register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Blower Camaro, vol 8   1 2  
Poster Message
Gunn
Blower Camaro, vol 8


quote:
vr_:
quote:
Gunn: Ex neid tuleks nii mõnigi juurde. Kuid enamikul meist, kel Tõsine huvi, pole võimalusi (loe-raha) et millegi sellisega tegeleda. Mõni areneb sinnamaani, mõni aga tuleb justkui maa-alt (Näit Sangernebo) valmis auto-valmis mootor ja kõik muu sinna juurde kuuluv ning piisav finants ning lõi vaat et platsi puhtax eelmine hooaeg-Müts maha!on arenenud.



Kui sa nüüd väga lähemalt uurid siis ei tulnud see huvi väga ma alt midagi.. armastus raua vastu on vanem kui meil suuremal osal.. ja finants pakun, ei tunne küll teiste rahakotte, pole midagi nii piisav...

ainus mis pakun on hea jalg ja tagumiutunetus mis lisaks motole ja autole finishi poole aitas.. tuletage meelde.. hooaja võit tuli "mahakantud" autol mis imeväel esimesest sõidust alates sirgelt sõitma hakkas ja kitsaks jäänud mootriga;)



Vabandust! Ei tahtnud midagi halvasti öelda, sry kui nii välja kukkus, loomulikult on see hindamatu vaev ja pühendumine et sellega tegeleda ja midagi korda saata! Edu Sulle!
29.08.2007 at 12:05
Olds
  
Blower Camaro, vol 8
quote:
partel:mina olen ainus tiimipealik, kes asja oskab.
Njaa...julged väited:)


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
29.08.2007 at 12:12
diesel
Blower Camaro, vol 8
rahu kodanikud, ainult rahu.
pärtel on kas "rõõmsas meeleolus" või lihtsalt tahab teemat kiirelt täis loetuks saada.

ja samuti ei tasu väga tõe pähe võtta neid eelpool mainitet suuri nummereid.

29.08.2007 at 12:46
Lembit
Blower Camaro, vol 8
quote:
diesel: ja samuti ei tasu väga tõe pähe võtta neid eelpool mainitet suuri nummereid.

See on ju põhimõtteliselt ammu teada, et Pärtli juttu peab läbi väga korraliku filtri laskma. :)
29.08.2007 at 13:42
partel
  
Blower Camaro, vol 8
Minu väljaöeldud rahanumbreid ei pea uskuma, aga kui ise Outlaw klassi pürgida, siis võib-olla tulevad kulud üsnagi sinna kanti.

Järgmine aasta ei ole alla 1300 hj midagi teha.


____________________________
_
29.08.2007 at 14:14
Fog
 
Blower Camaro, vol 8
Ja kas 1300 saavutamine on probleem kui juba meh.pritse ja blower olemas on ning statoilis etanooli müüakse?

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
29.08.2007 at 14:19
Lembit
Blower Camaro, vol 8
quote:
partel: Minu väljaöeldud rahanumbreid ei pea uskuma, aga kui ise Outlaw klassi pürgida, siis võib-olla tulevad kulud üsnagi sinna kanti.
Järgmine aasta ei ole alla 1300 hj midagi teha.

Hmm... Outlaw klassis ei ole ju kaal piiratud? Seega ei ole ju ka hobujõude ilmtingimata just niipalju vaja.
Lisaks ei pea ju "konkurentsis" olemiseks iga võistlust pika puuga kinni panema. Ma usun, et meie võistlustel on stabiilset madalat üheksat või kõrget kaheksat sõites võimalik hooaja kokkuvõttes siiski ka päris korralikult poodiumikonkurentsis olla.
29.08.2007 at 14:33
Gsinut
Blower Camaro, vol 8
Rahune nüüd maha Pärtel. See kui ma päev otsa MTV-d vaatan, ei tee minust veel Eesti parimat lauljat.
29.08.2007 at 16:11
madis
Blower Camaro, vol 8
Lihtne ja loogiline:

Väide: Pärtel on Eesti parim tiimipealik.
Väite kummutamiseks on vaja näidata näpuga inimese peale kes on PAREM tiimipealik kui Pärtel ja kes tegutseb Eestis.
Näidake siis.
Ei näita. Järelikult on Pärtel Eesti parim.

Endakiitmine on muidugi kahtlane tegevus aga vahel võib kui põhjust on.

Võrdlus MTVga on kohatu. Võrrelda saad sa siis, Gsi, kui sa asud TEISELPOOL ekraani ehk siis MTV saatejuhi kohal.
29.08.2007 at 22:14
Gsinut
Blower Camaro, vol 8
Näitan - Kuidas Eero Pesur kõlab. Teist aastat absoluutselt domineerib Eesti A klassi ja sel aastal kroonitakse ka Balti meistriks, lisaks on kõigi pikkade ööde ja tohutute jamade kiuste upitanud ka Indrek Ando B klassi teisele kohale.
29.08.2007 at 22:45 1 edit. Last edited 29.08.2007 at 22:57 by Gsinut
Fog
 
Blower Camaro, vol 8
Minge ja mõõtke ära!

Huvitaks hoopis Erkki kommentaar järgmise/ülejärgmise hooaja kohta. Kas minnakse edasi hobujõusõjas või astutakse samm edasi redeli poole?

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
29.08.2007 at 22:55
otipoiss
Blower Camaro, vol 8
Eelmisel lehel Erkki ju miskit mainis ka.
29.08.2007 at 00:13
diesel
Blower Camaro, vol 8
quote:
Fog:Huvitaks hoopis Erkki kommentaar järgmise/ülejärgmise hooaja kohta. Kas minnakse edasi hobujõusõjas või astutakse samm edasi redeli poole?
vot see on, kui üks kodanik hakkab tolmu keerutama ja teised seepääle kohe ähmi täis läevad. katsu siis pika jutu seest asjasse puutuv osa üles leida.
:)
a kordus põle liiast. ehk siis redelit küll ei tule. põle seukest mõtetki kunagi olnd. mootor läeb laiali ja siis kaeb perra, mis sääl sees toimund on ja kui keik on kena siis vahetab veidi puhuri rihmarattaid. ehk siis saab boosti tõstmisega mõne obese juure.
a põhjalikumalt plaanis auto all ringi vaadata, et saaks pidamist juure.
otseselt sõitmist puudutavaid muid plaane põle.
30.08.2007 at 09:46
partel
  
Blower Camaro, vol 8
Hehe, piisab ainult korra "gaasi puudutada" kui juba pikendamise jutt lahti läheb. Minu arust ikka see, et noor meesterahvas tegeleb autospordiga, ei ole kõige ebanormaalsem tegevus.

Kui drag racing on pikendamine, siis peaks mul püksis olema rullikeritud anakonda. :)

Huvitav on ka suhtumise muutus erinevatesse lahendustesse. Näiteks omal ajal kui aru sain, et asi läheb mehh pritsungi peale, siis hoidsin kahe käega pead kinni, et nüüd on p... - tundmatu kere, tundmatu 4-link vedrustus, tundmatud rehvid, tundmatu käigukast, lootsin, et vähemalt karpa-blowermootor on tuttav... Aga mida rohkem asja uurisin, seda rohkem meeldima hakkas, samas Erkkile käisid pinda käivitusraskused, eriti pärast Eedu karpamootori esmakäivitust, kus asi läks käima veerand pöördest. Aga viimasel ajal on ta aru saama hakanud, et karpad lihtsalt ei toida ära, see-eest Enderle Birdcatcher on 4600 cfm, ehk 4 Dominator/King Demon karpat. :)

Hetkel ma ei taha midagi muud kui blower+Enderle. Turbo EFI on väga tore asi, aga see pole atraktiivne ning lisaks näiteks ES Tuningu poisid kurdavad, et pihustite erinevus on isegi 20%. Kodanik Hylas hakkas mulle juba seletama, mis selle tagajärg on, kui kruvisid peale keerama hakata, aga sai ise kiiresti aru, et mulle ei ole vaja seletada.

Mis tulevikku puutub, siis uurisin veesärgiga Dart Big M ploki tugevuse kohta, üks ütles, et on samuti blown gasser, 32 psi ja 1900 hj ehk varu on küll ja veel.

Tuleb arvestada ka tagasilöömisega, selle jaoks peab sisselaskekollektoril olema burst panel, ehk alumiinumplaat, mis plahvatuse korral eest lendab.

Samuti on variant suurem blower, parim on Kobelco 14-71 High Helix K-11 Superman. Nagu näha, siis päris tasuta see ei ole.

Samuti peab mõtlema, kas 8 mm bloweri rihmarattad ikka kestavad või peab 14 mm peale üle kolima, hetkel läheb bloweri ringiajamiseks 150-200 hj.

Aktuaalseks muutub ka silindrite erinevus, ainult hati pihustitega saavad silindrid erinevalt kütust, lahendus oleks lisada pordipihustid, millega siis tasakaalustada. Ja jällegi otsapidi data-loggeri juures, blowermootoril peab olema iga silindri EGT olemas, iga silinder on omaette isiksus ja tahab erinevat düüsi.

Igatahes igav ei hakka...


____________________________
_
30.08.2007 at 09:48
Stang-R
 
Blower Camaro, vol 8
quote:
madis: Lihtne ja loogiline:

...
Endakiitmine on muidugi kahtlane tegevus aga vahel võib kui põhjust on.

...

O.T.
Enesekiitmine on niivõrd tähtis asi, et seda tuleb alati ise teha, mitte kõrvalistele isikutele usaldada.

____________________________
Mustang 68 HT
30.08.2007 at 10:10
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Blower Camaro, vol 8   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.