register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : BlueStang Modify Strategy   1 2  
Poster Message
urmas
BlueStang Modify Strategy
Stock pump peaks Sul olema hetkel piisav. Kui tahad segu koostisega mängida, osta reguleeritav bena rõhu regulaator ja bena rõhu näidik.
24.05.2002 at 22:37
BlueStang
 
BlueStang Modify Strategy
quote:
Mustang GT 94: Stock pump peaks Sul olema hetkel piisav. Kui tahad segu koostisega mängida, osta reguleeritav bena rõhu regulaator ja bena rõhu näidik.
Tänan GT, mul tegelikult endal ka seda plaanis polnud, aga jaanus arvas, et mul benapump läbi hakkab minema. Taga kostub mingi pidev pirin, nmis peaaegu duali häälest tühikäigul üle käib???

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
24.05.2002 at 01:57
urmas
BlueStang Modify Strategy
Tagumise vasakpoolse tule juures > pagassis > tagaseina polstri all > on minu autol mingi kütusepumba resettimise nupp. Ma ei ole veel aru saanud, milleks selline vajalik on. Ehk aitab?
25.05.2002 at 08:36
rustang
  
Moderator
BlueStang Modify Strategy
quote:
Mustang GT 94: Tagumise vasakpoolse tule juures > pagassis > tagaseina polstri all > on minu autol mingi kütusepumba resettimise nupp. Ma ei ole veel aru saanud, milleks selline vajalik on. Ehk aitab?
See peaks olema "emergency cutoff switch" vms, mis kütuse pealeandmise avarii korral katkestab. Sellest nupust saab pumba jälle tööle panna.
25.05.2002 at 09:16
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : BlueStang Modify Strategy   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.