| Poster |
Message |
ppk |
Jeep'i automaatkast
Autoks 2004 aasta Jeep Liberty diisel. Viimasel ajal ei taha käiku õigel ajal vahetada. Pöörded lähevad küll üles kuid käiguvahetus ei toimu õigel ajal, samuti kiirendus on lahjaks jäänud. Manuaali puhul võiks arvata, et siduriketas kulunud. Mingit kärsahaisu pole tundnud, õlinivoo kontrollitud "parkingu" asendis, auto läbisõit 220 tuhat. Mis võiks olla viga? Tänud vastajatele! |
| 17.09.2009 at 16:44 |
|
2koma8 |
Jeep'i automaatkast
Tere
mootor on siis järelikult 2.8?
Kas kõik käigud muidu lülituvad? Kui lõpuks käigu ära vahetab, kas see toimub jõnksuga või sujuvalt? Kas hommikuti peab tavalisest kauem ootama kuni kast vedama hakkab? Kas Mootori märgutuli põleb? Kas kickdowni teeb?
Tean, et Tallinnas Silberautos on täiesti pädev automaatkastide remontija kes on teinud seda tööd juba palju aastaid. Mine parem sinna, kuluta see mõnisada krooni ja saad suure tõenäosusega teada mis viga. Sinu autol on Chrysleri kast, mille diagnostikafunktsioonid on tipptasemel. |
| 17.09.2009 at 20:48 |
2 edits. Last edited 17.09.2009 at 21:11 by 2koma8
|
ppk |
Jeep'i automaatkast
Tänan vastuse eest.
Mootor 2,8 CRD. Kõik käigud lülituvad kuid teinekord kiirendamisel mootoripöörded lähevad küll üles kuid käiguvahetust õigetel pööretel ei toimu. Seejuures käiguvahetus on sujuv ja teinekord on tõesti sõitu alustades nii, et kast ei hakka koheselt vedama kuid see on ilmnenud juba (viimase)pikema aja jooksul ja mitte igal sõidu alustamisel, pigem harva. Seejuures mootori märgutuli pole kunagi põlenud. Kickdown, juhtudel kui pöörded üleval kuid käiku pole vahetanud, ei mõjuta asjade kulgu.
Kas sümptomid viitavad pigem elektrilisele või mehaanilisele veale? |
| 18.09.2009 at 06:16 |
|
2koma8 |
Jeep'i automaatkast
Selle auto/käigukasti vea või kumalise käitumise kohta võib olla tehase poolt väljastatud informatsiooni, lase seda esinduses uurida, seal on sellisele infole ligipääs ja õiged testseadmed.
On võimalik tuvastada kas mõni siduripakett on liialt kulunud, kas kastis on näiteks mõni seesmine leke jms. |
| 18.09.2009 at 12:10 |
|
|