register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Ls1 corvette torukollektorid eestis  
Poster Message
Maik
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Äkki kellegil vedeleb ülearuseid, kas siis müügiks või laenuks ? Laseks copy teha...siin viljandis oleks ajaslik mees olemas küll kes hakkama saaks.

ebas on küll soodsad, aga selliseid asju naljalt vist lennuposti teel ei saadeta ja konteineritest ma ei taha enam kuuldagi, mõlemad korrad on mul tarme võtnud üle 5 kuu (õigemini 1 preagune veel kestab , ei ole isegi õrnalt najlakas enam isegi )

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
28.03.2009 at 09:44 3 edits. Last edited 28.03.2009 at 23:34 by Maik
hents99
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Ega need USA`st ostetud kolled ka teab, mis kvaliteetsed asjad pole. Alla 500 USD saab sellise paraja hiinaka, mis küll blingib kenasti, kuid tõmbavad kõveraks, pragunevad ja lähevad keevisest lahti. Lase sel asjalikul mehel custom kolled teha vastavalt vajadusele auto peal. Ma tegin oma mersule ise, sest keegi ei paku selliseid tükke.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
28.03.2009 at 10:14
Maik
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
0-is tehes läheb üksjagu rohkem aega siiski, hea kui oleks mille järgi kohe teha. Hind samuti...


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
28.03.2009 at 11:27 1 edit. Last edited 28.03.2009 at 11:27 by Maik
vvt
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Ise tehes, kui puuduvad kogemused ja soovitatavalt TIG keevitus, hakkavad need kolled samamoodi jamama nagu hiina omad. Huvitav, kas usa markide hulgas on ka tegev selline kompanii nagu Stahl Headers, olen ühed sellised ostnud ja nende kvaliteet küll küsimusi pole tekitanud. Isegi keevitades paneb lausa imestama, kui palju üks asi juba keevituse soojuse mõjul ennast kõveraks veab. Kui ehitad mingi suletud konstruktsiooni, mille kuju ei arvesta kuumapaisumisega, on sellel peagi praod sees. Paisumine pole päris otsesuunas ja disain peab arvestama sellega, et paisumine-kokkutõmbumine oleks samas suunas. Hakkab vastuoksa käima, on kõver ja praguline. Paljud on nt teinud neljajalgset metalltaburetti, mis keevitamise ajal paned ilusti vinklisse ja millel poole tunni pärast pole raami ja jalgade vahel ühtegi täisnurka. Metallmööbli töökojas on muide rakised tehtud nii, et tabureti jalad pole keevitamise hetkel päris vinklis.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.04.2009 at 22:15 2 edits. Last edited 02.04.2009 at 22:21 by vvt
hents99
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Siin ühed mersu kolled, vot neid võis päris peavalu teha olla. Kõige enam tõmbab ära kahe toru pikk liiteõmblus



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
02.04.2009 at 23:15
anryo
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Miks sa ei osta vaid tahad nii keeruliseks asja ajada, usu mind, see ei ise tegemine ei ole seda väärt.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
03.04.2009 at 10:10
Maik
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Uurisin lihtsalt,äkki on kellegil eesti pinnal müügiks...

ma ei tea,kas kollesid saadeteakse ka postiga ? Kui ei, siis pole mõtet tellima hakatagi enam preagu.
Ehitada oleks odavam ka võibolla, nagu mainisin peaks piisavalt pädev tegija olemas olema siinkandis.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.04.2009 at 10:53 3 edits. Last edited 03.04.2009 at 11:05 by Maik
Olds
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
quote:
Maik: Uurisin lihtsalt,äkki on kellegil eesti pinnal müügiks...

ma ei tea,kas kollesid saadeteakse ka postiga ? Kui ei, siis pole mõtet tellima hakatagi enam preagu.
Ehitada oleks odavam ka võibolla, nagu mainisin peaks piisavalt pädev tegija olemas olema siinkandis.

Usun, et saadetakse ka postiga. Samas saan pakkuda välja inimese, kes Tartus suudab kõikvõimalikke torukollektroeid teha. Ka minu tulevase mootori torukollektorid tulevad tema käest, seda lihtsal põhjusel, et tulevasele mootorile ei ole ühtegi tuntud brandi kes masstoodanguna neid teeks

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
03.04.2009 at 12:12
hents99
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Olds, Eestis ei hinnata eriti custom tööd, seepärast ka vaadatakse viltu käsitööd vs masstoodanguna hiinas valmistatud kollesid ja ka muid asju.

Kui sa mõtled meest, kellele sa just oma auto viisid, siis thumbs up, minu punktitud kolled on ka kõik tema TIG`itud.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.04.2009 at 14:50
Astro SS
Ls1 corvette torukollektorid eestis
Mõned pildi ka:









:finger

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
03.04.2009 at 20:04
Maik
  
Ls1 corvette torukollektorid eestis
see teine pilt on ju ilmselgelt markup pilt vms, mingil firmal (es-tuning?) on plasttorud millest summuti skeemi kokku ehitada eestis ka ju olemas. Hea abivahend vist



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
04.04.2009 at 08:10
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Ls1 corvette torukollektorid eestis  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.