register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track 24.09   1 2  
Poster Message
ICE
  
Open Track 24.09
Kui autol pole kummalgi pool küljepeegleid (värvis) aga tahavaate peegel on olemas, kas tekib probleem? Ennetaks võimalikku sellist.
21.09.2006 at 09:58
riisiveski
Open Track 24.09
quote:
DC ICE: Kui autol pole kummalgi pool küljepeegleid (värvis) aga tahavaate peegel on olemas, kas tekib probleem? Ennetaks võimalikku sellist.
Kas auto vead sinna puksiiril? Isegi liikluses ei tohi sellise autoga liigelda, rääkimata minu arust kiiresti sõitmisest.
Aga samas ei ole ma ka korraldajatega seotud ning ei ole ka otsustaja.

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
21.09.2006 at 10:57
ICE
  
Open Track 24.09
Pole hullu hetkel- maaler leidis lisamotivatsiooni sixpacki näol. Homme peaks kätte saama.
21.09.2006 at 20:52
peep
 
Moderator
Open Track 24.09
Põhim, ei teki probleemi ja muuseas välispeeglid ei ole nõutud kui tagaklaas on toonimata.
22.09.2006 at 09:28
peep
 
Moderator
Open Track 24.09
Oluline info osalejatele !

Kuna me mõlemad Avo'ga plaanime seekord ka ise sõita ja lisaks on kindlasti tegemist palju orgunni poolega, siis palun kõikidel olla kohal 11.15, et jõuaks ikka kaheteistkümneks transpondrid külge ja regamislehed täidetud, ning saaks alustada võistlejate koosolekuga.

Kõik osalejad peavad kindlasti kell 12.00 võistlejate koosolekul kohal olema !

Ühine väljasõit on kell 10.00 Laagri Maksimarketi parklast, koguneme ehituspoe poolsele platsile. Ja kell 10 hakkame juba liikuma, mitte hiljem.

Palun kõikidel võimaluse korral netist alla laadida regamisleht ja see eelnevalt ära täita. Kõik väljad on kohustuslikud (v.a. transpondri nr. mis selgub kohapeal), mobiili numbrit vajame juhuks, kui keegi unustab transpondrit tagastamast, et saaks operatiivselt ühendust võtta. Seega pange number, mille pealt teid pühapäeval kätte saab.

Eestikeelne regamisleht.

Inglisekeelne regamisleht.

Kui teil pole eelnevalt täidetud regamislehte, siis minu käest kohapeal saab.

Saabudes tulge koheselt minu juurde, et läbi viia lõplik regamine ja siis saate numbri ning transpondri, mille igaüks iseseisvalt oma autole kinnitab. Täpsemalt juhendame kohapeal, kuidas seda teha. Kui olete sõitmise lõpetanud, siis palun transponder koheselt tagastada.

Ärge lahkuge koos transpondriga !

Sõidame tavapärasest tund aega kauem, ilma ei tahaks ära sõnuda aga momendil lubab head, seega loodetavasti tuleb üks tore sõidupäev.:)
22.09.2006 at 10:37 2 edits. Last edited 22.09.2006 at 10:44 by peep (Moderator)
riisiveski
Open Track 24.09
quote:
peep: muuseas välispeeglid ei ole nõutud kui tagaklaas on toonimata.
Täielik OT, kuid täpsuse huvides on sõiduautodel kohustuslik olenemata klaaside toonimisest vähemalt vasak välispeegel ning sisepeegel.


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
22.09.2006 at 14:12
JustMe
Open Track 24.09
Nagu ma aru sain, jääb transponder autost väljapoole? On need ilmastikukindlad? Ja kui suured need on ka?

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
22.09.2006 at 14:26
peep
 
Moderator
Open Track 24.09
quote:
JustMe: Nagu ma aru sain, jääb transponder autost väljapoole? On need ilmastikukindlad? Ja kui suured need on ka?

Vaata eelmise OT pilte, näiteks seda. Kuna ringrada sõidetakse meil ka märjaga, siis eeldan, et on ilmastikukindlad.
22.09.2006 at 14:46
Lembit
Open Track 24.09
Nüüd saab transponder olema veidi teistsugune, nagu ma olen aru saanud. Natukene suurem ja punast värvi.
Ilmastikukindlad on nad küll.

Edit: Suurem vist ikka ei ole. Värv on teine
Varasemal üritusel sõitsime Tranx160 transponderitega

Nüüd peaks tulema Tranx260 transponderid.

Piltidel on mõlemad koos alustega. Meil, nagu ma aru saan, aluseid ei tule.
22.09.2006 at 14:55 2 edits. Last edited 22.09.2006 at 16:09 by Lembit
rustang
  
Moderator
Open Track 24.09
Transpondri kuju on sarnane eelmise üritusega.
EAL timingu mees Riho soovitas transpondri kinnitada (ilma aluseta) nippusidega läbi aasa kuskile esivõre vms külge. Kõrgus maapinnast ei ole nii kriitiline kui eelmise ajavõtu korral, samuti teeme alguses prooviringid transpondrite testimiseks. Peaasi, et ära ei lenda.
22.09.2006 at 15:00
James Herne
Open Track 24.09
quote:
DC ICE: Kui autol pole kummalgi pool küljepeegleid (värvis) aga tahavaate peegel on olemas, kas tekib probleem? Ennetaks võimalikku sellist.

Ma arvan, et peeglid peaks ikka kindlasti küljes olema et näeksid pidevalt ka mis seljataga toimub. Oleks ju väga ebameeldiv külgepidi kokku sõita kui keegi sinust möödub ja sa seda ei märka.
22.09.2006 at 18:09
matukas
  
Open Track 24.09
Kurb tõsiasi on, et USA saadetis videosüsteemi näol ei jõua selleks ürituseks kohale. Väga masendav. Aga KUUM kaup ei peagi kiirelt kättesaadav olema. Loodame aga järgmise aasta üritustel selle eest juba kogemustega filmimist.

Lisaks on tõenäoline, et peab oma pisikesega tulema rajale ilma kompressorita. Paraku pole Eestimaa pinnal veel suutnud selle konfiga oma masina võimsust teada saada. Aga sellegipoolest annab ta oma parima. Saab ka ringiga end harjutada.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
22.09.2006 at 20:58
zeke
Open Track 24.09
Eelmistel kordadel on teinekord probleemiks olnud, et inimesed ei vaata peeglisse ja ei märka, et natuke kiirem on tal taga ja ei lase mööda. Seega palun vaadake peeglisse ja kui keegi ikka tundub kiirem olema siis võiks mööda lasta. teinekord on, et jõuad kurvides järgi aga sirgel mööda minna ei jõua.
22.09.2006 at 22:46
raimo_r
Open Track 24.09
Peale Kernut toimub teeremont, nii et olenevalt liiklustihedusest läheb seal 5-10min lisaks.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
23.09.2006 at 10:10
zeke
Open Track 24.09
Oleks pakkuda üks koht OT'le.
Info 55 624 756 Margus

Edit: MÜÜDUD
23.09.2006 at 19:10 1 edit. Last edited 23.09.2006 at 19:51 by zeke
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track 24.09   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.