register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : LS1 mootor   1 2  
Poster Message
askeldaja
 
LS1 mootor
"Street Alien" Twin Turbo Ultima GTR kasutab twin turbo 6.0 LS2 1000+ hp mootori juures töödeldud päid.
quote:
Patriot stage 3 CNC heads 2.08 intakes, Ti Retainers, .650" lift springs, special exhaust valves



quote:
A pair of Turbonetics T61's with ceramic ball bearings on
Schwartz fabricated turbo manifolds



Edit: typo.
18.10.2009 at 13:27 1 edit. Last edited 18.10.2009 at 01:33 by askeldaja
AndreesZ
 
LS1 mootor
Asi nüüd nii, et see mootor liikus minu garaazist edasi kasutaja keevitaja garaazi...
Asi läheb siis elcamino peale ja sinna ikka turbo ka peale. Alustuseks proovib vast madala rõhuga ja stock sisuga. Sellega 600hj. pole vast probleem. Kui oli jutt enne, et 600hj on liig mis liig teele, siis hakkan asjale pihta saama. Sai siis enda praegusele projektile 2 bar-i rõhku lastud ja pidamis probleemid isegi 150km/h juures. Jõudu peaks olema nüüd umbes 600hj.
El camino ehitusega tahaks peale hakkata talvel ja loodetavalt sügiseks saab asja juba jooksma :)

19.10.2009 at 10:40
Xpert
LS1 mootor
Kuidas sa selle jõu maha saad? ElCaminol ju suht kerge tagaosa.
19.10.2009 at 21:05
Maik
  
LS1 mootor
Võiks siia topicusse vabalt nõu anda kuidas c5 ls1-hest saada stock sisuga 600hp.
Endal on natuke hapu olla,et alla 500hp ikka pill on ... on küll variant rõhku tõsta,kuid eeldab uut seadistamist.
Hetkel on plaanis talveks lühikesed headerid äkki installida mis annaks 30-40hp ma usun. Hetkel isegi ei viitsi usa corveti foorumeid
süviti uurida. Nukkvõll uus peaks ka olema... kokku hinnad usas neil ainult 600 midagi usd usas, pole üle mõistuse.
Väga vanad küünaluhtmed võivad olla ka üks põhjustest miks tegelt peale 5500 rpm langeb kõik ,kahjuks ei olnud neid
seadistamise hetkeks vahetatud...

minul pidamise probleemid on kahjuks ainult kuni teise käigu lõpuni ehk 110 km/h ca t... 275 laiade vanade rehvidega.

aga ülemõistuse küll pole see hp kergelt ka mitte imho.. pigem on probleem,et tagarehvid on valed või liiga kitsad 600hp jaoks andrez


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
19.10.2009 at 22:27 2 edits. Last edited 19.10.2009 at 22:30 by Maik
hunt
 
LS1 mootor
Eestis olnud ka stocksisuga sinna 600 hp ligi LS1 mootoriga Corvette C5.

Tema omanikuks oli meie foorumisõbrake ''chevymees''.

Oli sinna lajatatud peris korralik boost selga ja kuuldavasti Soomes esimesel päeval uue omaniku käes ka laiali läinud.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
19.10.2009 at 23:07
AndreesZ
 
LS1 mootor
Ega ma kindlalt ei ütle, et peab just tulema 600hj, aga mindagi sinna kanti tahaks jah saada. Nukk läheb jah vahetamisele. See ka vast alguses seespool kõik.
Autole läheb progeaju, siis vast asi ka lihtsam ilusti jooksma saada. Minul isiklikult asi vast selles, et minu auto kaalub 1200kg ja tagaots kerge. Seepärast tahab ka ringi pidevalt lüüa, kui boost tuleb. Taga kasutan 255 rehve ja lsd lukku. Rehvid pehme seguga ja sõitta saab küll, kuigi uisutades....
20.10.2009 at 12:23
Maik
  
LS1 mootor
quote:
hunt: Eestis olnud ka stocksisuga sinna 600 hp ligi LS1 mootoriga Corvette C5.

Tema omanikuks oli meie foorumisõbrake ''chevymees''.

Oli sinna lajatatud peris korralik boost selga ja kuuldavasti Soomes esimesel päeval uue omaniku käes ka laiali läinud.

sellise sama jutu eest SR foorumis chevymees helistas mulle ja ütles,et see jutt on BS...mitmeid kuid tagasi.
stock sisuga saab kenasti üle 600hp,aga kaaned võiks ikka ära vahetada ja kolled ja nii...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
20.10.2009 at 19:06 1 edit. Last edited 20.10.2009 at 19:07 by Maik
hunt
 
LS1 mootor
quote:
Maik:
quote:
hunt: Eestis olnud ka stocksisuga sinna 600 hp ligi LS1 mootoriga Corvette C5.

Tema omanikuks oli meie foorumisõbrake ''chevymees''.

Oli sinna lajatatud peris korralik boost selga ja kuuldavasti Soomes esimesel päeval uue omaniku käes ka laiali läinud.

sellise sama jutu eest SR foorumis chevymees helistas mulle ja ütles,et see jutt on BS...mitmeid kuid tagasi.
stock sisuga saab kenasti üle 600hp,aga kaaned võiks ikka ära vahetada ja kolled ja nii...
Kas minu jutus oli mingi oluline faktiviga või ??

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
20.10.2009 at 21:49
Maik
  
LS1 mootor
kogu see jutt pidi jama olema, ma kuulsin ise ka seda kellegi kolmanda käest...

rohkem ei oska kommenteerida :) suht offtopic juba.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
21.10.2009 at 21:03
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : LS1 mootor   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.