register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2006   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
rosimann
  
American Beauty Car Show 2006
sai ka käidud jaVÄÄÄGA rahul.
17.07.2006 at 19:26
kasp
American Beauty Car Show 2006
mulle meeledis üritus väga!

foke- kuidas sul õnnestus parklas see pt cruiser kummipuru täis ajada :D. cruiser nägi kummipurus päris ilus välja...

suured tänud punase chevrolet stepside'i omanikule, kes minu ja mu sõbra lahkelt kasti võttis.

tänud kaupole heale kummisuitsule vasakule tribüünile :)

peeter82 suitsetas kummi küll päris kõvasti kruisi ajal. iga uus liikumine alustatiti kummisuitsuga...

kas LaSa kukkus kiirendusel. päris valus oli ma arvan. head paranemist.
17.07.2006 at 20:46
meintz
American Beauty Car Show 2006
quote:
kasp: kas LaSa kukkus kiirendusel. päris valus oli ma arvan. head paranemist.
meintz kukkus, aga nagu ikka - umbrohi ei hävine!

Tänud korraldajatele vinge nädalavahetuse eest, vahvatele laagrikaaslastele hea seltskonna eest ning veiksile ja kerstile selle eest et mind traumapunkti ja tagasi eskortisid. A ja toredat põetajat ei saa ka ära unustada ;) Järgmisel aastal jälle!

m. pooleteist hamba võrra vaesem aga hulga mälestuste võrra rikkam.
17.07.2006 at 21:02
aivar
 
American Beauty Car Show 2006
32 km jäi puudu et oleks camaroga jõudnud, siis otsustas väntvõll, et ta ei soovi enam ühes tükis olla. Auto koju veetud siis üritusele tagasi. Tasus tulla, eriti pühap.
17.07.2006 at 21:04
viplala
American Beauty Car Show 2006
Kõva üritus oli, miinus- nagu eelpoolgi mainitud prügikastide vähesus.
17.07.2006 at 21:43
LaSa
 
Moderator
American Beauty Car Show 2006
Üliraju üritus nagu juba aastatega heaks traditsiooniks on saanud! Aeg reedel kohalejõudmisest kuni pühapäeva hommiku 7:30ni (siis sai hakatud lennuvälja poole liikuma) möödus täiesti linnutiivul. Ööpäevad on seal Haapsalus alati kuidagi kuradima lühikesed..

Tänud korraldajatele superürituse eest ja loomulikult ka meie laagrikaaslastele, kes meile lahkelt pinda ja supermõnusat seltskonda pakkusid! Lihtsalt kõik oli super!

edit: ja muidugi ka special thanks Kally-le, kes naistekruisil Pontiaci kenasti jalutama viis :)
17.07.2006 at 22:11 1 edit. Last edited 18.07.2006 at 12:48 by LaSa (Moderator)
sniffer
American Beauty Car Show 2006
Järmisel aastal tassin ühe WC putka oma auto kõrvale, ketti ja enne pühapäeva lõunat ära ei anna :lol

____________________________
Chevy Van G20 Sportvan 5,7L`91a(Tiara)
MINI COOPER 2010
USA lipp sinu autole...
17.07.2006 at 23:41
ROKIPEER
 
American Beauty Car Show 2006
Isegi nüüd lõpuks taastunud pikast ja väsitavast
nädalavahetusest, üritus oli ülikõva, Kolumbus Kris
oli tase, Lordi esinemine kah igati asjalik. Mürtsu pauku
ikka jagus küll. Ainukese asjana tõesti häiris ringi lendav
sodi, vahepeal oleks võinud keegi tegelinski ikka prügikaste tühjendada.
Pilte ja videolõike sai omajagu tehtud, kui nüüd veel uploadida
viitsin eks siis annan teada.
Tänud korraldajatele toreda ürituse eest.
Oli mida vaadata ja kuulata ;)
18.07.2006 at 06:01
hunt
 
American Beauty Car Show 2006
quote:
Wolle:
quote:
hents99:

Politsei jah pani inimesi puhuma mõlemal pool Haapsalu piiri.
IMHO igati tervitatav nähtus ja selliseid asju peaks tihemini tegema.

No... kamoon!

Tampige mind või maa-alla, aga mina, kuigi sedapuhku kaine nagu kaljamüüja, ei rõõmusta küll politseiga kohtumise üle...

hunt @ ei suutnud enam vait olla

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
18.07.2006 at 10:31
karvake
 
American Beauty Car Show 2006
viriseja nagu ma olen siis
mingi enterteiment oleks võinud olla kiirendusel pauside ajal
meie kastikas oleks võinud õllepurke loopida või mõni tantsu tyruk tantsida aga rohkem pretendsioone pole väga viis üritus


@meintz head paranemist (valus oli vaadata su kukkumist)
18.07.2006 at 11:08
ervin
American Beauty Car Show 2006
otsasaanud käepaelte probleemi võiks lahendada teinekord 1-kordse sissepääsu tagavate piletitega (mida saaks osta kasvõi näiteks väravast). päris paljud jäid sellepärast värava taha, et käepaelte arv oli piiratud.
18.07.2006 at 11:33
jyr21
 
American Beauty Car Show 2006
Olime ka viimaste hulgas kes käepaelad said kuid hiljem oli näha et löödi tempel käe peale, see ju ka lahendus.
Seda infot et kruiisil kummipõletamist teha ei tohi kahjuks küll ei teadnud, ehk oleks siis keegi enne kruiisi algust mögafoni võinud otsida ja rahvale teatada. See puutahvlile spreiga kirjutet tekst tundus rohkem huumorina mida mina küll ei osand uskuda. Seega olen nüüd Haapsalu linnaisade ees süüdlane :( Aga ürituse nimetus oligi ju show ja mida rahvas siis ikka tahab kui "leiba ja tsirkust".
Muidu üritus igati vägev!
18.07.2006 at 11:43
motopaks
  
American Beauty Car Show 2006
ma kobisen ka veits.
Esiteks pean kohe ette ära ütlema, et see oli minu esimene auto-kokkutulek ja mingeid eelarvamusi polnud ning tsikliüritustega ei tahtnud ka mingeid paralleele tõmmata.
Seega... tuli välja, et autorahvas on veel suuremad joodikud kui tsiklirahvas :). Vähemalt need kes seal naaberdasid kus me olime ;). Neli ratast ikka stabiilsem ka ja mingi kaine inimese ikka leiab kes koju sõita suudab. Ööd olid maru vaiksed, sai enamvähem välja ka magada.
Reede õhtul kell 23.45 enam lossihoovi sööma ei lastud, pidi 12 tundi, kuni jälle väravad avati, järgmist söögikorda ootama. Järgmine kord olen targem, võtan söögi ise kaasa. Pühapäeva varahommikuks olid kõik peldikud platsilt kadund, seda ei tahaks küll ise kaasas vedama hakata... nojah, alati on ju eelnevalt võimalik ennast prostamol-uno'st umbseks krõbistada. Pesemise kohta ka vist ei olnud, vähemalt ei osand sinna keegi juhatada. Üks teadis küll rääkida, et kuskil tenniseplatsi lähedal pidi olema ning maksab 25 eeki... Thank god for Statoil!
Tore oleks olnud, kui kasvõi see kiirenduse pilet oleks kokkutuleku hinna sees olnud. Praegu jäi aga paraku selline mulje, et selle 250 eegise pääsme sees ei olnudki nagu mitte midagi kui just päevad läbi lavaees ei taha istuda ja kõikidest bändidest viimast võtta.
Lõpetuseks peab mainima, et oli siiski tore üritus ja järgmine aasta tulen parema varustusega :)

lugupidamisega

motopaks

____________________________
Grand Chero '99, Biker.ee
18.07.2006 at 12:48
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2006
see peldikute kadumine oli endalegi suht valus teema :D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.07.2006 at 13:27
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show 2006
Pilte pühapäevast:
http://www.tqhq.ee/temp/abcs/
18.07.2006 at 14:57
fleetwood
American Beauty Car Show 2006
üritus,nagu alati,väga hea.sai alles laup.öhtu poole oma kaunitar teiste vahele aetud....
kuid nii cruising kui köik muu teevad südame soojaks.sellist feelingut ei saa mujal kuskil.
ja nendest rumalatest,kes kogu aeg tahavad burnouti näha - neile soovitus - ostku endale ja siis tehku.mina tahaks ikka neil tänavatel edasi cruisida ja pole vaja neid niigi nömedalt remonditud tänavaid lammutada.

aga igatahes - see you in the next year...
18.07.2006 at 21:06
mms
American Beauty Car Show 2006
quote:
fleetwood:
ja nendest rumalatest,kes kogu aeg tahavad burnouti näha - neile soovitus - ostku endale ja siis tehku.

Esiveolisega vist nats jama burnoutida tõesti ;)
Ma arvan et siin pole edvistada midagi - burnout on lahe. Ja ma arvan, et vähemalt pooled inimesed kes tänavate äärde tulid, lootsid näha burnoute. Hea oli et nägid. Ja hea et sellest mingit jama ei tulnud - hundid söönud lambad terved.

____________________________
Buick Electra Estate 86
18.07.2006 at 21:40
Pikk.
American Beauty Car Show 2006
Ka minu jaoks oli see esmane autokokkutuleku kogemus ja peab tõdema, et tunded on vastakad.
Alustades harjumatust ebamäärasest laagriplatsist, lõpetades pileti eest pakutavaga. Aga muidu oli meeldiv. Palju toredaid inimesi ja hulga uusi tuttavaid. Laagriplatsil meid ümbritsevale heale kaadrile viskaks viis ja naiste cruisi tegelaskonnale, kes meie ees sõites lahkelt õlut jagasid, samuti tervitused.
Kui motokokkutulekutega võrrelda, kus käidud üle kümne aasta, siis tundub, et antud ürituse korraldaja põhirõhk oli lossiplatsil toimunud kontsertidel, mis sinku, vennaskonna ja nii mõnegi muu näol väga hea mulje jätsid.
Automatkajana oli seal avastada küllaga. Alustades sellest, et bussi üleliigseid istmeid ei jäeta koju, vaid tõstetakse bussi kõrvale varikatuse alla maha. Viimse ajuraasu peast joonud tegelaste autosse prantsatamise vältimiseks on targem katust mitte alla lasta. Kuni grillide ja külmkappideni välja, mis head paremat sööki-jooki täis oleksid, et öötundidel nälga ei peaks tundma.
Igatahes hariv üritus ta oli ja järgmisel korral võtame sellest korrast saadud tarkusepagasi kotiga kaasa.
18.07.2006 at 21:49
ROKIPEER
 
American Beauty Car Show 2006
quote:
Pikk.: ...naiste cruisi tegelaskonnale, kes meie ees sõites lahkelt õlut jagasid, samuti tervitused. ;)
:beer
18.07.2006 at 21:57
TaunoV8
 
American Beauty Car Show 2006
väga kõva oli, üritus võiks kauem kesta :) kuidagi kiiretsi möödus, isegi yritaisn üritust pikemaks venitada sellega et reede vastu laupäeva magasin veist yle 2 tunni ja laupäev vastu pühapäeva ei maganudki :) järgmienkord olen targem ei maga yldse , kolm päev saab myrgeldada,
kahju oli nendest kes tulid kaugelt ja sisse ei saanud,
oleks võinud ikka edasi tembeldada neid käsi
jään ootama juba järgmist aasat , tahaks juba tagasi :)

____________________________
Dodge coronet ahttp://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_513
Scorpio cosworth V6 97a
Scorpio cosworth V6 93a http://www.carrating.org/car.php?3588
dodge Ram Van
18.07.2006 at 23:04
spinna
American Beauty Car Show 2006
Tundus üks suuremaid paraade olevat, mida mina senini ABCS raames tee äärest vaadanud. Tore, ilus. Burnoute siiski tehti ja poleks ka midagi ülemäära hullu olnud, kui poleks tehtud. Aga tore, et ikka päris mitut sai lähedalt vaadeldud. Miinuspoolele läheb see, et pikale paraadile omaselt tekkisid vahekohad, mida osalejad kähku koomale tõmbama asusid. Tagajärjeks see, et kesklinna ristmiku juures läks paraad vahepeal nii kiireks, et mul hakkas pea ringi käima. Ja mitte ainul minul, ka teised ümberringi kurtsid sama .

Peale paraadi .....istusid politseinikud ristmikul oma autosse ja asusid koos ülejäänutega selles summas ukerdama, selmet, et ristmikul tekkinud ja aina süvenev ummik ära lahendada ning siis kasvõi vilkuritega ettepoole liiklust korraldama sõita. Hiljem peatusid nad lennuvälja pöörus ja ajasid kolleegidega jutumulli :( Samas oleks võinud ka seal ristmikul aktiivselt vasakpööret turvata ja üksikuid vastutulijaid läbi orgunnida. Vahepealgi oli veel ristmikke ja kohti , kus jutuvestmise asemel oleks võinud kasvõi omast initsiatiivist sauaga vehkida.

Võistlused... piletisaba ehmatas, kuid tegelikult lahenes meeldiva üllatusega väga kiiresti. kas siis oli just tulnud juurde käepaelasidujaid või olid nad kogu aeg olnud, kuid kogu "tunniajalisena" näiv asi lahenes mõne minutiga. Tribüünid oleks võinud ehk juba pisut pikemad olla, kuid häiris see, et vähemalt vasakpoolne tribüün oli koostatud ikka räigelt segustest ja poristest elementidest. Survepesur on ju meil täiesti igapäevane nähtus ja vaevalt küll, et sellele üritusele töötunkedes külastajaid oodati.
Tribüünidelt lasti loomulikult lendu järjekordselt igasugu sodi ja prahti. Paljuski oli tõenäoliselt süüdi ka see asjaolu, et pabernõudes söögi-joogiga lasti tribüünidele, kuid prügikaste leidus tribüünialal NULL tükki või olid need väga osavalt maskeeritud. Minu tönts vanainimese silm ei leidnud ühtegi. teadliku publikuna oli küll meie perel asi lahendatud oma prügikotiga, kuhu kõik oma utiili sisse toppisime ja hiljem prügikasti viskasime, mitte aga rajale lendlema ei saatnud. Pole ka vähimatki põhjust arvata, et rajal lendlesid ainult mitteteadliku elemendi pahnakänkrad. Usaraua fännide st. justkui teadliku elemendi saasta oli seal tõenäoliselt vähemalt pool.
Seisupiletid võiks vist hoopiski ära jätta ja tribüünikohti oluliselt juurde teha. Niinimetatud seisukohalt ei näe ju niikuinii mitte kui midagi.

Rohkem ei tule hetkel ühtegi seika meelde, mida kriitikanooltega pilduda. Üldkokkuvõttes oli tore päev ja kodus saab aasta läbi lapsi hirmutada, et kui pudrukaussi korralikult tühjaks ei söö, siis järgmisel aastal ABCS-le kaasa ei saa :)

Ühe suvalise publikuliikme täiesti isiklik ja subjektiivne nägemu/arvamus :)
19.07.2006 at 13:53
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2006
peaks ka siinkohal Karolile ja ülejäänud korraldustiimile õlale patsutama ja kätt suruma... pühapäev läks asjaette...

Kahjuks jäin Lossihoovis toimunust eemale kuna maandusin alles 22:00 paiku Tallinnas ja vaatamata sellele, et kogu kaasasolnud kama viskasin otse autosse ning julgustasin juhti lapatsit tallama, jõudsin kohale alles siis kui pidu läbi juba...

Samas, nii hiline jõudmine kui ka topeltkirves no-breakfast majutus ei suutnud määrida igati positiivset elamust, mille sai kruiisist Raadile ja võistlusest endast... Nuriseda ei oska millegi kallal. Võistlus kulges ilma suuremate pausideta, süüa ja usarauda imetlemiseks oli piisavalt, prahi sai ka suurema vaevata prügikastini toimetatud ja kõige selle krooniks teatud Camaro sõit... SUPER!

Siinkohal vabandan korraldajate ees võimalike ebameeldivuste pärast mida burnout-id võisid tekitada... ka minu kaaslannast autojuht ei suutnud kiusatusele vastu panna ja jättis osa kummist asfaldile...

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
19.07.2006 at 14:49
beast
American Beauty Car Show 2006
http://albums.today.ee/haapsalu_american/
19.07.2006 at 15:34
mccar
 
American Beauty Car Show 2006
sai laup. läidud ja üritusega täiesti rahul...
telkimis alal tuuritavaid usakaid kuulda oli lausa lust:)

____________________________
Ford Taurus '89
19.07.2006 at 17:08
olevtoom
 
American Beauty Car Show 2006
quote:
Kummipuru:
... igati positiivset elamust, mille sai kruiisist Raadile ...
Wow.

Aga kui tähti mitte närida ja ABCS-st rääkida, siis kaks eelmist aastat (mul kolmas kord käia) olid minu arvates autonäitused, sel aastal aga Lordi kontsert, mille toimumise platsile ka autosid lubati. Ei saa korraldajatele pahaks panna -- Lordi näol oli tegemist selge lotovõiduga, ja ma usun, et järgmisel aastal taas põhirõhk sõidukitel on.

Virisemisest veel: kes seda valget $!##a jalgteedele ka ei kallanud, oleks pidanud märkama, et kuu aega vihma pole tulnud, ja asjanduse märjaks kastma.

Mis ei tähenda, et ma üritusega rahule ei oleks jäänud. Fiiling oli ikka see õige.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
19.07.2006 at 17:43
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2006   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.