register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ei meeldi mulle selline värk...   1 2  
Poster Message
madis
Ei meeldi mulle selline värk...
...et vaieldamatu autoriteet kiirenduse alal põrutab viimase sõna ja selle peale läheb teema lukku. Selle asemel võiks munnijutu-postitused lihtsalt ära kustutada. Eriti kui arvestada et Erkki toodud viimane valem ei ole õige.
Minu arvates oli tegu sisuka diskussiooniga, hoolimata et mõni mees kohe alguses kisas et lukku lukku. Kas serveris on ruumi vähe või on aktiivne liiklus vaba teema all taunitav ?
09.02.2006 at 12:29
udu
 
Ei meeldi mulle selline värk...
toetan madist :)

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
09.02.2006 at 12:38 1 edit. Last edited 09.02.2006 at 12:38 by udu
PlyVal64
Ei meeldi mulle selline värk...
Ülikiire aja vahel toetan Madist. Just(et siis uuel nädalal) tahtsin Erkkiga pisut vaielda ... selle teise poole asjus:D
09.02.2006 at 14:24
newton
 
Moderator
Ei meeldi mulle selline värk...
Palun, teema on taas lahti. Kuna ma ei soovinud, et Blue alustatud teemaarendus leiaks sama põhjalikku käsitlemist kui triikrauandus, siis panin teema lukku. Mul kahjuks ei olnud aega seda kohe splittida - üheteistkümnest leheküljest on üsna raske täpselt vajalik hulk infovaest/eksitavat/läbu juttu välja rookida ja sry kui ma nüüd ikkagi kellelegi liiga tegin.

Minu isikliku arvamuse kohaselt on liigne aktiivsus vaba teema all taunitav, aga konkreetne topic teeb mulle ainult rõõmu - tehniline arutelu on minu meelest palju parem koht, kus kümne lehe jagu hüüumärke genereerida kui Natuke nalja vol 36.
09.02.2006 at 15:32 1 edit. Last edited 09.02.2006 at 15:32 by newton (Moderator)
BlueStang
 
Ei meeldi mulle selline värk...
Oot, mina seda nn "teemaarendust" ei alustanud, kui põhjalikult poste oleksid uurinud - "millegi" pikkus toodi sisse üks postituse enne mind.

Aga see, et ma seal üldse jauran (keegi peab ju usakate ehk pöördemomendirikaste mootorite teemal ka japsieuro pööretemootorite vastu sõna võtma - eriti kui sellist jura kokku aetakse), see andke mulle andeks - mul päevasel ajal naa igav muidu ja seal topicus saab ikka kuradi palju nalja kuulda;)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
10.02.2006 at 22:16 3 edits. Last edited 10.02.2006 at 22:24 by BlueStang
BlueStang
 
Ei meeldi mulle selline värk...
krt maisaaaru, miks neid teemasid lukku keeratakse, kui keegi midagi asjaliku räägib - ma Plyga igati nõus.

Aga tahtsin öelda olympiateema jatkuks, et Saarepuu oli ikka veerandfinaalis kõva:hail

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
22.02.2006 at 15:05 1 edit. Last edited 22.02.2006 at 15:20 by BlueStang
karikas
Ei meeldi mulle selline värk...
Kas võiks nii, et kui teema lukku läheb, siis on viimane sõna seal mode poolt, kes lukku pani. Siis teab, kelle poole pöörduda palvega lukku panemise ajal kirjutatud postitus siiski läbi lasta. Praegu on nii, et sai teema kaitseks põhjalik postitus kirjutatud ja usun et see oleks vahe sisse teinud, kuid kogu vaev asjata. Tõesti tunne, nagu peaga vastu seina oleks jooksnud ja mida hoovõtu ajal veel ees ei olnud.

Lühidalt kohukeste teemas võiks läbu vahelt ära kustutada, kuid jätta siiski üleskutse alles. Selleks on üsna argumenteeritud põhjendus, miks see poliitiline ei ole, hea meelega edastaks selle modele, kuid kellele?
Henry
03.04.2006 at 20:17
newton
 
Moderator
Ei meeldi mulle selline värk...
Mina panin selle teema lukku ja mul ei ole kavatsust seda uuesti lahti teha. Päevapoliitiliseks läbuks keerasid sa selle ise oma teise postiga; kui ma hakkaks seda "läbu" sealt "vahelt ära" kustutama, siis ei jääks sinna teemasse suurt midagi alles. Sinu algatus on sellegipoolest huvilistele jätkuvalt loetav.

Selliste madalaima ühisnimetajaga debattide jaoks, kus peaaegu igal inimesel tänavalt on mingi raudkindel arvamus, mida tuleb võimalikult "mahlakalt" väljendada, on tõesti olemas omad kohad ja see foorum siin ei ole üks nendest.
03.04.2006 at 21:34
karikas
Ei meeldi mulle selline värk...
Ok. Mõistetav, kuigi point jäi nüüd lahti seletamata.

Henry
03.04.2006 at 21:58
madis
Ei meeldi mulle selline värk...
trammiteemaga seoses: keegi oleks tahtnud veel ehk midagi lisada või küsida, kuid üks delfiinik oma mölaga keeras teema kohe vasakule. Ehk ei oleks ikka nii kerge lukusõrmega ?
Ise ütlesin seal teemas küll kõik ära mida tahtsin.
06.04.2006 at 14:25
Valmet
 
Ei meeldi mulle selline värk...
Võib olla nats OT aga miks tulevad hüüumärgid turu postituste ette nendele mis mul mitu korda avatud on? Ma sellest arvuti asjast vähe taipan, aga turu poste saab vist editiga upitada. Loll küsimus, aga kas on võimalik mul kuidagi nii teha, et mõnes rubriigis hüüumärke ei tekiks ja neid minu lugemata teemade hulka ei arvataks?

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
14.04.2006 at 08:21
Wolle
  
Ei meeldi mulle selline värk...
quote:
Valmet: Võib olla nats OT aga miks tulevad hüüumärgid turu postituste ette nendele mis mul mitu korda avatud on? Ma sellest arvuti asjast vähe taipan, aga turu poste saab vist editiga upitada. Loll küsimus, aga kas on võimalik mul kuidagi nii teha, et mõnes rubriigis hüüumärke ei tekiks ja neid minu lugemata teemade hulka ei arvataks?
Hüüumärgid tekivad ja muudetud postidele ka ette.
Et mõningates rubriikides kaotada üldse hüüumärk ära tuleb valida ülevalt(logo alt) profile. Seal on Preferences lahter kus kirjas: "Ignore new posts in: " sinna kastidesse tuleb panna linnukesed nende rubriikide ette kus sa hüüumärke näha ei soovi.
14.04.2006 at 08:27
Valmet
 
Ei meeldi mulle selline värk...
Loll küsimus, aga kas on võimalik mul kuidagi nii teha, et mõnes rubriigis hüüumärke ei tekiks ja neid minu lugemata teemade hulka ei arvataks?
Hüüumärgid tekivad ja muudetud postidele ka ette.
Et mõningates rubriikides kaotada üldse hüüumärk ära tuleb valida ülevalt(logo alt) profile. Seal on Preferences lahter kus kirjas: "Ignore new posts in: " sinna kastidesse tuleb panna linnukesed nende rubriikide ette kus sa hüüumärke näha ei soovi.

Aga see teine pool minu murest? Häirima hakkasid eriti pidevalt uuenevad vanade rehvide kuulutused.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
14.04.2006 at 09:27
Wolle
  
Ei meeldi mulle selline värk...
quote:
Valmet: Loll küsimus, aga kas on võimalik mul kuidagi nii teha, et mõnes rubriigis hüüumärke ei tekiks ja neid minu lugemata teemade hulka ei arvataks?
Hüüumärgid tekivad ja muudetud postidele ka ette.
Et mõningates rubriikides kaotada üldse hüüumärk ära tuleb valida ülevalt(logo alt) profile. Seal on Preferences lahter kus kirjas: "Ignore new posts in: " sinna kastidesse tuleb panna linnukesed nende rubriikide ette kus sa hüüumärke näha ei soovi.

Aga see teine pool minu murest? Häirima hakkasid eriti pidevalt uuenevad vanade rehvide kuulutused.
Sellisel juhul soovitan valida sul, et valida linnuke rubriigi Turg - Varuosad ette.
14.04.2006 at 20:28
Valmet
 
Ei meeldi mulle selline värk...


Aga see teine pool minu murest? Häirima hakkasid eriti pidevalt uuenevad vanade rehvide kuulutused.
Sellisel juhul soovitan valida sul, et valida linnuke rubriigi Turg - Varuosad ette.

Teine pool murest oli siis, et need postid lugemata teemade arvu kasvatavad.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
15.04.2006 at 08:11
Wolle
  
Ei meeldi mulle selline värk...
quote:
Valmet:

Aga see teine pool minu murest? Häirima hakkasid eriti pidevalt uuenevad vanade rehvide kuulutused.
Sellisel juhul soovitan valida sul, et valida linnuke rubriigi Turg - Varuosad ette.

Teine pool murest oli siis, et need postid lugemata teemade arvu kasvatavad.
Vot selle kohapealt ma kahjuks ei oska enam midagi soovidata.
15.04.2006 at 09:56
riisiveski
Ei meeldi mulle selline värk...
quote:
Valmet:Teine pool murest oli siis, et need postid lugemata teemade arvu kasvatavad.
Kui kõikidest meeldivatest teemadest on soovitud postid läbi loetud, siis vajuta seejärel lehe päises oleval "mark all read" nupul. See kaotab kõik lugemata kirjade märgid ära.

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
18.04.2006 at 09:22
Valmet
 
Ei meeldi mulle selline värk...
Tänan.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
19.04.2006 at 18:58
Fog
 
Ei meeldi mulle selline värk...
Newton, foorumi pealehel ei arvestata titlet kokkupannes(1 new - ...) "donotshow" teemadega nagu peab, kuid saidi pealehel arvestatakse ikka veel (sul on foorumis... ja vist tiitlis kah.)



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
24.04.2006 at 15:46
newton
 
Moderator
Ei meeldi mulle selline värk...
Vaatan seda saidi avalehe asja millaski.
25.04.2006 at 10:10
peep
 
Moderator
Ei meeldi mulle selline värk...
Senine Monster Mania teema on tavakasutajale nähtamatu - mulle ei meeldi, kui ürituskorraldajad registreeruvad siia saidile ainsa eesmärgiga oma businessi promoda suht. lihtsa müügijutuga.

Ja kui keegi tuleb minu koju, siis on loomulik, et ma soovin teada, kellega tegemist. Selle foorumi kaasomanikuna on mul samasugune õigus, kuid hr./pr. Moogile see kahjuks kohale ei jõudnud. Ma ei pea selleks kuhugi helistama vms.

Loomulikult võivad kasutajad teha ürituse kohta uue teema, kus jätkub asjakohane arutelu, ning arvan endiselt, et tore kui selliseid asju korraldatakse.
19.05.2006 at 10:15
Madlobster
Ei meeldi mulle selline värk...
quote:
peep: Senine Monster Mania teema on tavakasutajale nähtamatu - mulle ei meeldi, kui ürituskorraldajad registreeruvad siia saidile ainsa eesmärgiga oma businessi promoda suht. lihtsa müügijutuga.

Ja kui keegi tuleb minu koju, siis on loomulik, et ma soovin teada, kellega tegemist. Selle foorumi kaasomanikuna on mul samasugune õigus, kuid hr./pr. Moogile see kahjuks kohale ei jõudnud. Ma ei pea selleks kuhugi helistama vms.

Loomulikult võivad kasutajad teha ürituse kohta uue teema, kus jätkub asjakohane arutelu, ning arvan endiselt, et tore kui selliseid asju korraldatakse.

Tavakasutajale tundub teie vaheline nägelemine rohkem kui naljakas juba.
19.05.2006 at 11:50
ats
 
Ei meeldi mulle selline värk...
S2000ne foorumis on kuulutustega selline diil, et eraisikud võivad oma stuhvi müügikohas müüa ning firmad tohivad kuulutada ainult siis kui nad on foorumi sponsorid. Lisaks sellele peavad antud sponsorid ka foorumi liikmetele soodustusi tegema. Muud boonust sponsoritel ei ole - ainult kuldsponsorid on ära mainitud.
Valed kuulutused või postitused kustutatakse lihtsalt ära midagi mainimata. Kui keegi hinda küsib ja sa pole sponsor, aga pakkuda tahad, siis vastad läbi pm lihtsalt.
19.05.2006 at 23:17
tfr
 
Ei meeldi mulle selline värk...
quote:
ats: S2000ne foorumis on kuulutustega selline diil, et eraisikud võivad oma stuhvi müügikohas müüa ning firmad tohivad kuulutada ainult siis kui nad on foorumi sponsorid. Lisaks sellele peavad antud sponsorid ka foorumi liikmetele soodustusi tegema. Muud boonust sponsoritel ei ole - ainult kuldsponsorid on ära mainitud.

Selleks pole vaja välismaale minnagi, sama süsteem toimib ka streetrace.org foorumis.
19.05.2006 at 23:35
peep
 
Moderator
Ei meeldi mulle selline värk...
Ürituste korraldajatel siin alati võimaldatud oma üritustest teada anda ja võimaldatakse ka edaspidi, täiesti tasuta. Väga tore, kui keegi võtab vaevaks midagi korraldada ja sellest ka siinset rahvast teavitab. Ühe episoodi pärast kodanikega, kes isegi oma nime ei taha/julge öelda, ei pea teised tegijad kannatama.

Muu kommertsiga on jah pigem niimoodi, et see pole teretulnud, v.a. sooduspakkumised ainult selle foorumi kasutajatele.
20.05.2006 at 19:17
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ei meeldi mulle selline värk...   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.