register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Mustang GT 5.0 modifitseerimine   1 2 3  
Poster Message
max
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Kui tihti solid'eid reguleerida oleks soovitatav?
26.09.2008 at 21:09
KrisKilu
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
quote:
Taavi: Partel tõsiselt miks sa sellist jama siia toodad? Inimesed üritavad enda tänavaautot raske tööga teenitud rahanatukese eest kiiremaks ehitada (jõua kunagi ise sinnani), et lõbus sõita oleks, sinu jutu IGA rea vahelt kalkuleerin mina kokku mootori mida alla 1.000.000.- krooni kokku ei pane. Mõni alustav usa V8-fänn, kes seda foorumit lugema on hakanud võib väga valesid signaale siit foormumist saada kui kõik teemad sellist elu-käib-ainult-veerandmiili-stripil-kõik-muu-on-bs juttu täis on. See jutt oli alguses jube cool, aga ausalt, enam ei ole.
Minu arust on sitaks huvitav lugeda mida keegi asjast arvab:)
27.09.2008 at 14:16
BlueStang
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
nuh, kellelgi nuka osas ideid pole? eesärk pole miskit hardcore teha, niiet aju ja muud stuffi modida - kui u 50rwhp natuke kõrgemale otsa juude saaks ja et kõrgemaid pöördeid kanda, siis oleks juba bro
05.10.2008 at 19:58
kristohd
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Tänava peale on vaja rohkem pöördemomenti, mitte rohkem pöördeid. Kui jõuad oma nn kõrge pöördeni siis vaja pidurdama hakata ju. Samuti on teised ammu järgmise foori juures. :) Otsige parem võimalust kuidas madalatel pööretel rohkem jõudu oleks. Valides mootoridetaile selle järgi, et lõpppööretel hea oleks kaotatakse madala pöörde võimsust.
06.10.2008 at 08:11
vvt
  
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Oeh. Ega siis rattad otse mootori otsas pole, vahepeal on näiteks peaülekanne, mille ülekandearvu kõrgemaks muutmine annab lisajõudu ratastel. Pikema pööretevahemikuga mootor aga tagab seda, et see jõud varem otsa ei lõppeks. Miskipärast levib ka siin tänaseni eksiarvamus, et mootori kinnikägistamisega saadakse seamoodi momenti. Moment on otseselt seotud mootor VE-ga ehk mida vähem kägistatud mootor, seda suurema absoluutse momendi ta annab. "Võimsus tuleb puhtalt pööretest" jne on lihtsalt ebateadluslik jura.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
06.10.2008 at 09:03 1 edit. Last edited 06.10.2008 at 09:05 by vvt
partel
  
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Mootor on juba kinnikägistatud plokikaante, sisse ja väljalaskega. Oluliselt suurem nukk võtab lihtsalt alumise otsa ära ülemist vastu andmata.

VE tagaajamiseks on vaja custom sisse- ja väljalaset, et inertstuuning paigas oleks.

Pöörete hoidmine mõistlikuse piires ei ole kinnikägistamine.

Tänavaautol on tuleb võimsust suurendada eelkõige suurema töömahuga.

Ja ükski neist ei ole hetkel variant, kui ma õieti aru saan...


____________________________
_
06.10.2008 at 09:25
kristohd
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Peaülekande muutmine on linnaliikluses parim (odavaim) variant saada alumist otsa paremaks aga linnast välja sõites?! Igapäeva auto puhul peaülekandega hullama hakata on tiba pöörane mõte. Kavalam on ikkagi mootorit vastavalt modida.
06.10.2008 at 10:22
Jesper
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Mh mida sa tõestada üritad nüüd, BlueStang ju ütles ilusti mida tal täpselt vaja on. Arvestades auto kasutusotstarvet on ka täiesti arusaadav, miks tal seda vaja on.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.10.2008 at 10:35
BlueStang
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
kuidagi vaikne siin, kõik ehitavad autosid hoolega?
11.12.2008 at 21:56
BlueStang
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Kui keegi paremat nõu ei anna, siis otsingute tulemusena läheb Steeda 19 sisse.

Kas kett ja ketirattad oleks ka mõistlik ühe soojaga ümber panna?
14.12.2008 at 21:56
kala85
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
sellel omanikul minu teada polegi seda autot enam

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

15.12.2008 at 19:50
BlueStang
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
quote:
kala85: sellel omanikul minu teada polegi seda autot enam

? mille kohta see käis...
enda arvates nagu ikka olen veel omanik???
15.12.2008 at 22:47
Wolle
  
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Raul - jutt käis vist eemaalgataja kohta ehk seltsimees miller vist ei ole enam selle suksu omanik mida teemas kajastatud on.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
15.12.2008 at 23:40
BlueStang
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
jajah - ma sain aru küll:)
15.12.2008 at 01:01
kala85
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
täpselt nii

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

17.12.2008 at 15:04
miller
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
quote:
Wolle: Raul - jutt käis vist eemaalgataja kohta ehk seltsimees miller vist ei ole enam selle suksu omanik mida teemas kajastatud on.

Kahjuks enam ei ole jah, nüüd juba veelgi võimsama isendi omanik

15.09.2009 at 18:55
aimar12
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
quote:
BlueStang: Kui keegi paremat nõu ei anna, siis otsingute tulemusena läheb Steeda 19 sisse.

Kas kett ja ketirattad oleks ka mõistlik ühe soojaga ümber panna?
Kas tehtud?
17.09.2009 at 11:58
BlueStang
 
Mustang GT 5.0 modifitseerimine
Tehtud sai ja sai selle tulemusel kirja ka minu poolt mustangiga väljasõidetud kiireima aja Sauga ringrajal.

Ainult et tehtud ei saanud mitte nii nagu esialgselt kavas oli - nukk, kett ja hammakad olid täitsa ok ja jäid endised. Vahetusse läksid vaid klapid ja klapivedrud - mis nüüd mingite hyper-super performantsete vastu vahetati:).

Edit: 3-angle-valve-job oli juba eelnevalt peadega ette võetud
24.09.2009 at 10:00 2 edits. Last edited 24.09.2009 at 10:03 by BlueStang
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Mustang GT 5.0 modifitseerimine   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.