register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Taastatud jupid on rämps !  
Poster Message
peep
 
Moderator
Taastatud jupid on rämps !
Eile selgus siis lõplikult, et sügisel paigaldatud taastatud veepump on omadega õhtal, seda vaid peale 5000 miilist läbisõitu. Lekkimistundemärke oli juba enne märgata aga nüüd asi juba tilgub ja teeb kurjakuulutavat häält.

Sama kogemus on taastatud roolivõimu pumbaga mille omal ajal ostsin lootuses midagi säästa. Ainuke vahe on, et roolivõimu pump kohe lekkis ja pood hüvitas minu poolt makstud summa, 4 k. kui nende käest uue, seekord tutika pumba ostsin, mis ca. 8 k. maksis.:(

Siit loo moraal tegeliku elu näidete varal - taastatud varuosad on crap ja nende peale raha kulutades võite selle sama hästi ka põlema panna. Võtke poodi minnes rohkem salvrätikuid kaasa, millega veritsevat nina pühkida ja tellige kohe uus osa, tuleb odavam pikas perspektiivis.

Ok, ok, kindlasti keegi on terve auto taastatud osadest kokku pannud ja elab siiamaani õnnelikku elu.
02.09.2001 at 21:58
rustang
  
Moderator
Taastatud jupid on rämps !
Ära aja hirmu nahka, mul taastatud roolilatt...
03.09.2001 at 09:43
mrtn
Taastatud jupid on rämps !
ja ma taastasin piduriklotsi (küll müükimineval autol) :)
03.09.2001 at 10:56
kongo
 
Taastatud jupid on rämps !
kurp...
mul terve auto taastatud .(((((


Peace .(
03.09.2001 at 11:35
Ragnar
Taastatud jupid on rämps !
tõsi ta on, pigistage silm kinni selle hinna juures ja ostke uus jubin. Pole ma küll sellist viga teinud, aga palju kalkuleerinud, ei tasu see vahesumma riski ära(hetkel siiski radiaatori jamps mul veel kaelas). Samas tean rääkida juhtumit, kus Dodge Avenger'i jagaja maksumuse vahe tuli 10k eeku - ehk siis ~17k uuena, vist isegi 6-7k taastatud-siiani funkab normaalselt, ahh üks loterii see on.

[Edited by Rax on 03.09.2001 at 13:35 GMT]
03.09.2001 at 14:34
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Taastatud jupid on rämps !  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.