register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Kes treib rattamutrid  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Kes treib rattamutrid
Suvekummide hooaeg ukse taga, kuid 2 suvevelje mutrit katki. Kunagi sai Vihuris treitud, kuid nyyd tundus seal yleval mäe otsas olevat miski off-road klubi. Kus veel tehtaks tollkeermega rattamutreid mõõduka tasu eest?
21.02.2001 at 10:26
peep
 
Moderator
Kes treib rattamutrid
Ma arvan, et neid saab ka üksikult osta ja ei tohiks väga kallis olla. Pean ise ka ühe jooksu mutreid kevadeks hankima.
21.02.2001 at 10:39
rustang
  
Moderator
Kes treib rattamutrid
Kust neid osta? Fordil on nilbed mutrid, siuksed pikad, hylss läheb velje sisse ja velje pinnale jääb terasseibist krae. Kysisin Reliantest mingi aeg tagasi, tikkpoldi ma sealt sain aga mutri koha pealt vangutati pead.

Omal ajal Caprile (kah tollkeere ja krae) tehti Vihuris 25 eeq tykk (!) aga toda treialivanameest seal enam ei ole.
21.02.2001 at 10:46
peep
 
Moderator
Kes treib rattamutrid
Lauri käest...
21.02.2001 at 10:48
rustang
  
Moderator
Kes treib rattamutrid
OK, lähen homme mutriga Lauri juurde...
21.02.2001 at 10:50
Georg79Fire
Kes treib rattamutrid
Minu Pontiacil on ka samasugused pikad mutrid,sai ostetud US-Partsist.Neil on kataloog olemas.Kuid inimene,kes sinna poodi läheb,peab väga täpselt teadma,mida ta tahab ja peab oskama asjad kataloogist ise üles leida.Neil endil jääb puudu oskusest,tahtmisest,viitsimisest,suutlikusest jne!
21.02.2001 at 10:59
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Kes treib rattamutrid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.