register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Headerite ehitamine   1 2 3  
Poster Message
Ago
 
Headerite ehitamine
Nojah, ma ju kirjutasingi, et kui saaks...
Pontiac Grand Prixi omad istuksid ka muideks bolt-on Beretta peale. Aga niipalju kui mina olen netist otsinud pole ühelgi suurtootjal neid tootevalikus. Selliste isetegijatega aga on jah selline paha lugu, et hinnad kipuvad sinna 10k kanti jääma. Aga kas sellele Steven Hammile mingi link ka viitab?

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
16.05.2002 at 18:07
gusja
Headerite ehitamine
quote:
Ago: Nojah, ma ju kirjutasingi, et kui saaks...
Pontiac Grand Prixi omad istuksid ka muideks bolt-on Beretta peale. Aga niipalju kui mina olen netist otsinud pole ühelgi suurtootjal neid tootevalikus. Selliste isetegijatega aga on jah selline paha lugu, et hinnad kipuvad sinna 10k kanti jääma. Aga kas sellele Steven Hammile mingi link ka viitab?
Siit ma selle asja leidsin http://members.aol.com/_ht_a/gpxss/index2.html
vali siit performance ja edasi exhaust ( ei saanud kuidagi täpset linki teha)
Kas sull autol eelnevalt ka mingeid muudatusi juba tehtud?
16.05.2002 at 00:18
Ago
 
Headerite ehitamine
quote:

Kas sull autol eelnevalt ka mingeid muudatusi juba tehtud?

Kaaned on porditud.
Selline headerite pilt on mul juba nähtud, kuigi mitte sellel lehel. Tõenäoliselt on keegi püüdnud ennast võõraste sulgedega ehtida.
Btw missugusest ja kui paksust materjalist siiski headereid tehakse?

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
17.05.2002 at 16:28 Last edited 17.05.2002 at 16:32 by Ago
Erkki
  
Headerite ehitamine
Headerite levinuim paksus on 0,050" ehk 1,27 mm.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
17.05.2002 at 16:52
max
Headerite ehitamine
quote:
Ago:
quote:

Kas sull autol eelnevalt ka mingeid muudatusi juba tehtud?
Kaaned on porditud.

OT: Kas andis mingisugust efekti kah? On SUl mingeid jooniseid/juhiseid?
17.05.2002 at 17:05
Ago
 
Headerite ehitamine
quote:
max:
quote:
Ago:
quote:

Kas sull autol eelnevalt ka mingeid muudatusi juba tehtud?
Kaaned on porditud.

OT: Kas andis mingisugust efekti kah? On SUl mingeid jooniseid/juhiseid?

Päris ausalt ütlen, et ei tea. Kuni ma kaante portimise mõtet heietasin varastati mu eelmine masin ära millele ma mootori vahele tõsta kavatsesin. Siis hakkasingi suurest kurvastusest mootorit lammutama. Kui asi laiali oli juba sain katkise mootoriga Beretta. Nii, et esimene käivitus porditud kaantega oli juba Beretta peal. Oleks kellegagi võrrelda siis võibolla oskaks midagi öelda.
Joonised juhised korjasin netist ja siit foorumist. Lõpuks oli asi nii segane, et nutt tuli lausa peale. Otsustasin teha nii nagu oskan lohutuseks see, et kui päris p****e läheb siis on mul on vähemalt üks komplekt plokikaasi tagavaraks. :D

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
17.05.2002 at 17:20
gusja
Headerite ehitamine
quote:
Ago:
quote:
max:
quote:
Ago:
quote:

Kas sull autol eelnevalt ka mingeid muudatusi juba tehtud?
Kaaned on porditud.

OT: Kas andis mingisugust efekti kah? On SUl mingeid jooniseid/juhiseid?

Päris ausalt ütlen, et ei tea. Kuni ma kaante portimise mõtet heietasin varastati mu eelmine masin ära millele ma mootori vahele tõsta kavatsesin. Siis hakkasingi suurest kurvastusest mootorit lammutama. Kui asi laiali oli juba sain katkise mootoriga Beretta. Nii, et esimene käivitus porditud kaantega oli juba Beretta peal. Oleks kellegagi võrrelda siis võibolla oskaks midagi öelda.
Joonised juhised korjasin netist ja siit foorumist. Lõpuks oli asi nii segane, et nutt tuli lausa peale. Otsustasin teha nii nagu oskan lohutuseks see, et kui päris p****e läheb siis on mul on vähemalt üks komplekt plokikaasi tagavaraks. :D
Kaua sull nende kaante portimiseks aega kulus? Kas sisselaskekollektoritega ka midagi tegid või tegid ainult kaani?
17.05.2002 at 18:37
Ago
 
Headerite ehitamine
quote:

Kaua sull nende kaante portimiseks aega kulus? Kas sisselaskekollektoritega ka midagi tegid või tegid ainult kaani?

Umbes kuu aega töö kõrvalt nikerdasin. Suuremad konarused ja kaane/sisselaske ühenduskoha kuju lasin mingi käsifreesi taolise aparaadiga parajaks. Ja siis liivapaberiga nii, et sõrmenukid narmendasid. Sisselaskekollektorit lihvisin ka niipalju kui sai/ulatas. Soovitati liivapritsiga aga ma ei julgenud. Seinad tundusid ikka kohati väga õhukesed olema. Throttle body sai ka liivapaberiga üle käidud.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
17.05.2002 at 18:48
gusja
Headerite ehitamine
quote:
Ago:
quote:

Kaua sull nende kaante portimiseks aega kulus? Kas sisselaskekollektoritega ka midagi tegid või tegid ainult kaani?

Umbes kuu aega töö kõrvalt nikerdasin. Suuremad konarused ja kaane/sisselaske ühenduskoha kuju lasin mingi käsifreesi taolise aparaadiga parajaks. Ja siis liivapaberiga nii, et sõrmenukid narmendasid. Sisselaskekollektorit lihvisin ka niipalju kui sai/ulatas. Soovitati liivapritsiga aga ma ei julgenud. Seinad tundusid ikka kohati väga õhukesed olema. Throttle body sai ka liivapaberiga üle käidud.
On sull veel midagi plaanis teha?
17.05.2002 at 18:51
Ago
 
Headerite ehitamine
Stock väljalaske tahaks parema vastu vahetada. CAI õhuvõtt poleks ka paha. Ja loomulikult uus nukk. Siis vaataks/mõtleks edasi.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
17.05.2002 at 19:17
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Headerite ehitamine   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.