register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1985 Buick Grand National   .. 10 11 12 13 14 15 16  
Poster Message
Olds
  
1985 Buick Grand National
tundub, et selle aasta Outlaw klass on otsustatud :P Igatahes ootaks seda igast küljest...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.04.2010 at 17:42
Fog
 
1985 Buick Grand National
Praegu on kõige tähtsam ASAP lamda korda saada ja dünosse minna. Võistluseni on alla nädala.

Eks häälele andis palju juurde headerite diameetri muutus.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
24.04.2010 at 18:03
Olds
  
1985 Buick Grand National
quote:
Fog: Praegu on kõige tähtsam ASAP lamda korda saada ja dünosse minna. Võistluseni on alla nädala.

Eks häälele andis palju juurde headerite diameetri muutus.

diameetri muutus on kindlasti üks asjadest, kuuldavasti on ka surveastet muudetud...
Edu dynos! :beer

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.04.2010 at 19:17
partel
  
1985 Buick Grand National
Puuduste nimekirja kirjutasime näpuga katusele! :)

____________________________
_
24.04.2010 at 22:48
VKM
 
1985 Buick Grand National
Mahtus sinna ära või?
Seal on palju tööd teha, mis peab ühte nädalasse mahtuma.

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
25.04.2010 at 10:42
Fog
 
1985 Buick Grand National
quote:
rice burner: Mahtus sinna ära või?
Seal on palju tööd teha, mis peab ühte nädalasse mahtuma.
Mul tekkis sama küsimus, eriti kuna neljandik katust oli tolmuvaba:P


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
25.04.2010 at 12:32
partel
  
1985 Buick Grand National
Ma olen hea advokaat - päris mitu asja rääkisin maha! :p

Soovitasin mikroskoobiga uurimisele lisaks ka natuke mõelda ka.


____________________________
_
25.04.2010 at 12:51
Wolle
  
1985 Buick Grand National
quote:
partel: Ma olen hea advokaat - päris mitu asja rääkisin maha! :p

Soovitasin mikroskoobiga uurimisele lisaks ka natuke mõelda ka.


Sellise asjaga avalikult foorumis kelkida?

No ma ei tea.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
25.04.2010 at 12:59
sill
 
1985 Buick Grand National
quote:
partel: Ma olen hea advokaat - päris mitu asja rääkisin maha! :p

Soovitasin mikroskoobiga uurimisele lisaks ka natuke mõelda ka.

Nii hullud nüüd ka asjalood polnud.
25.04.2010 at 21:32
VKM
 
1985 Buick Grand National
quote:
Nii hullud nüüd ka asjalood ei olnud.

Seda usun ma rohkem tõesti, sest puudused ilmselt on pooleli olevad tööd, mis oli plaanis nagunii ära teha. Kuigi Veljo enam investeerida ei tahaks:)

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
25.04.2010 at 22:23
vlzman
 
1985 Buick Grand National
quote:
rice burner:
quote:
Nii hullud nüüd ka asjalood ei olnud.

Seda usun ma rohkem tõesti, sest puudused ilmselt on pooleli olevad tööd, mis oli plaanis nagunii ära teha. Kuigi Veljo enam investeerida ei tahaks:)

Njah, "ei tahaks" on küll väga ülekohtuselt öeldud. Vägagi tahaks kui vahendeid oleks.



____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
26.04.2010 at 00:11 2 edits. Last edited 27.04.2010 at 23:46 by vlzman
vlzman
 
1985 Buick Grand National
Täna siis esimene koormusetesti päev. Plaan oli tagasihoidlikult autole veidikene boosti peale lasta. Peagi aga selgus, et kodanik ei tahtnud eriti vaikselt spoolida :D
Boost kippus selle asemel väga kiiresti ja järsult tekkima, nii et Viljaril oli tegemist, et jõuaks samal ajal seadistada.
Hea see, et lekked eemaldatud. Halb see, et nüüd seisame probleemi ees, kus ükski vahend ei suuda seda instant boosti kontrollida.
Aga kuna lahendamatuid probleeme pole olemas, siis kõik ainult ajaküsimus. Igal juhul....lõbus õhtu oli, loodan et kõigil asjaosalistel :)
Videopäevik ka kohe-kohe täienemas, hetkel video scriptimine pooleli.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
27.04.2010 at 23:13
Fog
 
1985 Buick Grand National
Tõepoolest, diagnoos on ühene, turbo on liiga pisike.

CO2 balloonide täitmine ei teeks ka paha loomulikult, ning AMS tuleb ka ümberkasvatada.



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
27.04.2010 at 23:39
vlzman
 
1985 Buick Grand National
Edit: Videopäeviku jätk, selle tõmbega läks boost 1,5 BAR ja pöörded 7200 RPM seatud piirajasse. Kuna mootor jookseb tegelikult 8500RPM peale siis ilmselt piiraja tõstame veidi kõrgemale.


____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
27.04.2010 at 23:46 1 edit. Last edited 27.04.2010 at 23:47 by vlzman
partel
  
1985 Buick Grand National
Auto ees ei maksa vast seista... Transbrake solenoid/lüliti/sidur võib saba anda.

BTW eelmine hooaeg USAs oligi, et üks tegi TB testi (rattad maas :uhoh), gaas jäi põhja kinni ja kihutas läbi boksi 100+ kiirusega bussile otsa ja RIP (vööd polnud ju kinni).

Et siis brake stall on 7200+ @ 1.5 bar? Eks näis, mis max boostiga on, loodetavasti mitte terve tee piirajas.


____________________________
_
28.04.2010 at 10:21
VKM
 
1985 Buick Grand National
quote:
Auto ees ei maksa vast seista... Transbrake solenoid/lüliti/sidur võib saba anda.

Vaatasin ka, et julge mees seisis auto ees :)
Ise olin nii ametis, et ei näinudki, et mees auto eest läbi jalutas.

Aga mootor toodab selle turbo jaoks liialt palju heitgaase, mida on raske kontrolli alla võtta. Mootor on ise tasemel, kuid liialt palju on lekkeid, mis sellisel mootoril ei tohiks olla.
Aga nüüd on Buigi stall sama, mis meie Nissanil, kuid saabub kordades kiiremini.

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
28.04.2010 at 10:41
anti
 
1985 Buick Grand National
quote:
rice burner:[/b]
Mootor on ise tasemel, kuid liialt palju on lekkeid, mis sellisel mootoril ei tohiks olla.

Praktilises mootoriehituses võhikuna küsin, miks neid lekkeid nii palju on? Millele see viitab ja millised võivad olla tagajärjed?
28.04.2010 at 15:35
Fog
 
1985 Buick Grand National
quote:
anti:
quote:
rice burner:[/b]
Mootor on ise tasemel, kuid liialt palju on lekkeid, mis sellisel mootoril ei tohiks olla.

Praktilises mootoriehituses võhikuna küsin, miks neid lekkeid nii palju on? Millele see viitab ja millised võivad olla tagajärjed?

Eks see on kompromisside küsimus. Metallist kaanetihend on küll maru hea rõhku silindris hoidma, kuid veekanaleid ju ei o-ringita ning mõned lekked on paratamatud alguses.
Ja noh, mina ei usu enam ühtegi ameerika mootoriehitajat. Liiga palju on tulnud üle või ümber teha. Kasvõi need kaaned väideti ka kinni olevat keeratud, kuid pärast lekkeid proovides oli 10nm kuhugi poltidest ära kadunud. Ehk siis tohi usaldada, ning kõik tuleb üle kontrollida.




____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
28.04.2010 at 19:09 1 edit. Last edited 28.04.2010 at 19:11 by Fog
partel
  
1985 Buick Grand National
No see 10 Nm võib ka mõõtmisviga olla, 10% või vähemgi.

Mis tihend on? Me kasutasime Fel Pro MLS'i, millel veekanalid tihendatud. Null leket.

Aga usalduse kohalt muidugi õigus, iseennastki ei või usaldada, hea kui keegi teine üle õla vaatab double cheki huvides.

____________________________
_
28.04.2010 at 19:58
vlzman
 
1985 Buick Grand National
Ega neid lekkeid nii üle mõistuse palju ikka polnud ka. Esimesel käivitusel välja tulnud lekked olid seotud sellega, et veesärki minevad poldid olid möksimata ja paigaldamata oli puke tank, nii et breatherite vahelt uhas mõnuga õli. Need vead nüüdseks eemaldatud. Kaanetihendi vahelt immitsev veetilk ka loodetavasti nüüd kaante ülepingutamisega kadund. Pealegi läheb mootorile alla veel belly-pan, mis püüab iga juhuslikugi tilga kinni, et rajale midagi ei satuks. Ei maksa ikkagi unustada, et see mootor on välja mõeldud 80-ndatel ja tol ajal ei olnud veel kasutuses tänapäeva umbe-sünteetiliseid õlisid. Esmakäivitusel sees olnud 5W40 oli ikka liialt vedel selle mootori jaoks.
Arvan, et üsna võimatu on kokku panna mootor ja siis loota, et kohe esimese korraga on asi 100% lekkevaba.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
28.04.2010 at 21:52
rescue
 
1985 Buick Grand National
mis juhtus selle massinaga kui saladus pole?
01.05.2010 at 22:36
VKM
 
1985 Buick Grand National
Sellele autole lihtsalt ei meeldi sõita :(
Kui oli aeg võistlema asuda, siis arvas starter, et peaks oma töölepingu lõpetama. Sai veel korra elu sisse puhutud ja kui Veljo ülikonna selga tõmbas, arvas auto, et parem oleks jälle mitte käima minna.
Kõige häirivam oli see, et tutikas starter oli VKM garaazis olemas, mis lihtsalt maha jäi.

Loodan, et Veljo peale paaripäevast puhkust veel jõudu leiab, et auto lõpuks edukalt rajale tuua. Meie aitame igati!!!

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
01.05.2010 at 22:51
Maik
  
1985 Buick Grand National
masendav oleks vist kõige õigem sõna selle asja kohta öelda... auto vahest rikub tuju päris hästi ära . :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
01.05.2010 at 23:25 2 edits. Last edited 01.05.2010 at 23:49 by Maik
vlzman
 
1985 Buick Grand National
quote:
rice burner: Sellele autole lihtsalt ei meeldi sõita :(
Kui oli aeg võistlema asuda, siis arvas starter, et peaks oma töölepingu lõpetama. Sai veel korra elu sisse puhutud ja kui Veljo ülikonna selga tõmbas, arvas auto, et parem oleks jälle mitte käima minna.
Kõige häirivam oli see, et tutikas starter oli VKM garaazis olemas, mis lihtsalt maha jäi.

Loodan, et Veljo peale paaripäevast puhkust veel jõudu leiab, et auto lõpuks edukalt rajale tuua. Meie aitame igati!!!

Tänud Viljarile, kes ei väsinud üritamast mu pe***es tuju parandada ja hea teada, et tehakse kõik, et "konkurent" rajale jõuaks :beer selline asi parandab motivatsiooni taset kõvasti.
Aga jah....kommentaarid on liigsed, lihtsalt läks nii ja kõik. Tehtud sai kõik, mis vähegi võimalik, paraku see polnud piisav. Lihtsalt see ebaõnne faktor, mis selle autoga kaasas käib, hakkab liiga suureks muutuma.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
02.05.2010 at 02:08
rescue
 
1985 Buick Grand National
eks ta sellepärast maha müüdigi :D ok nali naljaks, igatahes motivatsiooni ei tohiks kaotada mõne tagasilöögi pärast ;)
isiklikult hoian pöialt ;)
02.05.2010 at 07:18
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1985 Buick Grand National   .. 10 11 12 13 14 15 16  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.