register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2008   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
maffia666
American Beauty Car Show 2008
Paar pilti ka minu poolt:
http://nagi.ee/photos/maffia666/sets/110373/

____________________________
Pealt tume, seest hele ja täidiseks V8, parim kohuke.
16.07.2008 at 20:03
altraditional
American Beauty Car Show 2008
Muidu igati väga kõva üritus, kindlasti Eesti tegijaim sellelaadne. Ainult et 'Hot rod special' üritusel jääb arusaamatuks, miks ei ole ühtegi põhilist frukti, '32 fordi?
Hanoi rocks oli suurepärane valik, juba see oli piletiraha väärt.
Samuti oli autokino hea mõte. Rahvas ainult ei tulnud kaasa kuidagi asjaga, väga vähesed jäid lõpuni vaatama. See võiks järgmisel aastal kindlasti uuesti olla.
16.07.2008 at 20:27
Jörm
 
American Beauty Car Show 2008
quote:
rutua: Vihje ülalpool kirjutajale? JÖRM?

Kas siis sinujaoks polegi Cadillac auto? Ja kui cadillac;e tutvustati siis arvan et need kommentaatorid olid võhikud? Umbes nii et siin on siis punane ,sinine,kollane..jne.
Arvan et see 69a cadillac mis on tehtud Eestis polt-mutter restaureering,millele on tunnustus antud ekpertide poolt on inimene näinud kõva vaeva.Oli ka seal veel 69 riviera millel ei tahtnud kuidagi stanged külge istuda vot selliseid märgati.Ühesõnaga kutsume põdrad näitusele et Eesti mehi mitte tunnustada.



See 69 Cadillac oli väga korralik ja sellel tasemel autosid oli seal veel mitmeid. Ma tean väga hästi seda töömahtu ja rahahunnikut mis sellise auto tegemiseks kulub ja ma võtan iga mehe ees mütsi maha kes sellega on hakkama saanud. Ma olen 13 aastat ameeriklastega jännanud ja neid on mul endal oma 15 tükki olnud erinevaid, sinna on uppunud ühe korraliku maja jagu raha täitsa vabalt. Kui Eesti autodest rääkida, siis mulle jäi tegelikult sel aastal kõige rohkem silma see http://www.american.ee/images/Chrysler%20Royal_49.jpg. Teistele zhürii liikmetele ei meeldinud värvivalik, aga minu arust oli vägagi maitsekas, eriti see, et porimatid olid tehtud kenasti sama värvi mis tagatiib, ehk kõik sobis omavahel ühtseks komplektiks. Ma ei suutnud ka erilisi vigu leida restaureerimises, kroom oli korralik, värvitöö super ilus, kui ma nüüd mööda ei pane siis vist üks klaas oli katki. Aga selleks ongi zhüriis kolm liiget, et erinevate maitsete ja arusaamade seast demokraatia korras midagi ära suudaks otsustada.
Cadillacide seas ei ole ma tõesti mingi ekspert ja ei osanud midagi tarka nende kohta rääkida ja kui mudelitest rääkida siis 55 punane Eldorado oleks olnud minu valik. Me üritasime teha valikuid töö kvaliteedi, üldise visuaalse tulemuse jne järgi ning kui kaalukausile jäid lõpuks mitu võrdset siis juba igaühe isikliku arvamuse järgi hääletades. Ei ole lihtne valida ühte autot Classic kategooriasse võitma, kuhu kuuluvad kõige suurem grupp masinaid sellel näitusel. Analüüsides miks Buick selle klassi tänavu võitis, jõudsin järeldusele, et ta on harva esinev auto tõmbas pilgu endale. Sai teda igalt poolt uuritud ja mingil põhjusel see auto jäi kõige ehedamalt meelde nii mulle kui Edekule kui ka Madisele. Sellepärast ma kirjutangi, et auto ümber peaks olema asju mis teda esile tõstavad ja ka auto sees, omanik peaks olema auto juures kui hindamine toimub 12-14.00, rääkima toredaid lugusid, avama kapotte jne.

____________________________
Amper Racing
17.07.2008 at 11:56
R.Ott
 
American Beauty Car Show 2008
Tore üritus oli aga järgmisel aastal üritan kuhugi vaiksemasse kohta platseeruda. Kaks aastat juba pargis suht käidavas kohas telgitud ja mõlemal korral ära tulles mõeldud kas järgmisel aastal ikka telgiga tulla. Ise ka tarvitan ja selle tagajärjel ka kõvema häälega, kuid kella 3-6 paiku pargis toimuv laseb magada ainult väga pommis peaga. Sai ka piletid ostetud ja Peer Günt tõstis ikka karva püsti küll, kuid linnas oli palju vaadata +laagris ja nõndamoodi ei jõudnudki ühelegi teisele kontserdile rohkem. Elukaaslasele meeldis mere ääres olnud "metsiku lääne alal" jagatud tarkus pärltikandi kohta ja varasemalt dragracest mitte õhkagi teadnud naisterahvast boheem-pedagoog leidis peale Lauri tiimi külastust ja ühe selle liikme poolt räägitut, et tegemist on hingega asja kallal olevate inimestega ning et tegelikult on see spordiala täiesti aksepteeritav. Igatahes lennuväljal oodati juba suure ärevusega Lauri starti&tulemust ning hiljem koduses vanemateringis märgiti ära, et vähemasti Lauri tiimis on väga südamlikud ja oma spordile pühendunud inimesed. Minu jaoks on see uskumatu muutus suhtumises :)
Äramärkimist väärivad veel kohalikku lehe kuulutuse järgi ostetud roostevaba 40L õlleankur (pikka aega juba otsinud sellist asja), uskumatu õllehinnaga ja vähemasti hommikul väga puhas ja kena õlletuba (õlu 13 eek kann, kohv 6 eek) ja kindlasti ka see, et vaatamata süngetele ennustustele oli ka ilm täiesti meeldiv. Järgmise aastani siis!

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
17.07.2008 at 12:52
Olds
  
American Beauty Car Show 2008
quote:
R.Ott:Igatahes lennuväljal oodati juba suure ärevusega Lauri starti&tulemust ning hiljem koduses vanemateringis märgiti ära, et vähemasti Lauri tiimis on väga südamlikud ja oma spordile pühendunud inimesed. !
No kui teamil läheb hästi, auto juures suuri tegemisi/seadistamisi pole vaja võistluse käigus teha on loomulik, et team saab inimeste küsimustele vastata ja olla sõbralik, mis on aga välistatud kui on kiire ja siis on sul ümber trobikond inimest, kes küsivad küsimusi ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
17.07.2008 at 13:51
R.Ott
 
American Beauty Car Show 2008
quote:
Olds:
No kui teamil läheb hästi, auto juures suuri tegemisi/seadistamisi pole vaja võistluse käigus teha on loomulik, et team saab inimeste küsimustele vastata ja olla sõbralik, mis on aga välistatud kui on kiire ja siis on sul ümber trobikond inimest, kes küsivad küsimusi ;)
See oli reede õhtul linnuses, vahetult enne vihma sadama hakkamist. Kellaaeg oli lihtsalt selline, et masinate juures ei olnud kuskil enam kedagi ja kui me siis Lauri masina juures peatusime, siis lihtsalt kuskilt ta tuli ja küsis, et äkki on meil mingeid küsimusi, millele ta vastata saaks... Enivei on see lihtsalt üks hea kokkusattumus.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
17.07.2008 at 14:14
partel
  
American Beauty Car Show 2008
quote:
prr:
Aga kiirendusest siis:

Kahjuks sain osa võtta ainult viimasel päeval, minujaoks kõige huvitavamal, sest drag on ikka väääga meeltmööda. Niiet jällegi Ply, külalisesinejana hr. Veelder ja mina - meid pidite te pika päeva jooksul välja kannatama :)

Nagu AB kiiredusele kohane - mõnus chill hakkas juba hommikul peale. Hea rahulik olemine ja palju häid sõpru-tuttavaid.
Kahju, et ainult 36 osavõtjat, lootustandvalt sai oodatud rohkem. Endal kogu võistluse peale oli üks suur emotsioonihetk, kui Roul Liideman sõitis välja 10.8 - muidu rinkamees ja üleüldse väga rahuliku sõidu puhul selline tulemus!

Lauri Kuriksile muidugi palju õnne 8.260 aja puhul, sest nagu näha oli, ei olnud ühtegi mitte-otse sõitmise hetke - kõik sujus. Muhe!

Õnnitlused ja tänud osalemise eest Roulile ja Laurile!! :) Kommentaatorid nagu ikka: "see on see legendaarne Pärtel" jne :p
quote:

Suurim masekas tuli muidugi siis peale, kui Erkki ei saanud oma masinat kohe üldse otse sõitma. Superfinaali kohast loobumine oli väga realistlik ja härrasmehelik otsus - mis sa ikka punnitad, kui peale uisutamise midagi ei toimu. Muidugi ülimalt kahju.

See pisut sügavam teema.

Nimelt see EMV välise üritusena oli algusest peale testipäev, samuti on raske öelda, et $1000 võistluskulusid arvestades ei motiveeri ka pidurdama. Ei ole nii rikkad, et võidu peale võistelda... Superfinaalis ei oleks mingit shanssi anyway olnud.

$10,000 teoreetiliselt oleks motiveerinud, on ju suur raha, aga arvestades reaalset olukorda, combo testimise algfaasis time critical keskkonnas, on Erkki, minu ja kogu tiimi koostöö kogemus paraku vast olulisemgi.

See ei ole mõistagi mingil juhul etteheide korraldajatele, raha peab tulema mitte korraldajatelt, vaid sposoritel, kellele on esmatähtis meediakajastus, eelkõige TV.

Loobumine oli Erkki otsus, mille üle ma ei hakanud isegi arutlema, kõige tähtsam on turvalisus. Sain juba kätte, mis tahtsin ja ma ei hakka kunagi sõitjat sundima. Tema ise lihtsalt teab...
quote:

Kiitused ja tänusõnad Karolile ja tema meeskonnale, kes sellist suurüritust teevad!

Kohtume jälle uutel üritustel ja järgmise aasta AB'l !
Tänud kõikidele asjaosalistele!!! :hail



____________________________
_
17.07.2008 at 14:32
Oldermann
 
American Beauty Car Show 2008
jäin üritusega ka igati rahule, ostsin veel samal päeval statolist passi ja külatasin lossiala ka mõlemal õhtal. Bändi set oli ka väga hea ja eriti peaesineja, kelle tegemistega ei oldki varem kursis. Seltskond satus ka kõrvale täiesti normaalne, siin juures tervitaksi kasutaja Astro88t perega ja lihuniku. üks musta RS camaroga tüüp võiks endast PM`is märku anda, tahaks natuke konsultatsiooni:) reedel sai muljetatud, aga kõike ei mäleta. telklas oligi just see hea, et sai ligi astuda ja juttu teha, uurida küsida ja muljeid vahetada.

____________________________
Universumi arhitekt
17.07.2008 at 18:43 3 edits. Last edited 17.07.2008 at 20:15 by Oldermann
Melxer
  
American Beauty Car Show 2008
Siin ka mõned minu filmitud kaadrid.

Rongkäik
Kiirendusvõistlus 1/2
Kiirendusvõistlus 2/2

____________________________
Sõidan Otse
21.07.2008 at 15:08
Madlobster
American Beauty Car Show 2008
quote:
Melxer: Siin ka mõned minu filmitud kaadrid.

Rongkäik


Mis koodekiga seda vaatama peab? Mul ei soostu näitama kuidagi.
21.07.2008 at 18:40
mar8kl
American Beauty Car Show 2008
quote:
Madlobster:
quote:
Melxer: Siin ka mõned minu filmitud kaadrid.

Rongkäik


Mis koodekiga seda vaatama peab? Mul ei soostu näitama kuidagi.


Koodekit ei tea, aga mul mängivad nii VLC kui BS.Player'i 2a vanad versioonid neid faile ilusti(teises arvutis uuemad verisoonid mängivad ka).

PS! failid on kõik 700MB suured!
21.07.2008 at 20:40 1 edit. Last edited 21.07.2008 at 20:44 by mar8kl
Madlobster
American Beauty Car Show 2008
quote:
mar8kl:
quote:
Madlobster:
quote:
Melxer: Siin ka mõned minu filmitud kaadrid.

Rongkäik


Mis koodekiga seda vaatama peab? Mul ei soostu näitama kuidagi.


Koodekit ei tea, aga mul mängivad nii VLC kui BS.Player'i 2a vanad versioonid neid faile ilusti(teises arvutis uuemad verisoonid mängivad ka).

PS! failid on kõik 700MB suured!

Igatahes vistas asuv mediaplayer ei näita (pole enne sellist videot mulle sattunud mida see pole näidata osanud) aga egas siis tuleb tömmata mingi muu player omale.
21.07.2008 at 21:46
Maik
  
American Beauty Car Show 2008
asi ei ole playerites vaid codecites,
tiri näiteks ffdshow googlest, anna teada kas toimis?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.07.2008 at 00:36
Burnout-Jimi
American Beauty Car Show 2008
Mulle ka meeldis üritus väga, kahju ainult et alati nii ruttu otsa saab !!! reedel tundus kuidagi vaikne tulevat, mõtlesin et see aasta tuleb eriti vähe rahvast , aga õnneks see ainult tundus nii,

ootan juba järgmist , nagu iga aasta
mõlemil päeavil jõudisn korraks sisse ka,, kahjuks ainult korraks, aga abiks ikka ju , vähemalt toetasin üritus pileti näol !!

burn baby burn

____________________________
Rahvas nõuab tsirkust ja leiba,seda nad ka peavad saama :)
Chevy Van G20 5.7
Dodge Ram van 5.2
22.07.2008 at 01:51
mar8kl
American Beauty Car Show 2008
quote:
Inferno: asi ei ole playerites vaid codecites,
tiri näiteks ffdshow googlest, anna teada kas toimis?

seda kindlasti, aga tavakasutajatele on lihtsam soovitada kasutamiseks mängijat, millega probleeme ei tule või tõesti järeleproovitud universaalset koodekipakki(mõne kokkusobivus sõltub ka mängijast). Ma olen peale VLC kasutusse võtmist(3-4a tagasi) juba unustanud, mis on koodekid.
22.07.2008 at 06:23
MSFAN
 
American Beauty Car Show 2008
quote:
Melxer: Siin ka mõned minu filmitud kaadrid.

Rongkäik
Kiirendusvõistlus 1/2
Kiirendusvõistlus 2/2


Mikski mul ei anna võimalust allalaadida :(
22.07.2008 at 12:07
Melxer
  
American Beauty Car Show 2008
koodeks on DivX kui kellegil see puudub
http://www.divx.com

____________________________
Sõidan Otse
22.07.2008 at 12:37
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show 2008
Siin veel pilte pühapäevast ehk siis peamiselt kiirendusest:



Aitäh korraldajatele võimaluse eest kiirendust pildistada; eraldi tahaks mainida veel seda, et väga arvukad ja rõõmsad teeäärtes kaasaelajad annavad igal aastal ABCS kruisile ikka ülihea fiilingu.
24.07.2008 at 00:56
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2008
quote:
newton: Siin veel pilte pühapäevast ehk siis peamiselt kiirendusest:
.

suurepärane töö!!!

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
24.07.2008 at 16:36 1 edit. Last edited 24.07.2008 at 16:37 by Kummipuru
_siim_
American Beauty Car Show 2008
newtoni cam ilustab alati asjad üle :D
vaatasin camaro rehvid läikisid ka nagu oleks need ära pestud/silikoonitatud
24.07.2008 at 16:50
Peeter82
 
American Beauty Car Show 2008
Kas neid kiirenduse aegasid ka kuskil näeb?

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
24.07.2008 at 17:00
autodusa
  
American Beauty Car Show 2008
quote:
punkyc: http://www.reporter.ee/index.php?fbc&id=30158

selle kuuma paari elu tipphetki vaadates peab vist õnnelik olema,et ei saanud tulla.


____________________________
www.usacar.ee https://www.facebook.com/usacarest
Porsche 964
Ford Mustang Boss 302
MB C43 AMG
25.07.2008 at 00:29 1 edit. Last edited 25.07.2008 at 00:29 by autodusa
viplala
American Beauty Car Show 2008
quote:
autodusa:
quote:
punkyc: http://www.reporter.ee/index.php?fbc&id=30158

selle kuuma paari elu tipphetki vaadates peab vist õnnelik olema,et ei saanud tulla.


Jättis mulje nagu Arnold Rüütel ja tema naine nooruses.
25.07.2008 at 00:52
monts
 
American Beauty Car Show 2008
Tänud kõikidele ürituse fännidele! Igasugune järelkaja - ka negatiivne on alati teretulnud, et asja ikka paremaks muuta :)
Suured tänud ka abilistele, special thanks Tammevanale.

Lõpuks said üles ka kiirendusvõistluse tulemused.

Sel aastal võeti üritus linti ka. DVD peaks valmis saama suve lõpuks.

Pildid

____________________________
American Beauty Car Show
27.07.2008 at 23:05 1 edit. Last edited 15.08.2008 at 23:08 by monts
partel
  
American Beauty Car Show 2008
Heh, eliminaatorit on ainult A-klassis, teistel ajasõitude koopia... :)


____________________________
_
28.07.2008 at 02:15
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2008   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.