti kasutama ja kas see üldse töötab ? Üldjuhul on seda manuaalselt tehtud. Ja see ei võta kaua aega. Võrreldes Soome võistlustega ei kulu meil eliminaatorite koostamiseks rohkem aega ehk ei ole nemad ka mingit imemeetodit suutnud leiutada.

Khmm see oleks nagu miski rocketscience:)

Noored, noored pigem on küsimus, nagu ma aru sain võtab see max 15 min nende kokkulappimine käsitsi.. et pole kellelgi mõtetki tekkinud seda 15 minutit kokku hoidma hakata:)

____________________________
Imperialist 71
15.09.2005 at 15:05 Last edited 15.09.2005 at 15:05 by vr_
peep
 
Moderator
BHRA Finals 2005
Umbes nii jah.

Üldiselt korraldaja ikka teeb jõupingutusi, et eliminaatoris oleks stardijoonel mõlemad võistlejad, kuna seda tuleb publik vaatama, mitte soolosõite. Ja kuna tavaliselt ei ole ka helivõimendus nii tasemel, et oleks boksides kuulda ja ette ei saa startide täpseid kellaaegu planeerida siis kulubki enamus aega ringi jalutavate võistlejate otsimisele. Olukord õnneks paraneb iga aastaga, korraldajad muutuvad osavamateks ja võistlejad teadlikumaks.
15.09.2005 at 15:20
jaanus
 
BHRA Finals 2005
Tead, võrralakriips

Tule ja tee.

Kui sa ka selle 15 min kokku hoiad, siis ma garanteerin sulle, et sa istud ja teed seda ise ning arvesta sellega, et see 15min tuleb sinu enda lõunaajast. Neid töid ja tegemisi, mida ca10 liikmeline meeskond tegema peab, on juba tegelikult rohkem, kui sellesse ajavälpa normaalselt mahub.

Proovi aru saada, et see 15 min võitu ei muuda mitte midagi. Kui, siis ainult seda, et ajavõtus tuleb heal juhul teha korraks paar hiireliigutust vähem, halvemal juhul nokid seda eliminaatorit kordi ja kordi ümber teha.

Sellest veebitreiali värgist niipalju, et enamuses kõik ainult treialiks tahtsidki saada ..... Seda, kes seda nendest teha suudab, näitab aeg. Kõiki treialeid korraga veebi külge ka ei lase ...

Just sinusugused kõrvaldavad veel viimasegi rõõmu selle alaga tegelemisest!
15.09.2005 at 15:32
Riho
BHRA Finals 2005
Ja kas see üldse oleks õige, et eliminaator liiga kiiresti kokku saab.
Õlle, söögi ja muu säärase käibed kukuksid liiga palju, kui inimesel ei ole vahepeal tühja aega, et minna kusagile putkasse sabatama.
15.09.2005 at 15:40
Username
BHRA Finals 2005
kas oma joogiga pääseb seekord sisse või tuleb see maha valada nagu rockracel:kill?
15.09.2005 at 15:55
vr_
  
BHRA Finals 2005
quote:
jaanus: Tead, võrralakriips
Tule ja tee.

oh jah.. kui alakriips niiväga häirib siis see on seepärast et tqhq's ei lubata lyhemat kui 3 tähta;)

quote:

Proovi aru saada, et see 15 min võitu ei muuda mitte midagi. Kui, siis ainult seda, et ajavõtus tuleb heal juhul teha korraks paar hiireliigutust vähem, halvemal juhul nokid seda eliminaatorit kordi ja kordi ümber teha.


Khmmm mida ma just eelmises postis ütlesin??? puust ja punaseks veelkord: Ma saan aru, et kokkuhoid oleks vaid 15 min ja sellest suuremat abi poleks.

quote:

Sellest veebitreiali värgist niipalju, et enamuses kõik ainult treialiks tahtsidki saada ..... Seda, kes seda nendest teha suudab, näitab aeg. Kõiki treialeid korraga veebi külge ka ei lase ...


No milleks ägestuda.. loe veelkord minu pahameel oli sel teemal, et ei vaevutud isegi ei ütlema!!
elementaarne viisakus.. aga seda koolis ei õpetata see tuleb mujalt;)

quote:

Just sinusugused kõrvaldavad veel viimasegi rõõmu selle alaga tegelemisest!


Jajah, kus viga näed laita seal tule ja aita.. ja kui pakud abi siis saadetakse suure kaarega puutaha ja nimetatakse sajandi suurkurjategijaks

Mina ei saa aru, miks on nii, et kui huvi tunned kuidas köögipool käib - kohe nutt ja hala kallale tuleb, et elu on raske ja enam ei taha teha..


EDIT: komad jms kraam mis ennem sahvrisse jäid
EDIT2: adminid tõstame ehk selle läbu korralduse kohta uude teemasse vms.. muidu pärast ma jälle süüdu et solgin teemat:)

____________________________
Imperialist 71
15.09.2005 at 15:58 Last edited 15.09.2005 at 16:03 by vr_
priidik
 
BHRA Finals 2005
quote:
Username: kas oma joogiga pääseb seekord sisse või tuleb see maha valada nagu rockracel:kill?

Oma söögi ja joogi võib rahulikult koju jätta. Kohapeal müüakse.
15.09.2005 at 16:58
Astro SS
BHRA Finals 2005
quote:
priidik:
quote:
Username: kas oma joogiga pääseb seekord sisse või tuleb see maha valada nagu rockracel:kill?

Oma söögi ja joogi võib rahulikult koju jätta. Kohapeal müüakse.

Kas see käib ka võistlejate kohta ? :devil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
15.09.2005 at 17:12
sfinx
 
BHRA Finals 2005
quote:
priidik:
quote:
Username: kas oma joogiga pääseb seekord sisse või tuleb see maha valada nagu rockracel:kill?

Oma söögi ja joogi võib rahulikult koju jätta. Kohapeal müüakse.


Et siis sama debiilne (sry aga minumeelest nii see on) süsteem??? Vaatamata sellele, et väga paljud inimesed on sellele tähelepanu juhtinud, et pooliku šokolaadi hambust rebimine ja veepudelite ära korjamine oli Väga Nõme?

Arusaadav, et liitrise konniga, klaastaaraga jne. pole mõtet tulla... mingi mõistlikkuse piiridesse võiks ikka jääda. Vaevalt, et toidukraami müüjate kasum sellest drastiliselt väheneb kui inimlikuks jääda.

Olen käinud u. 5-6 aasta jooksul enam-vähem 80% üritustel ja viimati Rock Race´i väravapeal toimuv jättis mulle küll halva maiguga mälestuse (ei mäleta, et kuskil üritusel oleks sellist nõmedust olnud). Minumeelest on imelik, et vaatamata paljudele negatiivsetele arvamustele (mis on kindlasti ka korraldajani jõudnud) ses suhtes tehakse ikka teadlikult samamoodi?!

PS. vältimaks teemat "korralda ise ja paremini" ütlen, et ei ma ei soovi korraldada ise üritust. Lihtsalt kriitika ja asi, mis jäi väga häirima...
15.09.2005 at 17:44
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.