register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.  
Poster Message
Fog
 
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
Kust neid saada?

BHRA nõuetest: 8.2 Tubeless-tüüpi rehvi puhul on mutriga kinnitatavad ventiilide kasutamine kohustuslik.

Aitähh.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
01.03.2009 at 21:06
Madlobster
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
quote:
Fog: Kust neid saada?

BHRA nõuetest: 8.2 Tubeless-tüüpi rehvi puhul on mutriga kinnitatavad ventiilide kasutamine kohustuslik.

Aitähh.



Mutriga kinnitatav.

Mutrita



Kus neid saada on ei tea. Äkki mõnest suuremast rehvipranduse ja hangeldamise kohast küsida
See ülemine pilt on vist jalgrattal kasutatav aga alumine on auto oma ja lingil olevad on ka autodele.

Siit saab äkki tellida
01.03.2009 at 21:12 3 edits. Last edited 01.03.2009 at 21:22 by Madlobster
hunt
 
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
Hästivarustatud rehvitöökodades on nad kindlasti olemas, ise olen ostnud neid Mustamäe tee ja Kadaka tee ristil asuvast töökojast (misiganes nime ta tänapäeval ka kannab). Ühesõnaga see, mis asub Pristise majas. Samas majas veel (Aave ??) autopood.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
01.03.2009 at 21:21
Fog
 
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
quote:
hunt: Hästivarustatud rehvitöökodades on nad kindlasti olemas, ise olen ostnud neid Mustamäe tee ja Kadaka tee ristil asuvast töökojast (misiganes nime ta tänapäeval ka kannab). Ühesõnaga see, mis asub Pristise majas. Samas majas veel (Aave ??) autopood.
Ahhaa, seda butiiki ma tean, tänud.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
01.03.2009 at 21:30
maddog
 
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
quote:
hunt: Hästivarustatud rehvitöökodades on nad kindlasti olemas, ise olen ostnud neid Mustamäe tee ja Kadaka tee ristil asuvast töökojast (misiganes nime ta tänapäeval ka kannab). Ühesõnaga see, mis asub Pristise majas. Samas majas veel (Aave ??) autopood.
Aave asemel nüüd AutoExpert ja rehvifirma vist Vianor ? kui õieti meeles
01.03.2009 at 21:30
cyber
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
quote:
Fog:
quote:
hunt: Hästivarustatud rehvitöökodades on nad kindlasti olemas, ise olen ostnud neid Mustamäe tee ja Kadaka tee ristil asuvast töökojast (misiganes nime ta tänapäeval ka kannab). Ühesõnaga see, mis asub Pristise majas. Samas majas veel (Aave ??) autopood.
Ahhaa, seda butiiki ma tean, tänud.
Sellest butiigist ei saa, käisin seal kunagi otsimas, polevat kunagi olnudki seal neid. Kõrval olevast rehvifirmast aga sai küll. Hind ~40 EEK tükk.
01.03.2009 at 21:41
Fog
 
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
quote:
cyber:Sellest butiigist ei saa, käisin seal kunagi otsimas, polevat kunagi olnudki seal neid. Kõrval olevast rehvifirmast aga sai küll. Hind ~40 EEK tükk.
Seda härra hunt ütleski. Ma nentisin fakti, et butiiki tean(ning selle kõrval olevaid garaaziuksi).
Üldiselt sobib see väga heasti, kuna pean homme mustamäe tee postkontorist oma rockauto jubinad ära tooma:)


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
01.03.2009 at 21:44
charger
Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.
Olid täitsa olemas Pärnu maanteel BENi autopoes ja kui sellest valikust väheks jääb, siis nende asjadega tegeleb Mafa ES Männikul :)
01.03.2009 at 00:33
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Mis asjad on mutriga kinnitatavad ventiilid ning kust neid saab.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.