register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!  
Poster Message
chevymax
 
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
mis on usa auto müügikuulutusel viga-http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=15427 et teema lukku pandud

____________________________
CHEVY BLAZER S-10
12.01.2006 at 13:36 Last edited 12.01.2006 at 13:44 by chevymax
newton
 
Moderator
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Ma loen seal kokku 7 upitamist, aitab küll.
12.01.2006 at 13:47
urmas
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Seda seitset upitamist on tehtud poole aasta jooksul. So what, keda see nii väga häirib? Aga kui USA-autode foorumis autot müüdud ei saa, siis võib ju "Soovis" , "Kuldses Börsis" või auto24.ee-s võiduka lõpuni upitada.
12.01.2006 at 17:26
chevymax
 
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
newton: Ma loen seal kokku 7 upitamist, aitab küll.
ma võipolla ei oska lugeda,aga 7-et upitamist ma küll ei näe-pigem tundub se isikliku laadi põhjus...see ei olnud esimene lukkustatud teema.
ja kui jahutakse usaauto foorumis ferraridest ja porssedest siis mulle tundub et olen küll valesse kohta sattunud-sorry kui kellegi tundeid riivasin!

____________________________
CHEVY BLAZER S-10
12.01.2006 at 23:45 Last edited 12.01.2006 at 00:05 by chevymax
LaSa
 
Moderator
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
kas Sul on konstruktiivseid etteheiteid adminnide tööle või lihtsalt niisama on si** päev?
12.01.2006 at 23:48
chevymax
 
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
LaSa: kas Sul on konstruktiivseid etteheiteid adminnide tööle või lihtsalt niisama on si** päev?
kusjuures minul oli väääga hea päev-aga turu reeglites ma küll upitaja loendurit ei märganud või ehk aitad mul seda leida
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2650
tänud!!!

____________________________
CHEVY BLAZER S-10
12.01.2006 at 00:27
ReyMan
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Hull asi nüüd paanikat teha.
Tee uus müügi-topic ja kõikk.
Seda vana sul enam eal lahti ei teha ju.
12.01.2006 at 00:33
chevymax
 
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
ReyMan: Hull asi nüüd paanikat teha.
Tee uus müügi-topic ja kõikk.
Seda vana sul enam eal lahti ei teha ju.
asi põhimõttes-mis viga nuppe klõpsutada,varsti pooled teemad lukkus-kui omal teema kinni pannakse küll sa siis paanikat kisad!!!

____________________________
CHEVY BLAZER S-10
12.01.2006 at 00:41
ReyMan
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Mina küll kisa ei teeks.
See on esiteks väga auväärt töö mida nad (Adminnid) teevad.
Pole ju teist sellist saiti Eestis, nii teadjate meeste kui ka usa autode kohapealt vaadates.
See on ju nende sait.
Kisa siis kui nad sinu saidil midagi kunni panevad.
Põhimõtte on sul praegu vaid see, et oled solvunud, et nad nii tegid ja loodad, et vabandatakse. Kas pole nii.
Uhkus ajab upakile.
Tühja sellest topicust teed siin tühja kisamisega vaid häbi enndale. Aga mine tea, võibolla vabandataksegi.
12.01.2006 at 00:49
chevymax
 
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
kisa-kisaks!
müts maha nende auväärt töö ees-aga kas nad mitte üle ei pinguta natuke?
solvunud-muidugi! minu topicikuid on ka lukkustatud ja ümber tõstetud-asi lihtsalt läheb nõmedaks kätte vadates kuidas seda edasi tehakse.
see teemagi http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=17305 on siiamaani avatut-auväärt adminn teeb lihtsalt oma tööd!

____________________________
CHEVY BLAZER S-10
12.01.2006 at 01:13
Sören
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
chevymax: kisa-kisaks!
müts maha nende auväärt töö ees-aga kas nad mitte üle ei pinguta natuke?
solvunud-muidugi! minu topicikuid on ka lukkustatud ja ümber tõstetud-asi lihtsalt läheb nõmedaks kätte vadates kuidas seda edasi tehakse.
see teemagi http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=17305 on siiamaani avatut-auväärt adminn teeb lihtsalt oma tööd!

vähem möla, pikem samm.
Kui oled külas, siis püüa käituda nende reeglite järgi, mis seal kehtivad. Omas kodus teed reeglid ise. Kui sulle ei meeldi, et adminid oma paremat äranägemist kasutavad, siis te oma administreerimata foorum ja ole õnnelik.


____________________________
gts1000 & gl500 & w140
13.01.2006 at 06:22
urmas
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
Sören: vähem möla, pikem samm
Päris nii ei saa suhtuda. Teema sulgemine mistahes põhjusel läheb teema algatajale alati tiba hinge (v.a. juhtumid, kus minnakse teadlikult auto foorumis naiste sukkpükse müüma või kommertsiaalset reklaami tegema). Ju siis ei ole reeglid üheselt mõistetavad või on keskkonnas viga. Jama on ju ka see, et paljud müüjad trikitavad ja oma vanad uppimised iga kord ära kustutavad. Samas vägagi tahaks aktuaalsel kohal näha näiteks Bikermani ja Rutua pakkumisi. Muidugi piiranguteta uppimise ja teema püsimise topis saab autoloterii vms. trikiga.
13.01.2006 at 15:30
LaSa
 
Moderator
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
urmas: Teema sulgemine mistahes põhjusel läheb teema algatajale alati tiba hinge
Käesoleval juhul on muretsejaks veidral kombel mitte lukkupandud kuulutuse omanik, vaid hoopis mingi kolmas mees.

Kui toimuv jäi ikka väga mõistetamatuks, siis äkki tasuks piiluda http://www.hot.ee/kaalukad/x_adm.html - tegu pole küll meie foorumi reeglitega, aga üldiselt need asjad nii kipuvad käima igal pool.

Ja üldse, kui siin foorumis ei meeldi, padi torgib ja muud hädad, siis on alati võimalus siin foorumis mitte käia. Lihtne, eks.
13.01.2006 at 20:08
Muhkel912
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Kellegil algas 13 ja reede varem.

Tegelt on siiski foorumi model ja adminnil alati õigus, sind ei tulla ju kodu õpetama, et näe nüüd tee nii ja teistmoodi ei või teha.
13.01.2006 at 23:06
urmas
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Laas, sinu kui adminni verbaalne suhtumine foorumi lihtliikmetesse jätab sageli soovida. Sorri, keegi peab seda sulle ütlema, kui sa sellest ise aru ei saa.

Mis mind isiklikult imestama paneb, on see, et vaba teema all lastakse suht vabalt vohada teemadel, millel pole mitte kõige vähematki seost usa-autodega ja samas astutakse varbale kuulutuste rubriigis paindlikult interpreteeritavatele reeglitele viidates. Foorumi põhiselt ilmselt ei tööta kõige paremini kuulutuste rubriik. Näiteks on autosid ja auto-osi, mille väärtus aja jooksul ei muutu odavamaks. Kui müüjal pole esmasele ilmutusele midagi tarka lisada ega otsest vajadust eset kiireks rahaks pöörata, siis ta jääb seda pikaks ajaks müüma. Mis siis teha? Uppides pannakse teema kinni, korduvkuulutus ilmselt ka. Kusagile alla vajudes kuulutus enam ei toimi. Oleks ju tobe selle pärast kuskile mujale minna, kui tqhq-s kogu aeg oldud.
13.01.2006 at 23:39
chevymax
 
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
quote:
LaSa:
quote:
urmas: Teema sulgemine mistahes põhjusel läheb teema algatajale alati tiba hinge
Käesoleval juhul on muretsejaks veidral kombel mitte lukkupandud kuulutuse omanik, vaid hoopis mingi kolmas mees.

Kui toimuv jäi ikka väga mõistetamatuks, siis äkki tasuks piiluda http://www.hot.ee/kaalukad/x_adm.html - tegu pole küll meie foorumi reeglitega, aga üldiselt need asjad nii kipuvad käima igal pool.

Ja üldse, kui siin foorumis ei meeldi, padi torgib ja muud hädad, siis on alati võimalus siin foorumis mitte käia. Lihtne, eks.
SORRY aga nüüd ma küll aru ei saanud on need siis TQHQ reeglid või on neid väga mugav sealt laenata...

Tunnen minagi paari foorumi ADMINNI ja olen kursis nende suhtumisega foorumi külastajatesse-piisab sellestki kui ADMINNIL koer jalutamise ajal varbapeale lasi ja suurest vihast kukub foorumi külastajaid iga pisi asja peale kohe plokkima.

FOORUM täitsa meeldib-ainulaadne ja omapärane selle kohapealt müts maha.

minul torkivaid patju ei ole ja koera ka mitte,aga kui nimodi edasi läheb siis tõesti kaovad need vanad kasutajad ka ära,et saaksid uued ja noored15-aastased paugutama hakata!
minu jutt on võibolla liiga segane et tarkuse linna inimesed ei saanud aru mis ma öelda tahtsin siis palun väga vabantust!

URMASE väljendus on konkreetne-õlled minu poolt


____________________________
CHEVY BLAZER S-10
14.01.2006 at 11:19
peep
 
Moderator
CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!
Eks inimesed jagunevadki alati kaheks, osad saavad aru ja osad mitte. Konkreetselt meie foorumis ja selle case puhul tundub vahekord olevat ca. 1 : 500 vastu. Pole paha ma arvan. Case closed.
14.01.2006 at 11:24
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : CADILLAC-I KUULUTUS LUKUS!!!!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.